Portret de preşedinte: Crin Antonescu

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

Citat:
citat din mesajul lui b.nica

Ia uitati-l si pe asta de se puse dirijor in aranjamentele de la Referendum ce isi permite sa spuna, presupun ca de frica: http://www.ziare.com/relu-fenechiu/deputat/fenechiu-procurorii-vor-raspunde-fereasca-i-dumnezeu-cand-vin-romanii-pe-ei-1184646


Nu stiu daca ati obs, dar uslasii indeamna din ce in ce mai des ca lumea sa iasa in strada.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Catrinik, acu' ce vrei si tu? Ce solutie mai au cand sunt cu procuratura in coaste?
Fraieri or fi aia de s-ar lua dupa ei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali spune:

Citat:
citat din mesajul lui b.nica

Uite ca o pomenisi si numai ce a fost ziua ei!
D-na Maria Basescu este o persoana care merita toata stima si de aceea cel putin aici pe DC ar trebui sa i se arate toata stima ca dealtfel tuturor sotiilor de aici care isi vad de familia lor!

Eu nu am zis ca nu o respect.Mie chiar mi-a inspirat mila cand am citit intreviul cu ea pentru ca a iesit la suprafata tristetea ei si nemultumirea fata de ca viata duce. A fost scoasa din campul muncii si izolata....chiar ea zicea ca nici nu mai stie sa vorbeasca.
Stima mea o are dar nu stiu daca si a sotului ei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Ali, las-o balta!
D-na Maria Basescu in primul rand arata ff. bine ca femeie si hai sa fim seriosi ca nu pare trista si "tradusa" neam!
Arata ca oricare femeie care are un barbat puternic in spate si stiu ce vorbesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali spune:

Citat:
citat din mesajul lui b.nica

Ali, las-o balta!
D-na Maria Basescu in primul rand arata ff. bine ca femeie si hai sa fim seriosi ca nu pare trista si "tradusa" neam!
Arata ca oricare femeie care are un barbat puternic in spate si stiu ce vorbesc!


Citeste interviul si spune-mi ca femeie ce simti....nu cum arata ea...ca aparentele de multe ori insala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Care interviu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali spune:

Citat:
citat din mesajul lui b.nica

Care interviu?


l-am pus si mai inainte dar il mai pun ica o data ca sa iti fie mai usor www.libertatea.ro/detalii/articol/mi-a-placut-sa-dansez-dar-n-am-mai-avut-cu-cine-160244.html" target="_blank">http://www.libertatea.ro/detalii/articol/mi-a-placut-sa-dansez-dar-n-am-mai-avut-cu-cine-160244.html.
Citeste-l te rog si spune-mi parerea ta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Citat:
citat din mesajul lui ali

Citat:
citat din mesajul lui b.nica

Care interviu?


l-am pus si mai inainte dar il mai pun ica o data ca sa iti fie mai usor www.libertatea.ro/detalii/articol/mi-a-placut-sa-dansez-dar-n-am-mai-avut-cu-cine-160244.html" target="_blank">http://www.libertatea.ro/detalii/articol/mi-a-placut-sa-dansez-dar-n-am-mai-avut-cu-cine-160244.html.
Citeste-l te rog si spune-mi parerea ta...

ali
Mama fericita de Andrei (20.06.2008)


O singura observatie: Articol publicat in toamna anului 1995.
Sunt 17 ani de-atunci . Ceva mai recent nu avem?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mickyyy

Citat:
citat din mesajul lui ali

Citat:
citat din mesajul lui b.nica

Care interviu?


l-am pus si mai inainte dar il mai pun ica o data ca sa iti fie mai usor www.libertatea.ro/detalii/articol/mi-a-placut-sa-dansez-dar-n-am-mai-avut-cu-cine-160244.html" target="_blank">http://www.libertatea.ro/detalii/articol/mi-a-placut-sa-dansez-dar-n-am-mai-avut-cu-cine-160244.html.
Citeste-l te rog si spune-mi parerea ta...




O singura observatie: Articol publicat in toamna anului 1995.
Sunt 17 ani de-atunci . Ceva mai recent nu avem?

Cred ca atunci si-a permis sa fie sincera, intre timp sotul ei a tot avansat si a fost invatata sa-si tina gura....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Hai mai, ca daca zic eu ceva de Antonescu de acum 20 de ani, cum chiulea el si repetea anii de facultate pe motiv de rebeliune adolescentina impotriva regimului comunist, o sa imi sariti toti fanii lui in cap, ca vezi doamne, omu' se schimba!

Am citit acel interviu, si imi pare rau sa-ti spun, dar dezinformezi
Da, Maria Basescu era trista, dar nu din cauza lu' Udrea cum sugerezi tu subtil . Pe bune daca nu mi-a schimbat parerea in bine despre ea, si culmea, implicit si despre sotul ei!

PS: sincer, n-am prins care era scopul acestei discutii?! dna. Basescu chiar e o femeie de nota 10, cum rar ai ocazia sa vezi in jurul oamenilor politici. Iar interviul e unul perfect normal, fara nicio bomba in el, doar daca nu vrei sa te tranformi in antena3 si sa scoti si sa bolduiesti pasaje din interviu sa semene a altceva.

Mergi la inceput