Clubul "babelor" FIV-oase 48

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amaradia spune:

Fetelor, va rog, ajutati-ma cu un nr de tel al d-nei dr. Uscatescu.
Trebuie sa-l internez pe tata la Fundeni.Se pare ca are adenopatie.

Multumesc

"Pluteste drept inainte si, daca pamantul pe care-l cauti nu exista, fii sigur ca Dumnezeu il va crea intr-adins pentru a-ti rasplati indrazneala."


--------------------------------------

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

ana stiu ca ala e 'senzorul" , dar acum ma intepa dupa punctie (pe el am avut foliculul), inainte de fereastra de implantare. mai vedem spre sfarsitul saptamanii daca mai da vreun semn, azi e liniste si pace in burta mea.
amaradia nu isi da nr personal, poti sa suni direct la spitalul Fundeni 021/2750500 pt hematologie int 2257 sau int 2258


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaradia spune:

Multumesc frumos, Qiao , asa am sa fac.

"Pluteste drept inainte si, daca pamantul pe care-l cauti nu exista, fii sigur ca Dumnezeu il va crea intr-adins pentru a-ti rasplati indrazneala."


--------------------------------------

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaasta spune:

Amaradia, eu am primit doar adresa de e-mail, nu si numar de telefon. Fa cum zice Qiao, e ok asa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

ana scuze ca ma bag , am vazut ca ati scris ca nu va raspunde d-na Avram la mailuri , eu cand am discutat cu dansa acum 2 saptamani , imi spunea ca este pe picior de plecare de la medcenter si pe e-amil nu va mai rasunde deca pleaca , fiind mail de servici banuiesc , asa ca fa-ti curaj si suna-o , daca nu raspunde te suna ea inapoi e tare amabila. Bafta spar sa fi fost de ajutor.




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C667T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaasta spune:

Aha, OK, Olimp. Mersi de info.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Brigit

Bombi, ana, aveti dreptate cu vremea, imi amintesc ca in peroada aia ploioasa din mai aproape intrasem in depresie.
ce sa facem, asta e clima pe la noi, excesiva in ultimii ani...


Multumesc, Doamne!

_
C677T HETEROZIGOT
Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg

da' tu cate sapt ai?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lara27 spune:

moah, tannoo, da' tu nu tu hi, nu tu bye???
pai, ce gentleman esti tu?
cum se mai simte Bogdanel? si-a revenit? ce au zis medicii?


to be continued..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Tanoo, sunt în s 25, insa stau la pat pt ca am cerclaj, daca asta intrebai.


Multumesc, Doamne!

_
C677T HETEROZIGOT
Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

Brigit felicitari pentru cele 25 de saptamani!

Eram aievea, printre ingeri, cand I-am cerut Bunului iubirea parentala. Mi-a oferit viata in bratele parintilor. Eram pierduta printre oameni, cand am ridicat privirea si I-am cerut Bunului dragostea arzatoarea. Mi-a oferit sotul. Sunt aidoma voua, ratacind printre doctori. Ridic privirea si-I cer Bunului daruirea completa neasemuita.

Mergi la inceput