Copilasi iubiti de sept-oct 2010(14)LMA Nicolas!

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Diana_Grad spune:

La Multi Ani tuturor celor care-si serbeaza astazi onomastica,mamici si copilasi..Multa sanatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

La multi ani si de la noi, pentru toti cei acre isi serbeaza astazi omomastica

Just_me, ce frumos iti sarbatoresti tu ziua ... la mare. Imi pare rau pentru ca te-ai stresat degeaba cu invatatul si n-ai prins post.

Camelia,mami de Tudor (10/9/10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Buna ziua.
LA MULTI ANI TUTUROR MARIILOR!!!
Eu va fac cinste cu prajitura cu prune, crap la protap, tocanita de ciuperci si dee baut ma mai gandesc ce sa dau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicopic spune:

La multi ani tuturor celor ce-si serbeaza ziua onomastica sa fiti sanatosi, fericiti si impliniti!

Mari ce de delicatesuri multumim


Nico, mami Larisa 15/09/10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Multumesc frumos!
La multi ani, Mariilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

La multi ani Mariilor!!!
Mari multumim de tratatie,yumiii!!

Ana si Maia Elena(24.09.2010)
Poze
Cum s-a nascut Maia -www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Buna dimineata. Vreti cafea? Va fac imediat!!!
A fost frumos ieri desi eu de fel nu serbez onomastica pe 15 august ci pe 8 septembrie, insa au fost finii pe la noi si cu Vlad care avea chef de dans si de ras, ne-am distrat de minune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Mari !!!! astept de juma' de ora sa faci cafeaua
Buna dimineata!!
La multi ani mari_paun!! Sa fii sanatoasa si voioasa mereu! ce mai fac copilasii?

Ana si Maia Elena(24.09.2010)
Poze
Cum s-a nascut Maia -www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

hau ca dau eu o cafea!
Sunt profa de matematica la un liceu la 15 minute de mers de jos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

LA MULTI ANI, MARI PAUN!!!
Si cu o mica intarziere, urez LA MULTI ANI!!! Hadrianei
M-am enervat cu cresa...cica abia pe 3 septembrie incep sa cheme copiii la cresa in ordinea in care au fost depuse cererile, asa ca pana atunci stau si astept ca bou' la poarta noua, si directoarea (ca am vorbit direct cu ea) mi-a spus sa nu ma apuc sa ii fac de pe acum analizele, ca ma anunta ea ce trebuie pe langa cele 3 obligatorii (coprocultura, coproparazitologic si exudat faringian) de parca eu voi avea timp atunci, pe 27 august incep cursurile de perfectionare pentru predarea la piticii de la clasa 0. I-am adus aminte ce mi-a spus, ca tine cont de copiii cu parinti cadre didactice si am accentuat ca fac acele cursuri, poate-poate ma anunta mai devreme...daca nu, inseamna ca fara plic nu merge treaba si o sa iasa urat in cazul asta...

Mergi la inceput