Copilasi iubiti de sept-oct 2010(14)LMA Nicolas!

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Felicitari Anca!!
Eee Mari,suntem in Romania bre!!

Ana si Maia Elena(24.09.2010)
Poze
Cum s-a nascut Maia -www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hadrianae spune:

Mari, multumesc pentru urari. Succes cu cresa. Poate totusi se poate si altfel.

Cu intarziere urez si eu La multi ani Alyntei si tuturor celor care si-au sarbatorit ieri onomastica.

Bravo Anca! Felicitari!

Doina, multumesc pentru pm. Vorbim.



Adriana, mama lui Alexandru

Poze


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

Cafeluta e servita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Neatza! spun si eu prezent la cafeluta! Bine ca nu mai e asa cald!!

Ana si Maia Elena(24.09.2010)
Poze
Cum s-a nascut Maia -www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

Hello, fete!
eu nu mai reusesc sa beau cafeaua cu voi si cred ca de acum o sa avem timp tot mai putin, dar de citit am citit

La multi ani! ... cu intarziere Hadrianae si Mari_paun!

Anca, ma bucur mult ca ai reusit sa iei un post bun, v-am mai spus ca eu tare mult v-am admirat ca ati reusit sa invatati, in conditiile in care eu abia pot sa citesc 2-3 pagini dintr-o carte de beletristica
Mari, stai ca eu nu inteleg cu cresa, pai daca-i cresa nu-i deschisa tot timpul? eu am crezut ca nu ai vrut sa-l duci pe Vlad pana in septembrie. Tinem pumnii sa se rezolve fara emotii! Noua ne-au spus la gradi ca analizele sunt valabile 6 luni, deci nu vad de ce nu-i poti face mai repede.
Hadrianae, ati reusit sa mergeti la plaja? ii place lui Alexandru in Romania? cred ca s-au distrat tare mult rudele si prietenii de limbajul lui "francofon".
Ana, ce mai face Maia? ii mai faci codite?

Camelia,mami de Tudor (10/9/10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iunia82 spune:

Multumesc pentru urarile de ziua mea!

Am intrat intamplator sa vad ce mai faceti, dorind sa va intreb si de cum gestionati criza de negativism a copilului la 2 ani :). Mama, mama ce ne asteapta!!! Nu au inceput si copilasii vostri sa spuna "Nu, nu, nu" la orice?
Fi-mea este la cresa de 1 saptamana, intrucat am inceput serviciul si eu...si vad ca dupa 1 saptamana a inceput sa-si dea drumul si sa manance si acolo.
Dar e chiar comica uneori cum zice un "nu" asa de simpatic (fara crize de furie ci unul foarte sincer) incat chiar iti vine sa-i cedezi. Copiii astia au un talent extraordinar de a specula :))

Va pup si urez de pe acum LMA copiilor tuturor piticilor care implinesc 2 anisori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oramona spune:

Buna!!! La noi cresa e inchisa de la 1 aug pana...17 sept , imi vine sa mor, ne rotim tare greu in concediu sa putem sta si cu ea acasa. In mod normal ar trebui o singura luna, in august, dar ca la noi la nimenea. La noi analizele nu au voie sa fie mai vechi de 48 de ore pana la introducerea copilului in colectivitate, normal, le faci acum si pana la toamna se pot schimba multe, dar nu vor decat exudat faringian si nazal.
Sa aveti un sf de saptamana cat mai frumos !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

IUNIA, bine ai revenit. ,,Nu" este prezent si la noi, ca nu am avut cum sa il evitam, iar lui ii place cum suna. Sa mai treci pe la noi
Si la noi cresele sunt inchise in august, ca se face dezinfectie generala cica...cu analizele asta e, le facem cand ni se cer, dar macar de stiam data sigura la care sa mergem acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pianna spune:

Si noi o sa mergem la gradi de la 1 septembrie . Sper ca pana la sf lui octombrie, cand ma intorc sa fie "acomodata" . Am niste emotii cat casa! Parca acum nasc a 2-a oara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

cafeluta e servita!

Noi suntem maraiti dis de dimineata!

Mergi la inceput