Aradence DC (173) - Alaturi de Moni!

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Clau, asa repede au trecut 3 ani! Imi pare rau!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze


Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Nu pot sa dorm, mi dor de postarile lui Moni, de mesajele ei, mi dor de ea!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze


Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

www.dropshots.com/DIANATUDOR#date/2007-05-13/19:22:14" target="_blank">Astea sunt singurele poze care au ramas in albumul ei in drop.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze


Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Sunt fara cuvinte...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Imi cer scuze ca scriu dar daca vreti sa spuneti familiei daca e deplasat mesajul meu spuneti nu stiu ce sa mai zic.

Un sfat din corpul unei persoane care a facut morfina 2 doze sa nu o duca pe moni in nici un centru daca se ajunge la morfina pentru ca sincer numai ai control asupra corpului tau ,numai ai nimic nu recunosti pe cei din jur si cred ca cel mai bine e sa ai caldura familiei langa tine.Am trait o luna cu calmante enorm de dure si ma uitam la mara cat se bucura ca sunt cu ea si ma mangaia pe cap cand mi-au facut prima doza de morfina mara a stat cu mine si ii simteam doar caldura mainii ei pe fruntea mea.

Nici nu stiu de ce am scris mesajul, daca vreti il sterg ca eu nu vorbesc de lucrurile astea in public si numai stiu incer numai sa spun prin ce am trecut daca nu fac bine spuneti si sterg dar daca s-a ajunge la morfina e mai bine sa ramana acasa.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Gusta, sunt de acord cu tine.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze


Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Si eu am ramas fara cuvinte. Ma rog zilnic pentru Moni si mi-e greu sa scriu mai multe...
Sunt de acord cu Miha, nu cred ca mai e cazul de centre paleative, alte orase....este momentul sa stea cu familia ei.
Moni, esti in gandul meu mereu.

Mama Marei si a Dorei


Moni si familia ei au nevoie de noi !!!





www.facebook.com/media/set/?set=a.108185485984290.8158.100003785175018&type=3" target="_blank"> TUTU-uri Handmade


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

la serviciu sunt 3 in 1 dar, desi ar trebui sa muncesc nu sunt capabila sa ma concentrez, gandul si sufletul mi-e doar la Moni si la minunatii ei copii...





www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Alaturi de Monica70

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

eu ma gandeam in prostia mea ca n-ar fi frumos sa vorbim cu fratele ei si sa facem cumva, pentru 5 minutele, sa mergem sa o vedem pe Moni?




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Alaturi de Monica70

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

Aveti perfecta dreptate fetelor!

Sa ne vedem de treburile noastre...sa o ajutam pe Moni cu rugaciuni si cu banuti daca mai punem, cu ganduri bune pline de dragoste... restul interventilor nu cred ca avem dreptul sa ne bagam.

Sunt sigura ca Moni se simte mai bine in cadrul familiei in aceste momente cumplite. Este greu poate pentru unele sa acceptam acest refuz al familiei Monicai de a merge in centrele paleative da' cine a trecut prin asta... este in asemtimentul familiei Monicai.

Dumnezeu sa-i intareasca pe toti si sa le dea putere sa fie alaturi de Moni .

Gusta ! Slava Domnului ca ai reusit sa treci peste toate! Sa te bucuri de Mara ta.

Clau !

Si eu l-am pierdut pe tatal meu acum 3 ani... era tot "rac" ca si Moni, optimist si cu o dorinta maxima de viata si de a-si creste nepotii..dar din pacate boala din numele zodiei l-a rapus si pe el.

MONI - te port mereu in gand .Mi-e dor de tine si de traznaile copilasilor tai

LILIANA COSMIN ANDREI (28.01.2010) si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

www.dropshots.com/teonic" target="_blank">POZE

MONICA70 ARE NEVOIE DE NOI

"Exista un singur copil frumos pe lume, si este al fiecarei mame!"

Mergi la inceput