Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *440*

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

MADA - deci d-aia fu sangerarea care fu, ca se elimina hematomul. Ai vreo indicatie de cerclaj?
ne bucuram ca aveti toate componentele si ca saltati!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Tufete, gasiti un mail de la Simply pe mailul comun. Dati-va cu parerea! Mai trebuie ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Mada ma bucur ca e totul ok, putem bea o bere in cinstea potentialei surioare a Adelei


De cirese?

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 12+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Mada, ce veste buna!

Cred ca o sa iti fac o lista de filme ca sa iti pastrezi posteriorul in pat mai mult timp.




Te rog, ca l-am disperat pe Costin, ca aia ma deprima... cu ailalta pierd timpul...

Acum aprofundez filmele lui Audry Hepburn.

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 12+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

MADA - deci d-aia fu sangerarea care fu, ca se elimina hematomul. Ai vreo indicatie de cerclaj?
ne bucuram ca aveti toate componentele si ca saltati!



Nu-sh ce sa zic... la cat am scos, nu cred ca era doar hematomul de la echo trecuta, a mai primit ceva subventii ma gandesc...

Personal nu agreez ideea cerclajului (in general), dar daca se va dovedi necesar... om face-o si pe asta... la Adela s-a luat in discutie, dar am scapat. Deocamdata nu a zis nimic despre asta...

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 12+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Tufete, gasiti un mail de la Simply pe mailul comun. Dati-va cu parerea! Mai trebuie ceva?

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
IULIA va invinge CANCERUL
Where there's a will there's a way
Every saint has a past. Every sinner has a future.


Io zic ca Simply a lucrat bine ce a lucrat. Mai ramane doar sa gasim omul de la butoane sa urce treburile sus.

Zic asta pentru ca io am solicitat o modificare in site-ul Iuliei (la contact- numele de familie al lui Cami care difera de cel al sotului ei) si nu s-a operat.

Daca nu se pot face modificarile, propun sa ceara georgiana codul site-ului sau interfata de administrare (ca aici ne descurcam) si le operam noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Daca nu se pot face modificarile, propun sa ceara georgiana codul site-ului sau interfata de administrare (ca aici ne descurcam) si le operam noi.


Daca vrei, iti dau telefonul s-o suni tu, ca Necuratul nu prea se pricepe la d-astea... Adica nush ce-ar trebui sa cer.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Tufete, gasiti un mail de la Simply pe mailul comun. Dati-va cu parerea! Mai trebuie ceva?



Io zic ca Simply a lucrat bine ce a lucrat. Mai ramane doar sa gasim omul de la butoane sa urce treburile sus.

Zic asta pentru ca io am solicitat o modificare in site-ul Iuliei (la contact- numele de familie al lui Cami care difera de cel al sotului ei) si nu s-a operat.

Daca nu se pot face modificarile, propun sa ceara georgiana codul site-ului sau interfata de administrare (ca aici ne descurcam) si le operam noi.


Daca ni se acorda drept de admin, ofer si eu un om (vorbii cu el, si se baga) Are cv bun, il cunosc de mult.

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 12+

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=173354&whichpage=1IULIA va invinge CANCERUL![/url

Edit: ca ma tem ca am fost prea criptica: de Costin e vorba.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Monn, tu trebuie sa zici asa: ori sa ne dea sursa site-ului (ca doar Georgiana e proprietara ca a platit niste chestii niste treburi) ori sa ne dea interfata de administrare.

in alta ordine de idei, am vorbit cu mama ce tocmai a juns acasa (la ea) si l-a gasit pe tata in pat nemiscat. Respira, sta cu ochii inchisi dar nu reactioneaza la nimic. Probabil o comotie...nuu stiu ce zic...asteapta salvarea.

Si io astept vesti, ca nu pot face nimic acum:(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Monn, tu trebuie sa zici asa: ori sa ne dea sursa site-ului (ca doar Georgiana e proprietara ca a platit niste chestii niste treburi) ori sa ne dea interfata de administrare.

in alta ordine de idei, am vorbit cu mama ce tocmai a juns acasa (la ea) si l-a gasit pe tata in pat nemiscat. Respira, sta cu ochii inchisi dar nu reactioneaza la nimic. Probabil o comotie...nuu stiu ce zic...asteapta salvarea.

Si io astept vesti, ca nu pot face nimic acum:(


Of, Bianca... eu am o experienta neplacuta care incepe asa...



Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 12+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput