Monica70 s-a dus la ingeri - organizatorice.

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

intru eu cu vesti:
Moni e la fel ca si ieri, doar ca nu are dureri.
Mama ei e cu copiii la ea, vine si nasa lor, vor sa-l serbeze putin pe pitic.
Doamne ajuta!!!

Monica70 are nevoie de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

ma bucur.
bine ca nu mai are dureri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Am fost cu sufletul alaturi de voi la rugaciunile colective, in felul meu. Sper din suflet sa se bucure toti de ziua asta, atat cat se poate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIHA78 spune:

La Multi Ani Tudor!!! Ce ma bucur Gio de vestile date, imi doream mult sa citesc asa ceva, Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marchplayer spune:

Ce tare ma bucur sa aflu asemenea vesti!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Monica,
esti in toate gandurile mele, sa-ti ajute Dumnezeu sa prinzi puteri si sa lupti in continuare



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Monica70 Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Am citit povestea nasterii lui Tudor si am vazut ca a avut Apgar score 10 .

A venit pe lumea asta cu nota maxima asa ca eu ii doresc sa ramana asa, mereu primul, cu numai note de 10 la scoala, cu 10 zambete pe buze, cu optimism si echilibru inzecit, sa il alinte viata de 10 ori mai tare decat pe restul lumii si Karma sa ii calauzeasca pasii de 10 ori mai cu atentie, pentru ca, desi nu stie, este deja la o intersectie de 10 drumuri, de 10 ori mai devreme si de 10 ori mai nedrept decat ar trebui sa fie.

Sunt sigura ca el, un baietel acum de 3 ani, o sa ramana mereu un baiat de nota 10 !!!

Semnat:
Ursitoarea nr 10 (buflea)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

http://www.dropshots.com/monica70#date/2010-01-17/23:55:56
Ati vazut ce frumusete de baiat e?

La multi ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissteo spune:

La multi ani, Tudor! Sa cresti mare, sa fii sanatos si norocos!

Mami Monica, sa-ti traiasca baiatul!

Fie ca Doamne-Doamne sa-ti dea atata putere in aceasta zi speciala pentru tine incat sa te ridice din aceasta grea incercare si sa fii alaturi de puiutul si de puiuta ta multi multi ani de acum inainte! Iti transmitem toata dragostea noastra, cu credinta ca asta te va ajuta! O zi cat mai usoara astazi si o zi si mai buna maine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

sunt sigura ca Dumnezeu va asculta rugaciunile noastre si va avea mila de copiii Monicai, ii va da sanatate sa se poata bucura de acesti copii minunati. Gandurile pozitive se pare ca au ajuns la Moni si nu mai are dureri asa mari.


Mergi la inceput