Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (15)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

LA MULTI ANI MARIA DE DELIA,MARIA DE HAPPINESS,MARIA DE ROXY SI MARY,sa ne traiti ,sa fiti sanatoase si voioase!
Voiam sa scriu mai multe dar sunt deprimata,plang intrucat am vazut ca a plecat dintre noi Monica 70,cea pt care nu am reusit sa dau niciun ban.Offf ce rau imi pare.
Noi am fost la padure,a fost frumos.
Cam atat.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

andreea si eu am fost trista astazi ... off
mary drum bun si concediu frumos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

buna dimi
poop

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Neata si de la noi!
Lavi pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Neatza si o cafea!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

neata fetelor!

am intrat repede sa vad ce faceti si sa va multumim de urarile la adresa buburuzei. va servesc cu tort si sampanie
si uram si noi La multi ani! tuturor ce poarta numele de Sf. Maria
cu toate ca acum in august, de Sf. Maria, stiu ca se sarbatoreste doar Fecioara Maria, Mariile se sarbatoresc in septembrie.
cami am dreptate?

fetele, care o stiti pe cosminutza de la aspirante...este gravi

citesc ce-ati mai scris si revin.

toate mamicile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

roxy stim mai demult
ce bine ca s a incalzit vremea!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

eu tot citesc postarile monicai....doamne cat de crunta este viata uneori... doamne, ma gandesc intr una la copilasii ei, cum poti sa explici unui copilas ca mami nu mai este, ca mami nu il mai poate imbratisa, saruta, alina durerea mi se rupe sufletul! azi noapte doar la asta m am gandit......imi venea sa merg sa dorm cu copilasii la ei in patut, sa ii privesc si sa ii strang in brate......am fost si i-am sarutat pe frunte iar iasmi mi a zambit in somn...
greu..crunt...dureros....
ce am in plan.....
peste 2 saptamani cand am cu cine lasa copii imi fac programare la gineco (inca nu am ajuns la controlul de dupa nastere inconstienta asta sunt!!!) si la dermato ca am cateva alunite nou aparute mai atipice....
la edocrinologie mi-am facut eco la sani si la axile si aici doamne ajuta nu mai am probleme!

offffffffff tot in vine sa plang......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

eu tot citesc postarile monicai....doamne cat de crunta este viata uneori... doamne, ma gandesc intr una la copilasii ei, cum poti sa explici unui copilas ca mami nu mai este, ca mami nu il mai poate imbratisa, saruta, alina durerea mi se rupe sufletul! azi noapte doar la asta m am gandit......imi venea sa merg sa dorm cu copilasii la ei in patut, sa ii privesc si sa ii strang in brate......am fost si i-am sarutat pe frunte iar iasmi mi a zambit in somn...
greu..crunt...dureros....
ce am in plan.....
peste 2 saptamani cand am cu cine lasa copii imi fac programare la gineco (inca nu am ajuns la controlul de dupa nastere inconstienta asta sunt!!!) si la dermato ca am cateva alunite nou aparute mai atipice....
la edocrinologie mi-am facut eco la sani si la axile si aici doamne ajuta nu mai am probleme!

offffffffff tot in vine sa plang......


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!


nici eu n-am putere sa fac altceva, de aseara am tot citit despre ea si copilasi... m-a terminat faza in care baiatul ii spunea bunicului "hai sa o cautam pe mami", am si visat-o azi noapte...pe Monica desi n-am vazut-o decat in poza de pe dc... era calma si linistita...
te pup yasmy
somleac , stiu ca esti acolo langa ai ei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

n-am mai apucat sa intru ca a venit buni pe la noi si am plecat afara, am dat o tura si prin Real si am uitat sa iau smantana de gatit ca am zis ca fac puiul ala.

catank sa stapaniti sanatosi caprita alba. imi plac capritele si mie si lapticul este foarte sanatos chiar daca mai rau la gust. asa este cu trici, ma bucur ca iti este de folos, este buna pentru drumurile de acolo, sa o foloseasca Ioana sanatoasa
deja ai sters pozele? nici n-a apucat nimeni sa le vada si tu le-ai si sters. lasa-le si tu mai mult sa apucam si noi sa le vedem.

mary drum bun catre mare. sa ajungeti cu bine si sa aveti vreme super

bb_yasmi pai daca stiai de cosminuta de ce nu ne-ai zis si noua? tii pentru tine asa veste frumoasa?
si la noi s-a mai incalzit foarte bine ca ti-ai facut programare. n-ai ajuns nici acum la controlul de dupa nastere?

si eu cand am intrat pe forum drect stirea cu Monica am citit-o si m-a busit plansul instant....cat de pretioasa este sanatatea, poti sa ai orice...nimic nu se compara cu sanatatea.... mi se rupe sufletul de copilasi, ca o sa creasca fara mamica lor
Dumnezeu s-o odihneasca.

Mergi la inceput