Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (12)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

roxy tu nu mai vii la mare??????
cum e vremea la munte?
cum e ziua cum e noaptea?
ca poate venim si noi cateva zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

simona ce frumoasa estiiiiiiiiiiiiii
si ce scumpi sunt baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

mamaaaaaaa vb singura pe aici?
nimeni prin zona?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

simona cred ca ti-l fur pe matei pt antonia
ce zici?
ne incuscrim????
toti baietii iti seama super tare
sunt niste minunati
si tu mai dat pe spate cu asorteurile
si cu cerceii si margelele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

oricum ai fost destul de linistita cu ei simoca vad ca stateau la masa cuminti sa manance
pai petra nu ar sta decat adormita asa cuminte
si antonia nici atat
la cat de mult mananca ea
ahahahahha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns spiridusha spune:

Buna seara fete dragi,

Am intrat sa va multumesc mult pentru urari, ma bucura enorm ca sunteti alaturi de mine!:)

Nu voi sta mult, pentru ca inca nu am facut bagajul pentru plecarea de maine...(5 zile la Amsterdam, eu cu sotul :) ) Sunt foarte emotionata pentru ca plecam fara Cristi, nu stiu cum va fi, sper sa iasa bine...

Cristi a fost tot cu febra zilele astea, pacatoasa de faringo-amigdalita nu l-a lasat in pace pana azi noapte...cand abia atunci i-a scazut febra si lui...Au fost tare grele zilele astea. Mie mi-a fost greu cu greata si cu nervii si cu stresul si lui cu simptomele neplacute. Eram amandoi ca doua bombe pe punctul de a exploda...au iesit si scantei, bine ca am terminat cu boala.

Va pup mult si voi intra sa va arat poze! Aveti grija de voi!:)

Mami de Cristi (09.03.2011) si 7+

Everything happens for a reason!
Ce-ar spune copilul care ai fost despre adultul care esti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

spiridusha distractie placuta
si lasa-o mai incet cu nervii ca e doar inceputul
unei noi vieti cu inca un bebe
si abia se formeaza
nu ai voie sa fii nervoasa
dauneaza
hai sa te bucuri de fiecare moment din mini vacanta voastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

neata.
si-o cafea sa taie greatza pentru Spiri

SI drum bun la AMsterdam!!!

Cami, pai a fost vremea calda...ardea soarele, nu stateam mai mult de 11 la plaja si dupa masa de pe la 4-5.O singura zi a fost mai innorat si a fost binevenit dar doar cateva ore dimineata ca apoi a revenit soarele in forta (plouase noaptea dinainte).Cei mari stateau la mese, dupa Arsenie alergam si-i tot dadeam chestii sa stea cumintel...DImineata si la pranz mancam acasa cereale cu lapte, oua fierte, fructe, paste cu ton si masline, piure chiar si cartofi prajiti le-am facut odata.
Seara mancam la terasa, dar dc era sa avem toate mesele la terasa ne-ar fi costat mult...preturile erau mari, dublu fata de noi. O pizza de ex era 7-8-9 euro chiar. Un fel de mancare la o terasa unde mai mergeam noi era cam 7-8 euro.Totusi am iesit ok cu banii, ca nu ne-am aruncat sa cheltuim, am revenit cu vreo 800 de euro acasa Punem si pavele un curte Cazarea pt toti 5 7 zile a fost 350 euro, adica 50 euro pe noapte apartamentul cu 2 camere si bucatarie. Am sa incarc cateva poze sa vezi si apartamentul...dar mai tz ca ma striga copiii.

No, va pupez...
Cami as vrea sa furam un weekend-3 zile la noi la mare...sa vad ce zice sotul...dc venim te sun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Simo, multumim de cafelutza/. Eu nu am asteptat niciodata sa creasca puiutii, nu stiu de ce dar mi se pare mai usor cu ei asa mici. Daria cat e de mare ma consum cu ea mult mai mult

Pe mine ma doare tare un genunchi, mi s-a umflat rau si toasta noaptea n-am dormit de durere.

Aseara am stat cu piticii pana la 1 pe terasa si ne-am uitat la poze. Doamne ce de amintiri, ce minunatie, adevarul e ca am avut o viata foarte frumoasa si sper sa fie macar pe atat in continuare. Nu am cuvinte si ganduri sa multumesc Domnului pentru tot ce am primit in viatza asta.

Roxi pe Ilinca o duc eu in brate. Am incercat sa-i pun aripioare dar degeaba ca tot se baga cu capul in apa. Colac din acela cu X intre picioare n-am mai luat ca baietilor nu le-a placut in el si am dat banii pe ele aiurea.

Spiridusha drum bun la Amsterdam si distractie placuta.

Va pup si o zi racoroasa va doresc.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

buna dimiiiiii de acasa

am ajuns azi dimi la ora 5. am avut un drum bun ca si cand am mers in colo, copilasii au dormit aproape tot timpul!

ieri am fost la cami! sunt niste oameni de nota 1000....tanti mioara a facut o super papa si am stat la masa si am povestit. cami, multumim frumos pt toata tratatia si va asteptam oricand pe la noi!!
aaa si vb cu sotul, pai tu sa nu mai spui ca ai fete care sunt nazdravane, ca te agita, etc.....petruta unde o lasi acolo sta si este o cumintica!! ai vazut cum este lucas al meu, da????

simo, fff frumoase pozele!!!

ati intrebat de andreea....rares a facut amigdalita si otita si in ziua in care am plecat nu ne-am mai intalnit cu ei , pt ca rares facuse temperatira si erau la dr! am hotarat ca poate reusim sa ne mai vedem vara asta undeva pe la mijlocul drumului

poate reusesc si eu astazi sa pun poze.....am o gramaadaaaaa....

ally, spiridusha la multi ani mamicutelor!



Mergi la inceput