La France (4)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mik spune:

Citat:
citat din mesajul lui Marox

Pai, 00407...

Daca vrei sa suni de pe telefonul asta românesc in Fr faci 0033... si trebuie sa ai roaming.

Marox, mama lui Alex (n. 14.06.03) si a Juliei (n. 29.03.05)


Merci, Marox. Am reusit.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delphin spune:

Hi! Hi! Lume noue, lume noua

Sudistele punem de-o intalneala in parc cu copii mai prin ultima saptamana din August. Sau pe "faleza", pe unde aveti idei. Sunt in zona vreo 2 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seb10 spune:

Da, delfinasul meu drag, m-am intors cum zic cei de a Compact "Dupa ani si ani..." Pai ce sa mai zic de intalnire, ca am discutat aseara amanuntit chiar. :))) Ne vedem, bineinteles. Seb al meu abia asteapta sa-si cunoasca tizul, ieri era langa mine (parca ti-am zis?!) cand vorbeam cu tine si vedea poza si zicea ca sunt simpatici cei doi frati, vrea sa ii cunoasca. Apoi i-am zis ca, candva, ai zis tu ca toti cei care poarta numele de Sébastien sunt destepti si mi-a raspuns: "mais c'est vrai" :))) Si s-o vezi pe fi-mea.

Pacat ca nu mai e activitate ca inainte pe aici, pare un subiect doar de informatii, si multe fete au plecat...

Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

delphin, tu pe unde umbli daca esti prin zona doar doo saptamini?

oana, tu te-ai intors pe forum sau in franta?

parca-s picata de pe luna, nu inteleg nik

pt frisca eu iau mereu smintina yoplait epaisse si o lungesc cu citeva linguri de lapte entier, apoi o bat la mina (cu tel frantuzesc) si in 5 minute n-am treaba cu ea. Zaharul il pun la sfirsit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delphin spune:

Chatoniko, tu vii de la Romanika de nu intzelegi nika?

Donc, sunt 2 saptamani mai la Sud de cat SV nostru, da? Merg in vacantza 2 saptamani pe acolo...adica anul asta vacantza e loco la noi, FR.

Oana ea a revenit pe forum!

Ce-ti face printzesa, chato?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seb10 spune:

Din Franta nu am sa plec niciodata, chato...e tara mea adoptiva. De fapt, nu se stie niciodata...cand ma gandesc la delfinas. :D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

hahaha, delphin, kiar ca vin din ro :)) (adik venii io mai devreme, pe la sf de mai). Pai sa ai vacanta placuta!
Printesa creste, ce sa faca? :)) Mai nou se pupa cu baietii, da (inca)nu pe gura

Ai tai flacai ce fac?


Oana, ok ... poate ne arati si noo minunile tale



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delphin spune:

Auzi se pupa!!!

Ai mei, comme d'hab, se harjonesc...ca sa nu zic ca se bat! Da' am vrut baieti...na! Acu' rabd!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seb10 spune:

Si eu as vrea sa iti vad printesa, chato, nu am vazut-o niciodata...eu nu stiu cum sa iti arat poze. Ai cont fb?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

oana, ai pm

Mergi la inceput