Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *440*

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Aaaaaaaa, stai ca ma framanta.

Gata, m-am prins. Cu greu...

Atunci, FELICITARI!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisigri

E oficial: nu avem un "costin" ci avem "lolek si bolek"

In rest toate-s bune si frumoase, se pare. Colul meu e inchis si are 28mm, asta nu stiu cit e de grozav, dar daca tot e inchis...



Lolek si Bolek!

Nu mai stiu daca v-am povestit: al meu col e lung (nu mai stiu cat a zis dar in limite normale), inkis la capete... dar deskis "pe mijloc", adik intre OI si OE...

Ca tot ziceam ca te anunt cat a costat: a fost 250 echo morfofetala si 250 DT. Nu mai stiu tu de cat ziceai...

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 12+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Hihi. Floric, eu am scris cred in perioada ta de pauza de forum, ca daca ar fi sa avem fetita mi-ar placea sa o cheme Catinca, dar ca onor-consortul zisese ca daaaa, siguuur, ilinca si catinca, lolek si bolek

Ce este culmea e ca azi vorbeam si mi-a zis ca de data asta e rindul meu sa aleg numele...si mai inainte ii zic ca-mi pare rau, cu tot l9olek si bolek-ul lui, mie nu-mi sta gindul decit la Catinca sau Catrina, dar la Catrina am niste retineri, cred ca prin Ion era Fa Catrino-n sus, Fa CAtrino-n jos. Si zice pai da, sigur, ca eu cind am zis ce frumos ar fi Catinca, ai ris de mine. EU !!!!!

Asa ca am lamurit-i si pe asta. E numa' una si probabil ca o s-o cheme Catinca :)



IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Felicitari, Pisigri!!
Catinca e un nume frumos si interesant! Si ambele, si Ilinca si Catinca, rimeaza cu...palinka!
Mai ai hainute, carucior de la la Ilinca?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisigri

Ce este culmea e ca azi vorbeam si mi-a zis ca de data asta e rindul meu sa aleg numele...si mai inainte ii zic ca-mi pare rau, cu tot l9olek si bolek-ul lui, mie nu-mi sta gindul decit la Catinca sau Catrina, dar la Catrina am niste retineri, cred ca prin Ion era Fa Catrino-n sus, Fa CAtrino-n jos. Si zice pai da, sigur, ca eu cind am zis ce frumos ar fi Catinca, ai ris de mine. EU !!!!!



Cre'ca "fa Catrino" era la Morometii...

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 12+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Felicitari Matza gri pentru a doua fetita...

nu mai stiu cine spunea ca abia asteapt asa vada ce fac din cheite de doze...azi va prezint prima realizare

all

...si revin cu rugamintea daca doriti sa pastrati cheitele de la dozele ce le folositi,va MULTUMESC

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Citat:
citat din mesajul lui denisamada

Citat:
citat din mesajul lui pisigri

E oficial: nu avem un "costin" ci avem "lolek si bolek"

In rest toate-s bune si frumoase, se pare. Colul meu e inchis si are 28mm, asta nu stiu cit e de grozav, dar daca tot e inchis...



Lolek si Bolek!

Nu mai stiu daca v-am povestit: al meu col e lung (nu mai stiu cat a zis dar in limite normale), inkis la capete... dar deskis "pe mijloc", adik intre OI si OE...

Ca tot ziceam ca te anunt cat a costat: a fost 250 echo morfofetala si 250 DT. Nu mai stiu tu de cat ziceai...

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 12+

IULIA va invinge CANCERUL!


Morfofetala de trim 2 tot 250 a fost; DT nu mai stiu, 50 echo si 150 parca singele.



IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

Felicitari, Pisigri!!
Catinca e un nume frumos si interesant! Si ambele, si Ilinca si Catinca, rimeaza cu...palinka!
Mai ai hainute, carucior de la la Ilinca?

IULIA va invinge CANCERUL

I'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.


Asta cu palinca mi-a placut !

Hainute mai am, peste 6 luni; pina la 6 luni nu cred ca mai am decit tinuta in care au imbracat-o nasii la botez si cea in care am scos-o din maternitate (body si salopeta bumbac, nu te gindi la plasticarii...).
Carucior am ceva, e cam sport, spatarul se lasa aproape la orizontala (se indreapta de tot cu o paturica) dar e cam expus la vint; pe de alta parte, in decembrie, ianuarie, februarie nu stiu cit o sa-l folosim, iar apoi se incalzeste si bebe e mai mare.

Singurul lucru pe care e musai sa mi-l iau este un interfon nou - presupunind ca voi mai tine vreo usa inchisa, vreodata, in casa asta....

Hainute de bebe-mic-mic nu ma agit f tare, ca nu-i trebuie multe...



IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui

Felicitari Matza gri pentru a doua fetita...

nu mai stiu cine spunea ca abia asteapt asa vada ce fac din cheite de doze...azi va prezint prima realizare

all

...si revin cu rugamintea daca doriti sa pastrati cheitele de la dozele ce le folositi,va MULTUMESC

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!



Multumesc !

Foarte frumoasa ideea si rezultatul !



IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisigri

Citat:
citat din mesajul lui denisamada

Citat:
citat din mesajul lui pisigri

E oficial: nu avem un "costin" ci avem "lolek si bolek"

In rest toate-s bune si frumoase, se pare. Colul meu e inchis si are 28mm, asta nu stiu cit e de grozav, dar daca tot e inchis...



Lolek si Bolek!

Nu mai stiu daca v-am povestit: al meu col e lung (nu mai stiu cat a zis dar in limite normale), inkis la capete... dar deskis "pe mijloc", adik intre OI si OE...

Ca tot ziceam ca te anunt cat a costat: a fost 250 echo morfofetala si 250 DT. Nu mai stiu tu de cat ziceai...



Morfofetala de trim 2 tot 250 a fost; DT nu mai stiu, 50 echo si 150 parca singele.



Io de DT ziceam, la aia de trim 2 sa ma astept la mai mult deci. Parca tineam eu minte de ceva cu 350 de la Adela...

A-propos de hainutze, eu am pastrat aproape tot. De infrastructura nu mai vorbesc.


Abia astept!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 12+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput