Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *438*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Multumim pentru urari

fericita de ranjita Maya Andreea ( oct-2009) si 8+

Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus
Si pe mine m-a emotionat Ada si sincer mi-a parut tare rau pt Bimbo din fericire el a putut fi inlocuit rapid dar tot nu e acelasi lucru, noroc ca ea nu s-a prins, era asa bucuroasa ca s-a trezit Bimbo de imi venea sa plang gandindu-ma la dramele altor copii


Da... Bimbo a putut fi inlocuit pe nesimtite, la noi e mai greu... Adela a inteles ca Toto nu se mai intoarce, dar vrea un caine LA FEL CA TOTO.

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 10+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Voi cu animalele voastre.

Si eu am o pisicuta, dar este la mama din motive de alergie la Robert. A avut caine foarte multi ani si a dezvoltat o alergie la pisici (i se umfla fata, il mananca si stranuta mult).

Tocmai m-a sunat mama sa imi spunca ca crede ca Tzucky e bolnava. O am de cand eram in clasa a noua. asa ca e cam batranica si ea (sa tot aiba vreo 14 ani). :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:



Haha, le-am vazuuuut !
Da' iar o sa zica novus ca-i punem rabdarea la incercare cu facebook-ul :))




IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Citat:
citat din mesajul lui denisamada

Citat:
citat din mesajul lui novus
Si pe mine m-a emotionat Ada si sincer mi-a parut tare rau pt Bimbo din fericire el a putut fi inlocuit rapid dar tot nu e acelasi lucru, noroc ca ea nu s-a prins, era asa bucuroasa ca s-a trezit Bimbo de imi venea sa plang gandindu-ma la dramele altor copii


Da... Bimbo a putut fi inlocuit pe nesimtite, la noi e mai greu... Adela a inteles ca Toto nu se mai intoarce, dar vrea un caine LA FEL CA TOTO.

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 10+

IULIA va invinge CANCERUL!


Offffffffffffffff
Cind ma gindesc la de-astea, parca nu mi se mai pare asa povara ca am gasit catelul asta...pe care ar trebui sa-l vad mai mult ca pe o bucurie.



IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaza22 spune:

Hello fetele !

Am intrat sa va spun ca de ieri Gazulina mea e ochelarista. Unele dintre fete au vazut pozele pe FB si va multumesc mult de aprecieri. Pana acum totul e bine, s-a acomodat cu ei imediat, muult mai repede si mai bine decat un adult. Ii sunt dragi si doarme cu tocul de ochelari in brate. Azi dimineata am fost surprinsa sa vad ca s-a intors in dormitor si i-a luat singurica fara sa-i spun eu nimic. Mai greu a fost cu ajustatul lor astfel incat sa nu-i alunece de pe nasuc dar cred ca am gasit pozitia ideala.

Si mie imi place cum ii sta dar ma sperie un pic ca pare asa matura, cu ochelari a crescut dintr-o data si perlele ei au alte conotatii cand te uiti la ochii mari si seriosi care se ascund dupa ochelari.
Aseara construia niste imagini cu buline si imi spune:
"Mami o sa-ti fac si tie una, ti-am promis, trebuie sa ai rabdare. Ai incredere in mine."
Iar azi se juca cu Marius cu figurine cu zane
Marius: "Mie imi pace de Boare Argintie (una din zane)"
Gaza: serioasa "Nu e relevant ce-ti place tie !"

Sunt exprimari serioase care pana acum ne distrau dar acum, spuse de o Gaza cu ochelari sunt ....oaaaau!

In alta ordine de idei, ne-am bucurat si noi de o saptamana de vara, care azi s-a terminat si ne pregatim de nebunia cu olimpiada.
Va doresc multa sanatate, in primul rand burticilor si sa scapati cat mai repede de cadurile cele mari !

pupici, un weekend minunat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

aoleu, si Vladimir a crescut de vreo saptamana. Precum Gaza, da niste replici si niste raspunsuri de ne lasa masca. e genial!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Salutare!

Da, e o etapa foarte faina (eu de toate am zis ca-s foarte faine). Azi Andrei m-a intrebat ce este viteza.

IULIA va invinge CANCERUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Voi cu animalele voastre.

Si eu am o pisicuta, dar este la mama din motive de alergie la Robert. A avut caine foarte multi ani si a dezvoltat o alergie la pisici (i se umfla fata, il mananca si stranuta mult).

Tocmai m-a sunat mama sa imi spunca ca crede ca Tzucky e bolnava. O am de cand eram in clasa a noua. asa ca e cam batranica si ea (sa tot aiba vreo 14 ani). :(


Si eu il aveam pe Toto tot din clasa noua... doar ca io's mai batranica decat tine. Avem si matza, asta e ceva mai tanara (din anul VI ), dar tot... are vreo 8 ani... O place si pe MottoRush, dar Toto era preferatul ei.

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 10+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gaza22

Hello fetele !

Am intrat sa va spun ca de ieri Gazulina mea e ochelarista. Unele dintre fete au vazut pozele pe FB si va multumesc mult de aprecieri. Pana acum totul e bine, s-a acomodat cu ei imediat, muult mai repede si mai bine decat un adult. Ii sunt dragi si doarme cu tocul de ochelari in brate. Azi dimineata am fost surprinsa sa vad ca s-a intors in dormitor si i-a luat singurica fara sa-i spun eu nimic. Mai greu a fost cu ajustatul lor astfel incat sa nu-i alunece de pe nasuc dar cred ca am gasit pozitia ideala.

Si mie imi place cum ii sta dar ma sperie un pic ca pare asa matura, cu ochelari a crescut dintr-o data si perlele ei au alte conotatii cand te uiti la ochii mari si seriosi care se ascund dupa ochelari.
Aseara construia niste imagini cu buline si imi spune:
"Mami o sa-ti fac si tie una, ti-am promis, trebuie sa ai rabdare. Ai incredere in mine."
Iar azi se juca cu Marius cu figurine cu zane
Marius: "Mie imi pace de Boare Argintie (una din zane)"
Gaza: serioasa "Nu e relevant ce-ti place tie !"

Sunt exprimari serioase care pana acum ne distrau dar acum, spuse de o Gaza cu ochelari sunt ....oaaaau!


familia de Gaze cu si fara okelari. Va urmarim pe FB.

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 10+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput