Va rog raspunsuri Colangiocarcinom tip4 (2)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Offf Ramo,mi se rupe sufletul

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Citat:
citat din mesajul lui RAMONELLA


Stiti ce e culmea???[b]Se vede mormantul de la mine de pe geam...e destul de departe,dar se vede...se vede si muntele de coroane...a facut poza cu aparatul,si am focalizat,asa bine se vede...[q



Aici m-ai terminat!Cat de greu sa vezi gaura unde a intrat maicuta ta.Ramo,eu am mai zis ca sunt sadica(cu mine in primul rind).Daca te ranesc spune-mi sa tac naibii din gura.Cred ca o iau pe aratura deja.

************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

hannen nu ma gandesc ca mama s-a sus in groapa aceea,ea s-a dus sus in ceruri ,acolo s-a dus sufletul ei,bunatatea ei,zambetul ei... care faceau corpul ei viu
Sunt destul de bine,dar orice imi aminteste de ea...
Nu esti deloc sadica stai linistita...e normal sa ne fie greu...sa ne gandim la tot felul de lucruri...sa ne punem 1000 de intrebari...
Sa nu le speriem pe fetele de aici,si eu cand citeam despre asa ceva,ma pufnea un plans de nu ma mai puteam opri...dar uite ca Dumnezeu e mare si iti da putere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Ai dreptate Ramo.Eu ti-am zis,sunt in stare de niste scenarii si niste ganduri...brrr.Ma chinui singura.Iaca acum vad ca m-am apucat sa-i chinui si pe altii.Scuze.

************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

hannen sunt convinsa ca mamicile noastre nu ar fi vrut sa ne necajim asa,si de acolo din cer au grija de noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia maria spune:

Buna fetelor,

Sunt suparata ...tata nu e bine...are de ieri o sangerare dupa ce are scaun.
Nu stim care ar putea fi cauza stiu doar ca sangele nu se vede in scaun ci dupa defecatie si e sange rosu aprins deci e sange proaspat. Nu este mult (el asa zice) dar ne ingrijoreaza...are multe scaune pe zi , nu are diaree dar are scaune dese si in cantitate mica.

Rog medicii de pe forum daca citesc sa-mi spuna ce parere au despre acesta sangerare, ce ar putea fi?

Am zis ca, daca sangerearea nu e mare si nu il doare nimic sa astepte pana marti cand e programat la chimio si sa vorbeasca cu Oncologul sa ne spuna ce e de facut...? Dl. profesor de la Medicala 3 este in concediu asa ca, cred ca tot mai bine ar fi sa vorbeasca marti cu oncologul...

Sunt foarte trista...in tot contextul acesta si cu mama Ramonei , cu Monica...

are mama 2 baieti : ANTONIO MIHAI (29.05.2004) si ALEXIAN GABRIEL (07.11.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Flavia imi pare rau ,poate intra vreun medic sa ne spuna daca este grav sau este de la chimio

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns softurela spune:

Citat:
citat din mesajul lui flavia maria

Buna fetelor,

Sunt suparata ...tata nu e bine...are de ieri o sangerare dupa ce are scaun.
Nu stim care ar putea fi cauza stiu doar ca sangele nu se vede in scaun ci dupa defecatie si e sange rosu aprins deci e sange proaspat. Nu este mult (el asa zice) dar ne ingrijoreaza...are multe scaune pe zi , nu are diaree dar are scaune dese si in cantitate mica.

Rog medicii de pe forum daca citesc sa-mi spuna ce parere au despre acesta sangerare, ce ar putea fi?

Am zis ca, daca sangerearea nu e mare si nu il doare nimic sa astepte pana marti cand e programat la chimio si sa vorbeasca cu Oncologul sa ne spuna ce e de facut...? Dl. profesor de la Medicala 3 este in concediu asa ca, cred ca tot mai bine ar fi sa vorbeasca marti cu oncologul...

Sunt foarte trista...in tot contextul acesta si cu mama Ramonei , cu Monica...

are mama 2 baieti : ANTONIO MIHAI (29.05.2004) si ALEXIAN GABRIEL (07.11.2006)



Flavia, poate are legatura cu varicele esofagiene. Nu am timp sa caut pe net, dar asa imi amintesc...

Multa sanatate!
De Monica ce mai stiti ?

Mami de fetite: Diana (15.dec.2007) si Bianca (15.iun.2010)

Nasterea unui Miracol: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134518

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia maria spune:

Softurele, Anca, multumesc!

Nu cred ca este de la varicele esofagiene pentru ca sangele este rosu aprins, este sange proaspat care cred ca vine de undeva din zona rectala sau din apropiere...of Doamne...

Am vorbit acum cu mama si zice ca la ultimul scaun nu a mai sangerat...
Dumnezeu si Maica Domnului cred ca ne asculta rugacinile!!

are mama 2 baieti : ANTONIO MIHAI (29.05.2004) si ALEXIAN GABRIEL (07.11.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Se poate sa fie si fisura anala, hemoroizi, oricum trebuie neaparat un consult chirurgical, poate si o colonoscopie.Imi cer scuze, nu mai stiu care este diagnosticul tatalui tau, dar cert este ca TREBUIE consult chirurgical.

Mergi la inceput