Monica70 are nevoie de noi

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Monica, sper din tot sufletul sa gasesti puterea sa treci peste hopul asta si Dumnezeu sa aiba grija de tine si de familia ta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Nu stiu cum o sa facem cu confirmarile pentru ca Moni desi a primit un laptop nu poate sa ne mai scrie. Probabil confirmarile vor veni doar o data pe saptamana de la fratele ei.
Va multumim mult pentru ajutor!





www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Alaturi de Monica70

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia maria spune:

Citat:
citat din mesajul lui Claudelu

Nu stiu cum o sa facem cu confirmarile pentru ca Moni desi a primit un la[top nu poate sa ne mai scrie. Probabil confirmarile vor veni doar o data pe saptamana de la fratele ei.
Va multumim mult pentur ajutor!





www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Alaturi de Monica70




Claudia, conteaza mai putin acum confirmarile...important e ca Monica sa fie bine!!!

Eu propun ca fiecare dntre noi sa zicem din tot sufletul macar un Tatal nostru pentu Monica:

Tatal nostru

Tatal nostru
Care esti in ceruri
Sfinteasca-se numele Tau
Vie imparatia Ta
Faca-se voia Ta
Precum in cer asa si pe Pamant
Painea noastra cea de toate zilele
Da-ne-o noua astazi
Si ne iarta noua gresalele noastre
Precum si noi iertam gresitilor nostri
Si nu ne duce pre noi in ispita
Ci ne izbaveste de cel rau
Ca a Ta este imparatia
Puterea si Marirea a
Tatalui
A Fiului
A Sfantului Duh
Amin.


Sa ne rugam inpreuna pentru Monica !!!

Doamne DumnezeuL meu te rog din sufletul meu intareste-o pe Monica, fa o minune pentru ea si lasa-o pe acest pamant sa-si cresca copilasii ei dragi!!Stiu Doamne ca si Tu ai nevoie de ea acolo la Tine pentru ca este un om bun, cu un suflet mare dar mai stiu Doamne ca si familia si copilasii ei au atata nevoie de ea aici pe pamant!Te rog Doamne primeste rugaciunile noastre si lacrimile noastre nu le trece cu vederea!!!
AMIN

are mama 2 baieti : ANTONIO MIHAI (29.05.2004) si ALEXIAN GABRIEL (07.11.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIHA78 spune:

Doamne ajuta-i Monicai sa-si revina. E atat de trist ce se intampla. Eu nici nu am cuvinte, decat ca sper sa se intample o minune ptr. ea si familia ei. E prea dur prea trist prea infricosator scenariul care ni se deruleaza zilele astea.
Am pus si eu in cont azi 70 de lei, mi-au spus ca au si intrat asa ca nu cred ca mai e cazul de confirmare. Ma rog pentru ea.
Cand a fost la Cluj la oncologie ma gandeam sa merg sa-i duc un buchet mare de flori din partea mamicilor de la spiridusi, Diana e deodata cu copilasii nostrii, nu o cunosteam si m-am gandit sa nu par deplasata, ulterior am vb. pe forum iar acum regret atat de mult ca n-am facut-o, ptr. ca toate mamicile de acolo ne dorim din tot sufletul ca Monica sa fie bine si sa-si creasca copilasii mult doriti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Monica, rezista !!! Rezista, rezista, rezista, maine trebuie sa fie mai bine !

(Mamei mele, acu 12 ani, i s au gasit in timpul operatiei metastaze grad 4 in pancreas. Cu tratamentele doar naturiste a rezistat 2 ani fara dureri. Deci se poate Moni, tu ai de rezistat 2 luni dupa care te asteapta o lupta mai lina, rezista !)



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Monica70 Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Intru si eu cat pot de des sa aflu vesti despre Moni.

Am lacrimi in ochi de cand am citit ultima postare a lui Clau,dar refuz sa cred ca Moni se da batuta!

Moni, esti o femeie extrem de puternica, motivata si cu prea multa viata in tine sa renunti!
Plus ca ai doua dintre cele mai bune si puternice motive din lume sa continui lupta,si sa mergi inainte!
Ma rog din suflet pentru tine, si sper cu toata fiinta mea ca vei trece si peste hopul acesta si ca vei invinge!

Fetelor, haideti sa stabilim o zi macar pe saptamana si o ora in care sa ne rugam toate pentru Moni.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

Moni, te rog, NU RENUNTA ACUM! Te rog din tot sufletul meu ...........
Doamne, cum e posibil asa ceva?
DE CE???

Va rog mult, sa ne rugam pentru Moni, s-o intareasca Dumnezeu!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

of doamne....speram in vesti mai bune!!

Moni, te rog Moni mult de tot, nu poti renunta acum, gaseste puterea si revino-ti mami, TREBUIE!!!!!
Trebuie sa-ti vezi smecherasul implinind 3 anisori, acusi e ziua lui, trebuie sa fii alaturi de el si de Diana cand incepe clasa 1!!!!
TREBUIE MONI!!!

Monica70 are nevoie de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marchplayer spune:

Imi este frica sa citesc...refuz sa cred ca asa ceva chiar se intampla, sunt o lasa!
Monica, imi pare asa de rau ca nimic din ce as putea face eu nu ti-ar da sanatate
Ma rog pentru tine Monica, Ma rog pentru mama din tine de care niste copii frumosi si nevinovati au mare mare nevoie!!
As vrea sa gasesc din nou pagini intregi scrise de tine cu cate in luna si stele despre minunatii tai!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

Fetele din Arad, poate stiti, cumva starea de foarte rau a Monicai poate fi data de eventuala drenare/dezintoxicare a organismului in urma tratamentului naturist? Sper sa nu spun prostii, sper, totusi in prostia mea, sa am dreptate.... si Moni sa revina aici, guresa si vesela, asa cum eu o stiu................
Moni, te port cu mine tot timpul, in gandurile mele, il rog pe bunul Dumnezeu sa-ti curme suferintele, sa te lase aici cu noi, cu copilasii tai si familia ta

Mergi la inceput