Monica70 are nevoie de noi

Raspunsuri - Pagina 51

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

trebuie sa invinga!

orice zi in plus este cea mai mare victorie Moni!

eu una iti fac galerie si chem cu mine toti preotii,episcopii, mitorpolitii si cardinalii la care pot transmite mesajul meu sa se roage pt tine si mai presus chem in galeria asta toate fetele astea minunate care au vesnicit cu ruga lor fiecare clipa si au facut din ea treapta pe care tu sa urci, secunda de secunda, sa urci catre acel maine,acel maine in care sa ii canti la multi ani lui tudor!

bravo fetelor si lui Adrian!
Dumnezeu si Maica Domnului sa va rasplateasca!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Va rog mult sa printati numai MESAJELE POZITIVE si sper sa o ajute si sa ii ridice macar putin moralul-eu tot cred ca un psiholog poate ajuta familia mult, si pe MONI-daca se poate sa ii sugerati asta lui Ghita va multumesc mult

Denisa cu Emma Andrea 6 ani si Mark Alexv4 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochidut spune:

Sunt fara cuvinte...chiar fara cuvinte....

Vreau doar sa ii spun Monicai ca m-am rugat si eu pentru ea si familia ei. Imi doresc din toata inima sa nu isi piarda puterea si speranta. Ma aplec in fata ei, este o persoana deosebita!!!! si o luptatoare, sa nu uite asta niciodata

Iar voi sunteti o comunitate incredibila

de Larisa Ioana 24.06.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

nu merit nicio multumire.doar, intamplator, cunosc niste oameni langa care mi-am petrecut ultimii 20 de ani.ei se roaga, asa obisnuiesc ei sa traiasca. si o fac frumos.atat de frumos incat imi place si mie.

hai Moni!
sa stii ca vin la Arad.
nu trebuie sa iti trimit poze, o sa ma recunosti ca fiind purtatoarea unor urechi impresionante!

Tudor, pupa-l mama de leu! e leu ca si strumful meu!

si totusi toate se intampla in postul Maicii Domnului.

Acum zac in patul durerilor si nu este tamauire trupului meu, ci ma rog tie celei bune si nascatoarea Celui Bun, din chinul durerilor ridica-ma!(paraclisul Maicii Domnului).

Sfanta Marie , Maica lui Dumnezeu, roaga-te pentru noi pacatosii,acum si in ceasul mortii , amin! (Rozarul)

Moni, iti multumesc cu toata fiinta mea.
eram debusolata, derutata. m-ai reapropiat de rugaciunea draga sufletului meu.
ce minuni face prin tine Dumnezeu!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns draguta spune:

Mi s-a umplut sufletul de bucurie sa aud vesti ca Monica lupta .

Gandurile si rugaciunile noastre sa le primeasca si sa o ajute in continuare

Doamne fa o minune si pentru Monica!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia maria spune:

Citat:
citat din mesajul lui histamina



hai Moni!
sa stii ca vin la Arad.
nu trebuie sa iti trimit poze, o sa ma recunosti ca fiind purtatoarea unor urechi impresionante!


Nu stiu urechile cum sunt dar sufletul tau este MARE FOARTE MARE

are mama 2 baieti : ANTONIO MIHAI (29.05.2004) si ALEXIAN GABRIEL (07.11.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Dumnezeu sa te intareasca Moni si sa te ajute sa treci cum crede el de cuviinta peste aceasta suferinta!
Am trimis si eu acum niste banuti, sa-ti fie de sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandyksch spune:

Ce ma bucur de vestile bune! Hai Monica ca se poate, pas cu pas, incet si cu treaba buna. Eu stiu ca poti sa treci peste acest moment, esti puternica, esti o luptatoare si vei reusi!Suntem alaturi de tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Fetelor, credeti ca noi nu ne-am gandit sa mergem sa o vizitam?
Nu vrea sa accepte pe nimeni. Eu o inteleg...
L-a sunat acum Clau (Claudelu) pe Ghita, sotul Monicai si i-a spus ca am vrea sa mergem, nu vrea. O sa mai incercam zilele urmatoare, poate se simte mai bine un pic.
A dormit si s-a odihnit ca i-au dat de la Salvare Diazepam (ieri dimineata a fost salvarea la ea).
Ea refuza morfina (deocamdata), asa a zis Ghita.
Noi nu putem merge cu forta, trebuie sa-i respectam dorinta.




Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze


Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

alinamoro,
respectati=i dorinta.
asa facea si tatiana.
intr-adevar,cand ai dureri nu prea vrei sa vezi pe nimeni.incerci sa iti patrezi energia.
orice atentie cat de mica indreptate catre cineva, inseamna risipire de energie f pretioasa.

o inteleg.

Mergi la inceput