Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *440*

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

Salut!

Doamne, Bianca, imi pare foarte rau! Dumnezeu sa-l ierte! Iar voua, celor ramasi, multa putere!


Mada, multa sanatate bobitului saltaret!

Rorororo, drum bun si vacanta frumoasa! Sa mai indulciti "vietzul greu" al lui Alexandre :)))

Alexandra, sunteti niste frumoaseeeeee!!!!!

Simona, ce a crescut Luc! Si seamana cu Sebi tot mai mult! Spor si bafta la biznis!

Novus,

Cu site-ul Iuliei: ieri am trimis Georgianei mailul cu modificari, azi mi-a raspuns, avem un pic de ghinion ca l-am prins pe nenea de la web intr-o minivacanta, din care insa revine maine si se apuca de treaba. Deci saptamana viitoare avem siteul modificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Vesti

Maine sau poimaine Iulia merge la ecograf. Saptamana viitoare va face RMN-ul. In functie de aceste rezultate, dar si de bani, s-ar putea programa in septembrie operatia.

Saptamana asta medicul Iuliei va contactat clinica din Tubingen.
Se misca si antenele pt E112.

Io-s... bulversata. Am asteptat momentele astea, iar acum, cand au venit, is... nauca



SUPER!



Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 12+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

Monn, ce vesti bune!

Bebe, dar noua nu ni-l arati pe Neghinita?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Doamne da sa iasa bine analizele lui Iepurila si in septembrie sa plece la operatie!! Felicitari, Monnvas, pentru organizare si implicare, mentine-te pe linia de plutire, iesi din nauceala!:)))
Bebe, unde mai exact in Maramures? Daca dati si in/ sau in apropiere de BM, da un semn, sa ne paruim si live, nu numa online Tu ce crezi ca va fi de data asta, ca nu tin minte sa fi spus, fetita sau baietel?
Denisamada, felicitari si tie pentru componentele micutzei (deocamdata, pana nu se transforma in macho boy:))) Stai acolo linistita, profita si pune-i pe toti sa-ti faca vant cu evantaile in timp ce tu te odihnesti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Salutare!

Vesti de toate felurile azi.

Condoleante, Bianca! Sa treceti cu bine peste momentul asta!

Doamnelor locuite de bebelusi, ma bucur ca locatarii sunt bine, energici si sprintari si ca pe voi v-au mai parasit ingrijorarile.

Monn, vesti grozave! Imi doresc sa fie la fel si analizele Iuliei si sa iasa la liman, ca a trecut prin destule, micuta.

Andiaroro, voiaj placut si curajos.


IULIA va invinge CANCERUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Madam doctorita din Ro zicea ca, din punctul ei de vedere, operatia ar putea avea loc peste 2 saptamani. Amu nush daca in 2 sapt o sa fie gata si E112, si banii o sa fie stransi in cont.

Io cica organizam concert caritabil in octombrie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexAndra_81 spune:

Monn, super vestile despre Iepuras!!!

Ma bucur sa aud vesti bune si despre purtatoarele de bebelusi, cand va aud, zau ca mi se face si mie chef si dor de o bebelina!

si multumim de aprecieri, tufete, ca nu cred ca am zis cu glas tare


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Madam doctorita din Ro zicea ca, din punctul ei de vedere, operatia ar putea avea loc peste 2 saptamani. Amu nush daca in 2 sapt o sa fie gata si E112, si banii o sa fie stransi in cont.

Io cica organizam concert caritabil in octombrie

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
IULIA va invinge CANCERUL
Where there's a will there's a way
Every saint has a past. Every sinner has a future.


Ce vesti bune!

Cati banuti s-au strans? Ce se mai aude de sms-ul ala? Scuze ca nu sunt la curent.

Bebe, felicitari pt bebe

_

http://iulia-elena.blogspot.ro/



Gigelica ,mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexAndra_81 spune:

Roro, vacanta placuta si calatorie fara peripetii

Sympli asa ca-mi esti draga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Bianca, Dumnezeu sa il ierte! Voi sa fiti sanatosi si ai grija de mama ta.



Mergi la inceput