Ghiocei de Martie-Aprilie2009**434**

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui chatonel

aici un blog interesant.

Famille Dragoon, mami de Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose



Am si eu unul interesant:
http://www.badpolitics.ro/premierii-ungureanu-si-ponta-prieteni-pentru-masoni-americani-si-israel/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

tufete dragi....care spuneati caci puii vi se trezesc dimineata ai mei azi erau fresh la 5,30 ...la 7 si putin eram in parc...Ei acum dorm ,erau au obosit caci la acea ora doar ei erau in parc si-au alergat si tipa cat i-a tinut "borjocii"

Mada felicitarii,sarcina usoara iar la final de "drum " un BB sanatos care alaturi de furnicuta sa va aduca doar bucurii.

vizionat poze cu frantuzoicele...imi place f mult look-ul tau Chato...pacat ca n-am curaj sa-l practic..chiar IMI PLACE

Editat: am editat greselile ~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Citat:
citat din mesajul lui chatonel

aici un blog interesant.




Am si eu unul interesant:
http://www.badpolitics.ro/premierii-ungureanu-si-ponta-prieteni-pentru-masoni-americani-si-israel/


vai, bianca, si tu tot cu politica?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui
.

vizionat poze cu frantuzoicele...imi place f mult look-ul tau Chato...pacat ca n-am curaj sa-l practic..chiar IMI PLACE

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!






merci fa-ti curaj si tu :D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui chatonel

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Citat:
citat din mesajul lui chatonel

aici un blog interesant.

Famille Dragoon, mami de Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose



Am si eu unul interesant:
http://www.badpolitics.ro/premierii-ungureanu-si-ponta-prieteni-pentru-masoni-americani-si-israel/


vai, bianca, si tu tot cu politica?

Famille Dragoon, mami de Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose



pai incerc sa inteleg niste mecanisme.
nu pot spune ca sunt pasionata de politica, insa anumite aspecte mi se par interesante (alea cu masoneria)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Citat:
citat din mesajul lui chatonel

aici un blog interesant.

Famille Dragoon, mami de Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose



Am si eu unul interesant:
http://www.badpolitics.ro/premierii-ungureanu-si-ponta-prieteni-pentru-masoni-americani-si-israel/
e de plans, la ambele,
altele mai Zen, n-aveti?
la primul blog -bine ca au pus si poza cu tigani si caruta, palat de rromi in fundal.........acuma nu zic ca nu e adevarat, drumurile cu vacile si carutele, insa parca e prea de tot.
ce cauta Dracula la Galati?

sper sa-l gaseasca
d-aia Occidentul ne "vede" asa bine, ma intreb in India cum o fi?autostrazi si trai decent, fara Logan, etc..


www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana310 spune:

Am intrat sa salut tufetele!

Imi vine sa plang de oboseala, si caldura ma ajuta

De cand m-am intors din asa-zisul concediu... nu reusesc sa ajung la zi cu munca si nici cu somnul!

Revin, sper mai linistita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503


pai incerc sa inteleg niste mecanisme.
nu pot spune ca sunt pasionata de politica, insa anumite aspecte mi se par interesante (alea cu masoneria)


pai cine crezi ca a citit pina acolo ? :D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui bebe_shtrumf

altele mai Zen, n-aveti?
la primul blog -bine ca au pus si poza cu tigani si caruta, palat de rromi in fundal.........acuma nu zic ca nu e adevarat, drumurile cu vacile si carutele, insa parca e prea de tot.
ce cauta Dracula la Galati?

sper sa-l gaseasca
d-aia Occidentul ne "vede" asa bine, ma intreb in India cum o fi?autostrazi si trai decent, fara Logan, etc..


www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009



pe mine chiar m-a distrat asta cu Dracula :)) Ai citit ce alegere au facut la torturi? Cica trasu-n teapa pe linga ce se practica pe-atunci (trasul pe roata, despicatul etc) era floare la ureche :D
Iar asta cu carute, tigani, kestii, e ce-au gasit si ei iesit din comun fata de civilizatia occidentala, ca doar nu veneau pina in ro sa se pozeze la McDo :)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui georgiana310

Am intrat sa salut tufetele!

Imi vine sa plang de oboseala, si caldura ma ajuta

De cand m-am intors din asa-zisul concediu... nu reusesc sa ajung la zi cu munca si nici cu somnul!

Revin, sper mai linistita!

Gia, mama lui Briseis, 16 aprilie 2009
http://georgianaspataru.blogspot.com/


curaj, curaj, asa e cind vii din vacanta, sint o mie si-una de restante

Mergi la inceput