Tren de noapte - Condoleante pentru Monica

Raspunsuri - Pagina 34

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns geo_78 spune:

Odihneste-te in pace Monica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SuperMami_1 spune:

Dumnezeu s-o ierte! condoleante familiei!

Miha, mamica fericita de Rares (11.03.2007) si Vlad (02.04.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Dumnezeu s-o odihneasca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

acum am ajuns acasa.....
Nu stiu ce sa va mai zic, atata jale mai rar.....
Cand am ajuns acolo am vazut-o pe Diana pe o banca plangand, era cu o verisoara si o matusa. Tudor era obosit, plangea si el.
Pe Diana au mai plimbat-o prin cimitir, prin imprejurimi, sa nu vada jalea din prejur.
Tudor a adormit intr-un final la cineva in brate.

am condus-o pe ultimul drum, dar de groapa nu ne-am apropiat. si asa am auzit urletele mamei ei si pamanttul aruncat pe sicriu....goraznic!!!

Diana a venit la sfarsit, nu s-a apropiat de groapa, a intrat in masina lor si acolo a stat cu Tudor care se trezise intre timp.
Ne-a zis matusa ei ca ea isi doreste sa fie crucea din marmura neagra, asa-i place si asa va fi.

Cum v-a anuntat deja Lili, contul a fost blocat. Ne-a zis Cristi cand sa plecam. V-a deschide sapt. viitoare un alt cont si il voi scrie pe forum.


Monica70 are nevoie de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

N-am putut sa scriu un cuvant pana acum. Ma doare sufletul.
Dumnezeu sa te odihneasca cu Sfintii, Moni! Si sa aiba in paza copilasii si cei dragi care au ramas fara tine.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

parca azi n-am putut sa ma supar pe copiii mei oricate boacana au facut. i-am luat in brate si i-am mangaiat toata ziua. parca ii mangaiam pe Diana si pe Tudor sa le alin suferinta.
scumpa, draga Monica, odihneste-te in pace!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea772 spune:

Dumnezeu sa te aseze in lumea ingerilor,draga noastra draga!Vegheaza Doamne viata celor doi ingerasi ramasi fara cea mai Sfanta fiinta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Florinini spune:

Un vulcan de viata si bunatate.Nu pot sa cred ca nu mai esti!
Asa am perceput-o eu pe Monica fie din posturile pe forum, fie din discutiile la telefon.
Odihneste-te in pace si lumina suflet minunat!
Cu siguranta Monica va fi mereu cu iubitii ei copilasi.
Condoleante familiei indurerate.

Ramas bun Monica!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

zbor lin, monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui adablackcat

Ieri ne-a intrebat mama Monicai daca noua ni s-a plans sau destanuit vreodata Moni despre situatia cumplita prin care trecea, despre boala asta cruda, ca lor nu li s-a aratat altfel decat puternica si tare. Nici noua nu ni s-a aratat altfel. Numai ea a stiut cat sufera la gandul ca n-o sa-si vada puii mari.

Ne iertati ca nu copiem aici toate mesajele de la Aradence...

Tren de noapte

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC


Nu. A fost mereu optimista, si pe mine m-a incurajat sa ma duc sa vad de o alunita care si-a schimbat dimensiunea dintr-o anumita cauza. Mereu ma intreba daca am fost la medic.

Mergi la inceput