Jurnalul Monicai

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Dragele mele, nu luati termenul ca pe o presiune. Trebuie sa ne placa si sa ne bucuram de ce ne ofera viata. Si cand se poate facem si mesajele.... nu o luati ca pe o obligatie... Daca nu e posibil pe 1, prelungim cat e nevoie sau strigati dupa ajutor. Bine?
Si daca cumva intervine ceva si nu mai puteti e absolut ok, spuneti doar ca nu mai puteti, nu am nevoie de justificari... este in regula.
E un proiect de "drag", nu unul de obligatie.
Seara faina,
Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristoiu spune:

Sunt aproape gata cu Melanomul. Adica am terminat munca de copiator, acum am inceput munca de editor. In seara asta iau o pauza, am obosit.

E foarte trist sa o iei asa de la inceput si sa urmaresti evolutia pe 2 ani. Greu de citit.

In fine, acum il mai curat, mai scot din raspunsurile si incurajarile ei si pastrez ce e strict legat de evolutia ei, fiindca altfel e foarte imprastiata discutia si enorm de mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

Am revenit si eu din concediu, am reusit sa parcurg si cele 20 de pagini scrise cat am lipsit. Va rog sa-mi trimiteti si mie parola de la contul Alinukai ca sa-mi fac si eu o idee si un plan.

Sunt absolut impresionata de rapiditatea cu care v-ati miscat

Cat despre carte in format electronic, e mai usor de facut (de catre mine) partea de hard copy e mai complicata dar astea sunt chestii pe care le vom discuta in alta etapa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Boticelina ai PM cu parola.
Spor la treaba tuturor. Faceti o treaba deosebita.

Laura




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Acum am vazut subiectul, am fost o saptamana in vacanta.
Ma inscriu si eu la munca. Ce am de facut ?

viperisme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

Dragelor eu dispar o sapt, mai am unele facute dar nu le-am urcat, daca e ceva urgent rog pm, e mai usor sa verif decāt sa citesc aici. Va pup si spor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

din concediu!
eu am fost colega cu Moni de la odisee si pana a plecat la prietene fara titlu. asa ca spuneti-mi si m ie de ce sa ma ocup.
am vazut ca Teolinda a lua ceva de pe acolo.

Am citit ce s-a scris si nu inteleg nimic, e un ghiveci in capul meu, dar sper sa ma luminati si pe mine, daca nu sunteti deja satule de dat atatea explicatii.

asteptt un raspuns si pe urma datele contului.

sunteti minunate fettelor, felicitaRI pt munca depusa pana acum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Buna.
Eu am fost plecata o saptamana si am descoperit ca nu am net la locatie. Am fost distrusa, am fiert, dar asta e. Am revenit, ma uit pe ce s-a incarcat si revin rapid cu info despre next steps.

Multumesc.
Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Am terminat si eu sectiunea "Aradence", m-a ajutat si Ada.
Eleni, ti-am trimis asta seara pe mail si ultimele capitole.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Multumesc Alina, am vazut. Le organizez pe toate... mai stau sa vina ce mai e de la restul. Suntem in grafic.
Toate faine.
Elena

Mergi la inceput