Ghiocei de Martie-Aprilie2009**434**

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

neata tufete!

eu sint prinsa in lecturi, ca de obicei :)
azi ma vad cu chirurgul care m-a operat, e vizita de rutina, totul e ok (am fost ieri la radiografie si am primit o gramada de complimente pentru recuperarea rapida :D).
in rest nimic noi, citeva poze aici de la serbarea de la gradi si altele din iunie.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Monn, daca tot ma desconspirasi, trece-ma si cu DPN 19 februarie 2013.


Citat:
citat din mesajul lui bebe_shtrumf
imi plac vestile voastre, mai ales a Deniseifelicitari,sa fiti sanatosi. ce zice Adela?
..eu sincer nu ma prinsesem..chiar ma gandeam dc treb sa fie cuminte de ce face cozonaci; dar probabil ca nu mi-am baut cafiaua
[...]
Simonasi eu sunt in urma cu somnul..pt ca vecinii mei uda non stop gradinile si apa nu mai are presiune, ajung sa spal noaptea vase, rufe, ma trezesc pe la 2-2.30 si o ora shmotruiesc-mi s-a luat; asa ca bag hidrofor, curatam fantana din curte si sper sa rez problema, ca la compania de apa cand am sunat au zis sa astept ploaia




Bebe_shtrumf, daca ai ceva date despre montarea hidroforului (la Tgv), povesteste-mi si mie, ca am un interes!



Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Mada, felicitari!

Sa fie intr-un ceas bun! Sa fiti sanatosi si sa aveti parte de lucruri minunate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

Chato-Izia si fam Izieisuper pozneeeeeeee!
inoata cu pufuletii aia la brate, singurica? demult?

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Vroiam sa zic de Chatonica: mi se pare ca a crescut mult si ca s-a facut si mai frumoasa.

Are ceva in privire si o sa ii stea toti baietii la picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Denisa, ma bucur de nu mai pot! Sa ai o sarcina usoara si sa fii cuminte! Si optimista! Si sanatoasa! Si...pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Citat:
citat din mesajul lui chatonel

neata tufete!

eu sint prinsa in lecturi, ca de obicei :)
azi ma vad cu chirurgul care m-a operat, e vizita de rutina, totul e ok (am fost ieri la radiografie si am primit o gramada de complimente pentru recuperarea rapida :D).
in rest nimic noi, citeva poze aici de la serbarea de la gradi si altele din iunie.


Famille Dragoon, mami de Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose




Izia e belissima, ca de obicei, imi place "la voi, in Franta"; in mod special, "relax"-ul ce reiese di poze Si-mi place de nu mai pot noul tau "luc": arati de milioane!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Abia astept sa vizionez si eu pozele frantuzesti

Eu m-am linistit pt ca analizele Adei de urina au iesit f bune dupa cum spune dna dr gen MADA asa ca probabil asta o fi ritmul ei

In rest, nimic nou, am mult de lucru si chef putin

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Oooo, tufetili, multumim de complimente

Bebe, Izia inoata cu pufuletii cum zici tu de anul trecut: in doua zile s-a adaptat si a inceput sa inoate. Evident ca mai ia cite o gura de apa cind si cind, daca nu e atenta, deci nu poate fi lasata fara supraveghere

Bianca, imi place sa cred ca asta e "l'oeil noir" a lui mami :)) adica privires sfredelitoare care te baga ori in boala ori in sperieti, depinde pe ce picior ai jucat

Ina, tu chiar mi-aruncasi un buchet de complimente, multuuu Si da, au fost relax la sarbatoare si mi-a placut si mie cum au cintat/dansat.

gata, ma bag la nani

ps
novus, spor la trebi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

aici un blog interesant.

Mergi la inceput