Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *440*

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Condoleante Bianca
Dumnezeu sa-l ierte!

Andiaroro: drum bun si vacanta placuta E buna idea cu inchirierea costumelor, m-am gandit si eu, dar deocamdata nu dispun de finante




http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

salut

traiesc, sunt f bine, bebe este ff bine, a crescut si ne=am linistit la maxim, nu am cuvinte..........multumesc inca o data pt ajutor,si pe aceasta cale dr deni
dau de beutoriceeeeeeeeeeeee

ador pozele si aseara ne uitam la un neghinita plutitorAriana radea si ne intreba mereu ce face bebe

deci suntem ff bine, acum ne destrabalam, plecam dimineata, pt o sapt in Maramures la niste preteni



fug la pozele ALeXandrei sa vaza si okii mei

revin

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 7
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_nicolae spune:

eu deschis mai rar forumul, si iata ca am gasit aceasta veste trista despre tatal Biancai...


Bianca,

imi pare rau ca tatal tau a murit. Ca si Ilinca, la fel gandesc si eu ca, desi nu a fost un tata suficient de bun, totusi..., este un om DIN viata ta.

Singurul "sfat" pe care ti-l pot oferi este acela ca, in astfel de momente, cand multi/multe persoane pot aparea sa zica facem asa, ba invers, legat de diverse detalii pana la inmormantare, tu TREBUIE sa alegi, in sinea ta si de vorba cu mama ta, 1 SINGURA persoana de ajutor, de baza, si DOAR cu ea sa faceti tot ce trebuie facut.

Cu drumul la tara, cred ca va trebuie certificat/acord de transport...

Daca ai nevoie de ceva, bani sau masina mea, iti stau la dispozitie.

0723602381.

inca 1 data iti spun ca imi pare rau, acum trebuie sa te aduni si sa faceti, tu si mama ta, tot ce "mai" puteti face pt .. tata.

anca
.

Poze cu noi

Veronica-Elena 14 ani, Tudor-Iulian 11 ani, Robert-Adrian 3 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

AlexAndra ne_ai dat gata inca o data gata
sa va traiasca finutele, si voi nasii sa va tineti aproape ca sa ne molipsiti de buna dispozitie si fericire

Nasa arata senzational

AMALIA e o dulce





www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 7
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Vesti

Maine sau poimaine Iulia merge la ecograf. Saptamana viitoare va face RMN-ul. In functie de aceste rezultate, dar si de bani, s-ar putea programa in septembrie operatia.

Saptamana asta medicul Iuliei va contactat clinica din Tubingen.
Se misca si antenele pt E112.

Io-s... bulversata. Am asteptat momentele astea, iar acum, cand au venit, is... nauca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Vesti

Maine sau poimaine Iulia merge la ecograf. Saptamana viitoare va face RMN-ul. In functie de aceste rezultate, dar si de bani, s-ar putea programa in septembrie operatia.

Saptamana asta medicul Iuliei va contactat clinica din Tubingen.
Se misca si antenele pt E112.

Io-s... bulversata. Am asteptat momentele astea, iar acum, cand au venit, is... nauca

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
IULIA va invinge CANCERUL
Where there's a will there's a way
Every saint has a past. Every sinner has a future.
e de bineeeeeeeeeincepe sa se contureze treabasigur ies bine analizele

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 7
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Monnvas,multumim pt vestile bune , sunt binevenite pe ziua de azi

Ma repet dar asta e realitatea: fara tine nu puteam ajunge in acest moment fericit pt Iulia asa ca ai toata admiratia si recunostinta mea pt implicarea de care dai dovada si pt mobilizarea generala pe care ai coordonat-o fff bine



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Bebestrumf, ma bucur si pt vestile bune de la voi , sanatate multa va doresc !

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui bebe_shtrumf

salut

traiesc, sunt f bine, bebe este ff bine, a crescut si ne=am linistit la maxim, nu am cuvinte..........multumesc inca o data pt ajutor,si pe aceasta cale dr deni
dau de beutoriceeeeeeeeeeeee

ador pozele si aseara ne uitam la un neghinita plutitorAriana radea si ne intreba mereu ce face bebe

deci suntem ff bine, acum ne destrabalam, plecam dimineata, pt o sapt in Maramures la niste preteni


Ma bucur ca vestile sunt bune, bebe "in crestere" si voi linistiti!

Bine ca nu ai zis nimic de Maramures, ca plangea Costin...

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 12+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca_nicolae

Cu drumul la tara, cred ca va trebuie certificat/acord de transport...



Nu, nu trebuie.

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 12+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput