PRIETENE FARA TITLU (86)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

Denisa dincolo la spiridusi am trecut datele contului meu, pt coroana.
vom vedea pe viitor, daca va mai exista contul Monicai, sa stim si noi unde sa ttrimiem banuti.

Monica70 are nevoie de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Rugati-l pe Admin sa salveze pe un Cd toate mesajele Monicai de la inceput pana... la sfarsit. Copiii ei sigur se vor bucura sa le citeasca, peste ani! Of, Doamne, bietii pui ramasi fara mama!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi3 spune:

GIO, merci mult! Clar ca ma voi gandi la bietii copilasi ramasi fara mamica, ca ei de acum incolo vor avea nevoie de banuti. Of Doamne, nu pot sa cred, atat de mult am sperat ca Moni va rezista pana la trial-ul de aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

Ma gandesc cu groaza la cei doi copii minunati care o sa creasca fara mama....; un lucru mai dureros nici nu cred ca se poate, mai ales ca din ce inteleg Dia urmeaza sa inceapa si ea clasa 1 iar mama ei nu o sa fie langa ea.
Cum se poate asa ceva?
Inteleg ca Tudorica, cu preotul in casa ii spunea bunicului "haide sa o cautam pe mami"
Nu am cuvinte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi3 spune:

Scriu aici, la subiectul nostru, unde vorbeam toate cu Moni.

DRUM BUN, MONI, DRAGA MEA, NU TE VOI UITA NICIODATA, DIN TOT SUFLETUL MA GANDESC LA TINE!

Sunt absolut socata si nu pot crede ca Moni nu mai e. Ma gandesc ca in momentul asta are loc inmormantarea si mi se rupe sufletul cand ma gandesc la Moni si la familia ei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

ATENTIE!

M-a sunat GIOVA acum si mi-a zis ca de-acum este blocat contul MONICAI si va rugam sa nu mai trimiteti nici un ban! Saptamana viitoare vom afla un nou cont si va vom tine la curent pe toti cei ce vor sa-i sprijine pe copii si de-acum inainte!
Va multumim mult!



MONI ... mergi in pace!

LILIANA COSMIN ANDREI (28.01.2010) si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

www.dropshots.com/teonic" target="_blank">POZE

MONICA70 ARE NEVOIE DE NOI

"Exista un singur copil frumos pe lume, si este al fiecarei mame!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Lili-multumim
MONI-draga mea, inca nu pot sa iti spun decat somn lin,off cat as vrea sa povestim..IMI E UN DOR NEBUN DE TINE!!!!!
Dumnezeu sa te ocroteasca acolo si sa vegghezi asupra copiilor, sa le trimiti cate un semnal si gand cand au nevoie,cum ai facut mereu de altfel...Te iubesc prietena draga

Denisa cu Emma Andrea 6 ani si Mark Alexv4 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Ramas bun, Monica draga! Stii ca am tinut la tine si mai stii ca Diana si Tudor au o prietena in plus. Voi fi aproape de ei, promit.

Ramas bun, dragi fete de pe DC! Ati fost aproape de sufletul meu.
Denisa, Anda, Lili, Mira, Anamaria, Cristina.
Daca am uitat pe cineva, imi cer scuze.
Am promis ca plec, a venit timpul sa ma tin de cuvant.
Va pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

Denisa fata mea, ai grija mare de tine, imi imaginez prin ce ai trecut in acese zile, dar trebuie sa te gandesti si la tine.
te rog ai mare grija si te mai rog sa ne ti la curent cu investtigatiile pe care le faci!
Anda, desi pe coroana am scris mamici de spiridusi de 2006, sa stii ca si tu si denisa si toate cele care ati scris dincolo...facetti parte si veti face din acest grup.
Coroana e din partea tuturor, chiar daca nu se strangeau bani, o plateam eu, dar tot ii duceam din partea noastra o coroana Monicai.
AnaMaria asa ma bucur ca ne-am intalnit, desi preferam o cu totul alta ocazie. te pup si poate ne mai vedem sapt. asta!
Ingrid....sa fie ultima data cand iti zic asa???.... se pare ca da.... Noi mai pastram legatura pe alte cai, daca asa te-ai hotarat.

Sincer regret enorm, ca acest necaz ne-a unit.
Desi Moni scria dincolo, cred ca vorbea cu fiecare prin mesaje private sau alte cai....cel putin cu mine asa a facut si mai stiu eu cateva persoane pe aici cu care a proceda la fel.
Nu pot sa va zic sa renuntati la prietene fara titlu...desi cred ca multe nu vor mai scrie acolo, daca Moni nu mai este.
Dar vreau sa stiti ca noi va asteptam la spiridusi, ma scuzati ca vorbesc in numele tuturor, dar asa simt eu acum si asta cred ca e dorinta fiecareia.
Va si va iubesc pe toate! Sunteti speciale!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Ingrid Tot respectul meu pentru tot ce ai facut pentru Moni

Ingrid, AnaMaria si Gio, desi ar fi fost minunat sa ne cunoastem altfel, in alte imprejurari, ma bucur ca v-am cunoscut! sunteti minunate si frumoase!


Mergi la inceput