Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (15)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

astazi nu am mai scapat si l am lasat pe L sa isi manance singur supa vaiii!!!! la final avea taitei si in urechi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

mada, stiu modelul si iasmi a avut ceva asemanator...dar s a facut praf.... oricum acum sincer daca ar fi sa cumperi la ora actuala una ai lua la fel???
de ex, astea la noi in magazin sunt cam 200 lei, pai nu mai bine am mai pus 70 lei si sa iau una mai frumoasa, moderna, sigura, etc.etc


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!



a noastra arata f bine, daca nu ar fi rupt cristi firele ar fi avut si muzicuta, iar pretul nu este 200 ron, ci 150-160 ron.
Cu ce mai sigura tricicleta mai scumpa decat asta? Cata se ridica in picioare in ea, se apleaca in fata, in spate si nu se clinteste din loc. E ff stabila
Eu sunt multumita de ea.


PS: fa-i o poza lui Luchi sa-l vedem cu taieteii pe post de cercei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

nu are rost sa mai continui eu discutia despre trici...mi-am spus punctul de vedere...la noi toate trici genul ala sunt in jur de 200 si daca pe net este 160 +transp tot acolo este!
daaa sa il fi vazut cu taitei pe fata, in cap..urechi..dar era fericit ca a papat el sinur :)))) trebuia sa ii fi facut poze...nu m-am gandit...dar asta a fost la 11 si de atunci (dupa papa) doarme!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mada te-ai hotarat ce ppa faci maine?? si eu sunt in pana de ideei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Lavi,da mami a trecut!Pupam penLucas mancaciosul.;)) era de filmat.
Maduta sa le poarte sanatosi!O poza ceva?

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

BUNA!Nu mai vreau sa intind discutia despre trici ca deja m-am suparat, in fine nu-i frumos ce e frumos, e frumos ce-ti place tie!si legat de culoarea roz, Anda mea are majoritatea hainutelor roz mie mi-a placut la nebunie rozul ciclam cred ca asa se scrie, in schimb am urat rosul nu imi place si gata! pup toate fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

hello fete

Nu reusesc sa mai intru deloc...si la mama merge ff greu. Acum punem pavele in curte si a fost alta cheltuiala, dar sper sa rezolvam si cu
laptopul asta cit mai repede...

Lavi..nu reusesc sa pun pozici, nici nu prea am mai facut(ca nu am unde sa le descarc), iar aici merge f greu.ce d ebunataturi faci...Nu te ingrasi? eu obsedata ca de obicei cu kgmele astea...Sa stapaniti sanatosi trici albastra!!! cred ca-i mai misto decit verde.

Madams ca ma anunti de o eventuala intilneala...Fac tot posibilul si vin. Baietii mari merg la engleza 2 zile pe sapt dimineata, dar dc e sa ne vedem dimineata schimb programul, doar ca sa ne vedem...pot sa-mi aleg cum vreau zilele...

Mary, drum bun la mare...mi-e si mie dor de mare...foarte...

Catank, vii si tu la intilnire daca e?? uraaa!

Deliutza...sa incerc sa intru pe mes de aici de la mama...sa te vaz mai bini cuscruto

Andreea, imi pare rau pt Ally...ce nesansa cu permisul..as fi terminata fara el...

Roxule fetele
De fapt va pup pe toate..nu mai stiu ce sa scriu...azi m-au zapacit copiii mei, arsenie e fff rastatat, vrea numai la mine, cum spune si Madutza despre Cata...e terorist rau, daca dispar nitel urla de ma stie toata strada, nu stiu ce-o sa ma fac cu el la cresa dc va fi sa fie...
Matei face crize...cred ca 8-10 pe zi (nu exagerez), imi pierd rabdarea, azi i-am altoit pe amandoi cu cite o palma...ca nu am mai putut...regret, dar sunt si eu om...si eu sunt una, ei trei...uneori abia astept sa inceapa gradi, scoala, desi stiu ca-mi va fi mult mai greu cu drumurile, lectiile, sculatul dimineata...

De serviciu nu mai zic nimic....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Simo,mami eu te- am admirat mereu ca ai o stapanire de sine cu piticii,rar iti iesi tu dinpepeni.Lui Mati ce nu ii place?

A iesit si analiza cu alergiile,nu avem la nimic,nu praf,nu mucegaj,nu catei,nu pisici,nu polen,nu mesteacan si mai am multe pe lista,nu la nimic.Urrraaaaa,dar m- au fraierit aia la Medlife,ce de bani am dat si fi- miu e sanatos tun.Ma rog,asta e.

Mary,nu te supara mami.Fiecare cu propriul gust.Si mie imi place rozul si am
luat si pt printesa si ii sta asa de bine.Trici eu am ca a Madutei,dar orice i- as lua Rares nu sta inca il ele ci doar le plimba.Probabil daca am fi stat la curte alta ar fi fost situatia,dar nu stam .Hai pune mana fa bagaje ca marea va asteapta,vremea s- a imbunatatit.


Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mary de asta am si zis ca inchei discutia! hai nu te supara, fiecare cu gusturile lui. am si eu dreptul sa spun ce nu imi plac, nu?? merg sa citesc din urma poate par cam rautacioasele mesajele mele, sper ca nu..nu am vrut sa supar pe nimeni!!

simo, nu mami vad ca nu ma ingras...azi dimi aveam 55,2 kg....am ajuns la concluzia ca idealul pt mine este undeva in plaja 55,5-56.5 kg . hai ca si tu esti slabuta, doar te alinti asa un pic... cu rabdareeeaaa....ufffff ca si eu am zile tare nasoale...in care sunt cu ea la limitaaaaaaaa...si nu te invinovati pt palmuta, vb ta suntem si noi oameni , noi-una ei 2-3...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yasmy si mada, eu maine fac pui cu sos de ciuperci si smantana si paste, asa pt o sugestie
mary, nu te supara mami, dupa cum am mai zis avem pareri diferite... dar asta nu inseamna ca nu suntem prieteni..., eu una am avut aversiune pt roz de cand am pierdut-o pe ilinca
andreea, pup mami


Mergi la inceput