PINGUINII delibereaza - capitol interimar

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Aqai spune:

mai, fata vroia feelingul de STRING nu de eticheta... de ce s-o zgarie eticheta cand poate s-o mangaien duios ... stringul?

Auzi si numai cum suna: tag vs. string... oh, my sexy string....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui Aqai

mai, fata vroia feelingul de STRING nu de eticheta... de ce s-o zgarie eticheta cand poate s-o mangaien duios ... stringul?


Ma provoci si mai tare ... si am sa te pedepsesc cu intrebarea :

Pai mangaierea nu e mai duioasa in fatza ?

Ca daca ma mai conversez mult pe aici cine stie ce muza creativa ma penetreaza de sparg piatza de chiloti mondiali cu un nou model ... cu eticheta pe spate, da ?

Tu raspunde ca eu imi imaginez .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aqai spune:

ei, draga mosului, pai daca fatza e ocupata cu ... altceva?

senzatiile tari vin prin invaluire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Hahahahahaha, Aqai .... Touche !
Am citit postul tau si am ramas fara replica ... Mi se intampla rar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinuk
da de asta ce zici?
http://www.youtube.com/watch?v=CTWo9EfQ4Hc

Vai, acum am vazut linkul asta ... Jos palaria ... Eu nu pot sta asa in maini, nici macar cu capul in jos nu pot sa stau ca ma ia ametzeala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aqai spune:

Doamna, ai fost o inspiratie

Vad ca numai noi ne dam in stamba pe aici, sper ca nu am speriat pinguinele :)

Azi e zi ploioasa si stam in casa... ploua asa rau ca nu am curaj sa ies afara sa vad ce face boarsca. Acum doua zile ne-am intors cu o oracaitoare din expeditie si traieste intr-o galeata... e debandada la noi in curte. Broaste, iepuri, goferi, porcusorii de guineea alearga liberi prin back yard ca nu am mai rezistat psihic la schimbat talasul din 3 in trei zile. Si trebuie sa organizez petrecerea pt ziua celui mic, vreau sa gasesc un reptile show care sa vina la adresa indicata si sa vad daca pot sa fac sindrofia la piscina noatra.

wish us luck!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Succes(uri) cu organizarea ... cati ani implineste ? E LEU ?

Eu azi ma duc iar la sushi si ratez zumba. Ah, ieri la zumba, ne-a pus instructoarea sa luam niste greutati si sa dansam cu ele. Mi s-au parut usoare initial pana cand mi-au cazut mainile. Nu mi-a placut !

Voi ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aqai spune:

5. leu, ratia un leu la trei sagetatori

imi place ca esti harnica si te tii de gym! eu m-am lasat peste vara :( tre' sa mai caut niste curaj pe undeva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

hallo pinguinelor

io va citesc doar din umbra...nu prea am curaj astazi de boroboate. am mai asezat in sifonier una alta si am dat peste niste lucruri.... de-alea intime, uitate prin colturi. barbatul ma carat azi dimineata in oras sa ne uitam la perdele. si a pus el ochii pe o chestie numita galerie in romaneste, asa cu inele si din lemn.... io vedeam doar cercuri, dar ma rog ce mai conteaza. perdelele nu prea mi-au placut, nu mai zic de pret. de la 30 euro metrul....poate ca erau aurite, daŽ nu am observat eu de nas.

edit, ptr corectarea greselilor de exprimare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

mai am o zi si zbor spre concediul de la care in urma cu catva timp imi luasem orice speranta! maine mai dau o tura scurta pe la birou sa las cateva documente, fac ultimele cumparaturi, iar luni ... Rhodos, here I am!!!

Mergi la inceput