Monica70 are nevoie de noi

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Anca , Moni primeste ceva in perfuzie ca sa nu-i mai fie greata. Astea de pofta de mancare nici nu cred ca sunt indicate la asa ceva.

Am vorbit cu Moni. E mai vioaie ca ieri, confirmarile le-a pus de la PC de la birou ca pe laptop a uitat sotul sa-i instaleze adobe-le . De aia n-a putu mai mult sa ne zica.

Moni am gasit solutia daca nu bei ceaiurile ti le bag pe cablul de la RDS.

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Miha, multumim ca ne tii la curent despre starea lui Moni (si aici si la telefon).
Ma bucur cand aud ca se simte mai bine.

Moni draga, ma gandesc la tine tot timpul si ma rog pentru tine.
Important e sa poti manca cate putin sa nu fii asa slabita.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze


Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aligator spune:

Am depus si eu azi 200 de ron in cont.

Draga Monica, nu pot sa iti descriu cat de mult te stimez si tin la tine, m-ai impresionat prin curajul, umorul si taria ta. Ne-ai facut un mare bine impartasindu-ne povestea ta, ne-ai pus in garda si ne-ai oferit informatii valoroase. Pe mine m-ai determinat sa merg la controlul dermatologic si de curand mi-am scos 2 alunite (benigne, dar cu un oarecare potential nefast). De cand am citit povestea ta am devenit un militant anti solar, anti tratamente babesti de "tratare" a alunitelor suspecte. Am scris si eu prin diverse locuri si imi bat la cap toate prietenele, din pacate nu mereu cu succes. In fine, vreau sa iti spun ca pe mine m-ai schimbat in bine (mai ales prin admiratia pe care o am pentru caracterul tau puternic). Am intrat periodic ca sa vad ce mai faci si ultima oara am ramas cu lacrimi in ochi. Eu te rog sa nu te dai batuta, atat cat vom putea cei care tinem la tine te vom ajuta, tu incerca sa mai rezisti pe baricade.

Cu mult drag si ganduri bune,
M Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Monica, fii puternica! Ne-ai dovedit tuturor cat de extraordinara esti, mai ai de dovedit multe si de asta suntem aici, alaturi de tine. Nu ai voie sa te dai batuta, esti mult prea speciala pentru asta. Eu stiu ca poti trece cu bine pana sa intri in tratamentul experimental din Belgia. Te imbratisez tare tare, chiar daca numai virtual. Te admir mult de tot pentru lupta pe care o duci. Noi suntem aici, oricand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna tuturor
am transferat acum la Monica 300 de eur retrasi din paypal vineri (1354.77 ron).
sa fie cu noroc si de ajutor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

si confirmari Paypal:
Qamar - 15 eur
C.C. - 20 CAD = 15,78 eur
multumim mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Monica eu nu te cunosc,nu ne-am intersectat pe acest forum dar vazand ca sunt asa multe fete care te admira,sprijina e clar ca esti o persoana minunata si iti doresc din suflet sa depasesti aceasta cumpana din viata ta.Ai incredere in Bunul Dumnezeu si lupta ca sa invingi aceasta maladie de care tot aud in ultimul timp si pe care o urasc.Incearca tot ce se poate ca metoda alternativa,nu stii niciodata..........eu sincer nu cred ca nu exista leac pt cancer,sa fim seriosi,am ajuns sa clonam si nu avem leac pt asta?plus ca am citit de cazuri ,,miraculoase,, de actori cu bani care s au vindecat de el,deci eu cred ca nu e disponibil celor ,,obisnuiti,, si fara renume , nu ca nu se stie un remediu...........de aceea tb incercat si mers pe toate caile alternative.........nu ma mai lungesc vroiam sa ti spun ca sunt sufleteste alaturi de tine si ma rog sa invingi mamico !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

Monica, ma gandesc la tine
va fi bine!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Moni, draga noastra, ma bucur ca ne citesti! Ne gandim si ne rugam pentru tine toate, tu trebuie "doar" sa mananci, sa te intremezi un pic, sa rezisti! E greu, dar ai pentru ce sa lupti! Te imbratisez si iarta-ma ca nu te-am mai sunat, stiu cat e de obositor si sa raspunzi la telefoane si sa spui acelasi lucru de atatea ori.
Doamne-ajuta!

Mama Marei si a Dorei


Moni si familia ei au nevoie de noi !!!





www.facebook.com/media/set/?set=a.108185485984290.8158.100003785175018&type=3" target="_blank"> TUTU-uri Handmade


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Moni, multa putere, sunt convinsa ca ai sa gasesti puterea de care e nevoie sa mergi mai departe.
GIO am castigat un produs, maine il platesc!

Mergi la inceput