Monica70 are nevoie de noi

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

Diana iese maine din spital. Ma gandesc ca e bine, daca o externeaza.
Moni nu poate manca cum trebuie :((.

Monica70 are nevoie de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

Am trimis si eu aseara 100 de RON in contul Monicai, pe voi v-a intrebat adresa?
Pe mine nu ma lasa daca nu treceam ceva acolo, am scris ceva, in principiu n-ar trebui sa fie probleme, ca doar nu s-or duce la usa in caz ca nu se poate face transferul, in plus ar trebui ca eu sa fiu notificata.

Sper sa fie bine, nici nu stiu ce sa mai zic :((((

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Fetelor va multumim din suflet sunteti niste suflete mari.

Confirmari pentru banii trimisi in Transilvania veti primi probabil maine. Atunci voi merge pe la Moni si sper sa reusesc sa-i duc un laptop sa poata lua extrasele din pat si sa mai intre si pe forum.

In rest tot asa slabita si din pacate si cam demoralizata.

Buflea ai dreptate, sume mai mici dar periodice sunt binevenite , mai ales ca aici va fi o lupta pe termen lung. Oricum ajutorul de la voi e extraordinar in orice forma ar fi.

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vauva spune:

Fetelor, daca puteti sa-mi confirmati daca au intrat si banutii de la mine. Am facut transfer din Finlanda in 28 iulie, zicea ca se vad in 30 iulie. Banii au fost in euro dar ar trebui sa se transforme in lei la transfer. la mesaj am scris de la Vauva. Eu vreau sa mai trimit, dar sa stiu daca se poate cu modalitatea asta.

Multa, multa sanatate Monica!!




















Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

Moni tu esti o luptatoare si o optimista, te rog nu te demoraliza, lupta in continuare ca ai pt ce!!!
numai tu stii prin ce treci si ce e in sufletul tau, dar nu ceda, te rog!!!!!

au externat-o pe Diana? Somleac ai aflat ceva?
multumim ca ne tii la curent.

Monica70 are nevoie de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

Monica, tu stii ca va fi bine . ne gandim la tine si asteptam vesti bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:

Buna fetelor,

Am pus si eu in contul Monicai ieri 100 de ron. Initialele de care spuneti voi sunt nume si prenume? Sotul meu a facut transferul, initialele lui sunt SS.

Moni, noi am mai vorbit in privat acum ceva timp, ma rog la Dumnezeu pentru tine, te imbratisez cu mare drag! Sanatate!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:

Ah, inca ceva, exista si un link pentru facebook? ca si eu am cunostiinte care ar putea ajuta. nu-l gasesc....multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Alysh, link-ul acestui subiect circula si pe facebook!

De Moni inca nu stim nimic. Dupa-masa merge Miha (Somnleac) impreuna cu sotul ei in vizita la Moni si speram din suflet sa aiba doar vesti bune! Din cate stiu eu de la fete (pentru ca incercam pe cat posibil sa nu o sunam toate ci pe rand sa nu o obosim) saptamana asta nu a fost o saptamana buna pentru Moni. E cu moralul jos

Miha draga, te asteptam cu vesti din cele mai bune!

Moni, esti tot timpul in sufletul si in rugaciunile mele!





www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Alaturi de Monica70

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Am fost la Moni. E tot asa slabita, inca azi se plangea ca a fost cea mai groaznica zi. Adevarul e ca si caldurile astea sunt insuportabile.
A mancat azi ceva, se straduieste si cu ceaiurile, tinctura poate sa o ia.
I-am lasat un laptop si a promis ca va intra ea astazi cand se simte in stare sa stea in fund.

Diana e mai bine, era acasa la mama lui Moni. Eu cred ca sufera saracutza ca o vede pe mama ei asa bolnava si nu intelege ce se intampla.

Daca mai aveti intrebari va stau la dispozitie.

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput