Va rog raspunsuri Colangiocarcinom tip4 (2)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aka spune:

un alt mod de abordare a bolilor si vindecarea lor.

http://ligiapop.com/2012/05/28/vindeca-te-cu-raw-food-institute-de-sanatate-din-lume/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Va anunt cu mare durere ca mami a plecat la Dumnezeu...am tot sperat pana in ultima clipa...dar deja era foarte rau...nu s-a putut face nimic...si azi noapte s-a dus...ce ne vom face noi fara ea????Offf Doamneeeeeeeee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Ramonela,sincere ,sincere condoleante draga mea.Te imbratisez cu drag.Dumnezeu sa o odihneasca pe maicuta ta.
Va fi greu,greu ...acum esti intr-o transa.Vei vedea ca multe detalii dureroase de acum le vei uita,vei reactiona ciudat iar apoi te vei gindi "oare de ce nu am facut asa" sau " de ce am facut asa si nu invers?".E o stare ciudata ,o sa simti ca plutesti undeva intr-o lume ireala.Cred ca este modalitatea psihicului de a ne proteja in astfel de momente.
Iti doresc multa putere!

************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

RAMONELLA, imi pare tare rau
Te putem ajuta cu ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

Of Ramonella, condoleante Dumnezeu sa o odihneasca pe mamica ta
iar tie multa putere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia maria spune:

Romonaaaa....vaaai cat e de greu...abia acum am citit...

Condoleante ...Dumnezeu sa aiba gija de sufletul ei...si pe voi sa va intareasca!

nuuu pooot sa mai scriu.....

are mama 2 baieti : ANTONIO MIHAI (29.05.2004) si ALEXIAN GABRIEL (07.11.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Multumesc mult fetelor...s-a terminat totul...azi am inmormantat-o...Dumnezeu e mare,iti da atat de mare putere...nu mi-am putut imagina niciodata ca voi putea rezista...rugati-va mult si nu va pierde-ti speranta.Dumnezeu le face toate dupa voia lui...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia maria spune:

Ramona, draga mea...te imbratisez si sunt alaturi de tine...

are mama 2 baieti : ANTONIO MIHAI (29.05.2004) si ALEXIAN GABRIEL (07.11.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Ramonella ,multa putere.
Te citesc si retraiesc aceleasi clipe.Da,ai dreptate ,Dumnezeu e Mare!Nici eu nu mi-am imaginat ca voi rezista durerii dar asa cum am zis,am intrat intr-o transa de nu stiam pe ce lume sunt.Absolut robotizata eram.Acum gindindu-ma in urma nu-mi vine sa cred ca eu am trecut prin asta.
Si ce fel suna "gata,s-a terminat totul,azi am inmormantat-o"Ca si cum ...exact,ca si cum totul s-a terminat.

************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Multumesc mult inca o data fetelor...

Hannen exact asa simt si eu...ai descris cuvant cu cuvant...offf Doamne...
Stiti ce e culmea???Se vede mormantul de la mine de pe geam...e destul de departe,dar se vede...se vede si muntele de coroane...a facut poza cu aparatul,si am focalizat,asa bine se vede...

Mergi la inceput