Strugurasi de Sept-Oct 2011 *65*

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Lena.. multumesc mult .. incearca sa isi faca ea , daca nu reuseste iti zic.. are nevoie mai urgenta de un sling, ca nu se poate deplasa.. are wraap dar nu e bun...

JADE.. nu e cazul sa iti faci pb, eu am vazut demult ca baietelul are o pb, la 4 luni nu-si tinea capul, si numai dupa Vojta a reusit sa il tina.. T e mai lenes ca-l trage curu-n jos.. in rest perfect

Klau.. si cum o sa faci cu R? il lasi la soacra?

Camady cum a fost prima zi?

Bunny.. sanatate..

HAYAT .. sanatate lui R...

Prima zi a fost grea, am lucrat non-stop, nu am dormit mai toata noaptea, Ca pe langa E care parca a simtit , m-am mai si trezit cu emotii si ganduri..
Ele a fost cuminte cu buni, nu a plans deloc, insa cand m-am vazut m-a dezbracat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

seidana ce devreme ai ajuns acasa
v ati inteles la program scurt ?

hayat sanatate lui Razvan

bunny si T are un nou dinte de ieri
oare febra sa fi fost de la el ?

_


de T 11+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns klau_ditza spune:

sei...la soacra pana in decembrie. Apoi vine mama in tara: mai sta mama la noi, il mai duc la soacra. Trebuie sa ne descurcam cumva pana la 2 ani cand merge la camin
Tu ai inceput munca... eu mai "huzuresc" 2 saptamani. Ma chinui sa fac un meniu pentru taierea de mot - pe 9 sept ca atunci pot nasii. Petrecerea va fi acasa. Am 2 vegetarieni, dar nu cred ca va fi greu avand in vedere ca suntem in plin sezon de legume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns klau_ditza spune:

Hayat pupam bubuta lui Razvanel sa treaca repede. Of ! Mititeii de ei! Cad inconstient si plang de ti se rupe inima cand ii auzi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui JadeJador

seidana ce devreme ai ajuns acasa
v ati inteles la program scurt ?

hayat sanatate lui Razvan

bunny si T are un nou dinte de ieri
oare febra sa fi fost de la el ?



pt mine febra din cauza dintilor e un mit.
zicea cineva ca febra e buna, febra indica o problema in organism,(o simpla inflamatie sau o grava infectie undeva) dupa parerea mea nimic bun, dar na, fiecare cum ii place

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dbunny

Citat:
citat din mesajul lui JadeJador

seidana ce devreme ai ajuns acasa
v ati inteles la program scurt ?

hayat sanatate lui Razvan

bunny si T are un nou dinte de ieri
oare febra sa fi fost de la el ?



pt mine febra din cauza dintilor e un mit.
zicea cineva ca febra e buna, febra indica o problema in organism,(o simpla inflamatie sau o grava infectie undeva) dupa parerea mea nimic bun, dar na, fiecare cum ii place

Dbunny cu Daniel (23.11.2006) si Noa (1.oct.2o11)


nici eu nu cred in febra din cauza dintilor mai ales ca la ceilalti 6 nu a avut nici o reactie
da am zis si eu ca na , poate cine stie...ca vad ca nu mai tusete...

_


de T 11+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Jade.. o sa-mi fac program scurt pana ne obisnuim.. poate o luna-2.. dar nu potrivit legii, ci pe intelgere..

Klau.... offff.pai atunci te cred ca esti supa..... as innebuni sa o duc la socra.. dar la noi e alta situtie...
Noi facem party acasa: vineri 5 musafiri, samb 5-7, duminica 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pinkysor spune:

Salutare tuturor!

Offf cati strugurasi bolnaviori Multa sanatate le doresc!

Jade, nici eu nu cred ca trebuie sa-ti faci probleme, fiecare e cu ritmul lui. Eu sunt sigura ca T este perfect! Ce jucarie frumoasa ii cumperi. Mi-ai dat idei, D si asa nu prea are jucarii, deci sigur ii iau ceva!

Noi am fost la tara in weekend si a fost tare frumos dar obositor ... cel putin pt mine.

Eu inca nu stiu ce voi face pt petrecerea de un an... trebuie sa vedem daca facem acasa sau mergem undeva, dar din cate vad de la voi cu banii tot pe acolo iesim.

Camady, Sei acomodare usoara la servici! Eu am deja emotii cu intoaarcerea la servici... acum am inceput sa caut.

Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns broome spune:

tot chei May..

Vreau sa incurajez fetele care v-ati intors/va intoarceti la servici ca nu e asa rau cum pare :D Primele zile sunt mai grele dar daca sunteti busy la job o sa treaca ziua un doi si imediat ajungeti acasa la puiuti!

Si daca interseaza pe cineva, se poate lucra full time si alapta cu succes, eu o fac deja de 6 luni, cu program de lucru normal (10 ore lipsesc de acasa).

va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns klau_ditza spune:

sei, deci esti in pregatiri Ce bunatati faci??? Poate ma inspir

Mergi la inceput