Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (15)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

simo, m-ai vazut cuscra?
Apropo chiar ma enervati cand am intrebat eu de intalneala in iulie cand am fost in tara a fost o liniste....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Seara buna!

Nu aveti chef de nani?Eu nu!IAr fac o noapte alba. Soata e la servici si vine abia dimi(dar maine e liber toata ziua)...

Cine imi tine de urat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

simo, m-ai vazut cuscra?
Apropo chiar ma enervati cand am intrebat eu de intalneala in iulie cand am fost in tara a fost o liniste....

mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


Nu stiu cum s-a intamplat....dar tare mult mi-ar place sa te intalnesc! Niciodata sa nu spui niciodata...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui simonacip

hello fete

Catank, vii si tu la intilnire daca e?? uraaa!


Simona, mami de baieti David, Matei si Vlad Arsenie
"Cele ce sunt cu neputinta la oameni sunt cu putinta la Dumnezeu."
"Tine mintea ta in iad si nu deznadajdui"


Tare mult imi doresc! Trebuie sa si reusesc!Uraaa!

De ce nu mai spui nimic de serv? Cu ex ce ai mai facut? Asa este cu copiii...au si ei, ca si noi..perioade mai bune, mai putin bune...Stiu eu ca formato o echipa perfecta!Pupici multi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

yasmy si mada, eu maine fac pui cu sos de ciuperci si smantana si paste, asa pt o sugestie

mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


bine suna.... banuiesc ca nu amesteci in sos si paste, nu?...Am vazut eu ca e virgula dupadar diream sa ma asigur. Puiul cu smantana e preparatul meu preferat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui catank

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

simo, m-ai vazut cuscra?
Apropo chiar ma enervati cand am intrebat eu de intalneala in iulie cand am fost in tara a fost o liniste....




Nu stiu cum s-a intamplat....dar tare mult mi-ar place sa te intalnesc! Niciodata sa nu spui niciodata...

Dumnezeu este autorul sufletului, El m-a binecuvintat cu ...un suflet IOANA
“Dumnezeu nu ne cere minuni. Acelea le face El.” – Arsenie Boca






lasa ca de la anul recuperam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui MaryM85

BUNA!Nu mai vreau sa intind discutia despre trici ca deja m-am suparat, in fine nu-i frumos ce e frumos, e frumos ce-ti place tie!si legat de culoarea roz, Anda mea are majoritatea hainutelor roz mie mi-a placut la nebunie rozul ciclam cred ca asa se scrie, in schimb am urat rosul nu imi place si gata! pup toate fetele!

mami de Alexandra Mirela


sunt convinsa ca nu mai esti supi!
Zimbeste!Gata bagajele ptr mare?Cand pleci exact?Mi-a scapat stirea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

uite catank, calesc ceapa, apoi adaug ciupercile si la sfarsit smantana de gatit si piper, usturoi...
puiul il ung cu ulei(piept de pui) si il fac in tigaia de teflon.
pastele le fierb normal, de data asta am fiert paste verzi ( cu spanac in aluat) . Si isi pune fiecare cum vrea in farfurie... unii cu sos si pui( barbatul), altii pui si paste( Maria si Andra), altii si pui si paste si sos( eu si Andra cateodata ) .Pt Andra maine am sa fierb legume si le adaug cu un pic de ulei de masline si busuioc peste paste cu pui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

catank este exagerat de mult trici aia, 7 mil mai ales ca este un plastic.
bine ca a papat Ioana, si eu tot de vita i-am facut pentru week-end si a papat tot, tot pentru azi am un cocosel de la soacra-mea si mie imi plac aceste lucruri marunte...poze, albume...am si eu cartea bebelusului cu poze si insemnari. in ultima vreme n-am mai apucat sa scriu dar recuperez eu

strumphitza ati ajuns , cum este?

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)



Este scumpa, mi se pusese pata pe ea din ''n' motive... Na, ca am luat una cu 4 nu cu 7, nu-mi mai faceti capu mare ca acum ma supar ca maryGlumesc! Fiecare isi cumpara ce-i pofteste portofelu si sufletelu

Ce sa fac mai mamici? Eu pana nu vad nu cred...si cum nu am drum pe la cumparaturi, stau si-mi pun pe moate banii online, ...Ma bazez pe intuitie..Tot ce am cumparat pana acum ptr I am folosit(si folosim) la maxim, si cu mare placere...

Strumphy? strumphy e bine, sa nu-ti faci griji din cauza ei, ne trimite ''desert'' cate o foto pe FB, de imi vine sa merg in inot dupa ea... Visez si eu la o asa vacanta...hmmmm vise taica!

Tu de distrasi bine nu gluma, mi-a placut ultima parte a distractiei, poate se lasa cu 2 liniute! Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Catank si eu am pus afine la congelator. dar ce sa fac cu ele? in afara de tarta cu fructe, nu am nicio idee :)

Sunt incoerenta, trec de la o idee la alta, dar scriu si eu dupa cum imi aduc aminte.

Mami fericita deDaria (8.04.2011)

[/quote]

Ti-au raspuns fetele deja....
Daria cum se mai simte?Eu as mai folosi batista bb daca ar fi cazul, de ce nu?I sufla nasucul...dar nu cu forta necesara ptr a elimina mucozitatile. Sanatate maxima!

Mergi la inceput