Monica70 s-a dus la ingeri - organizatorice.

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Si eu am urmarit cu sufletul la gura si ochii in lacrimi acest subiect trist si m-am rugat pt Monica si am sperat intr-o minune.
Dumnezeu sa te odihneasca in pace, Monica!!



Paula, mamica lui Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Am implinit doi anisori!!!

Poze petrecere 2 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coteasca spune:

Dumnezeu s-o odihneasca si sa-i ierte pacatele!
a rezistat pana a implinit Tudor 3 anisori, .
Moni esti un inger, printre ingeri!

Corina, fericita mamica de TUDOR ANDREI
Poze Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ramas bun, Moni! Nu te vom uita niciodata!

Dumnezeu sa-i mangaie familia indurerata!

Nu s-ar putea pune o poza cu Moni pe prima pagina a forumului?


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze


Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nafi spune:

Condoleante familiei si multa forta sa suporte durerea acestei pierderi.

Imi amintesc acum 2 ani cand Monica a semnalat problema de sanatate si mi-am facut programare la medic. am luat trimiterea de la medicul de familie dar nu am mai ajuns sa-mi fac controlul. De data asta insa voi merge. Nu credeam ca Monica sa fie asa de grav bolnava! Imi pare nespus de rau si nici nu gasesc cuvintele potrivite sa exprim cat de puternica e tristetea pentru pierderea unei persoane pe care nu am cunoscut-o personal dar care cumva mi-a intrat in suflet...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Ah, ce veste trista! Si cat de goale sunt cuvintele in fata durerii...Monica m-am gandit mult la tine zilele trecute...DOMNUL sa daruiasca pace sufletului tau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coracora spune:

Rall, multumim pentru avatare, o idee foarte buna!

Ai putea sa modifici si dimensiunea pozelor..? Eu am uploadat una si e mare...

Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui flavia ramona

Cum fac sa iau un avatar?


Il salvezi de pe site (click dreapta, save image) si apoi, pe forum, vezi in meniul din stanga - Poza ta de profil. Acolo dai "Schimba poza" si apoi Browse (alegi poza de pe PC), Upload si redimensionezi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

Aseara, Adablackcat a vorbit cu Cristi, fratele Monicai...si i-a auzi si vocea ei, spunand ca nu a apucat sa se uite cine i-a mai trimis bani, dar o va face si ca multumese tuturor!
Un camp de pt o fata deosebita!
Ramas bun Moni si D-zeu sa-ti ierte toate pacatele!

Monica70 are nevoie de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coracora spune:

Multumesc, Rall, am reusit!
Inca o data, ai avut o idee minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutza2 spune:

Dumnezeu sa ii ajute familia sa treaca peste aceasta durere pe care nu o meritau. Sa va amintiti mereu de Monica voastra care v-a iubit atit si care a luptat atit. Sa le povestiti mereu copiilor despre ea, sa nu o uite niciodata, oricit de tare va va durea asta, ii va sustine in viata. Nu este drept si trebuie sa existe un scop mai mare, pe care noi acum nu il putem intelege sau accepta. Sa aveti grija de voi. Propun moderatorilor sa deschida un subiect de constentizare a cancerului, in care sa impartasim informatii despre prevenire si tratare, sa invatam din asta. Monica insasi a avut puterea, pe care putini ar fi avut-o in situatia ei, sa ne avertizeze pe toti. Trebuie sa invatam. Asa ceva nu trebuie sa se intimple. Trebuie sa existe mereu o solutie. Trebuie.
Pling alaturi de voi. Sa va dea Dumnezeu puterea sa treceti peste asta si sa iesiti din asta mai buni. Asa cum vrea Monica. Ea va fi mereu alaturi de voi si va veghea asupra voastra.

Mergi la inceput