Ghiocei de Martie-Aprilie2009**434**

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Monn, esti o raza de soare bland.

Pana la sfarsitul saptamanii voi face poze si sa le postez. Atunci te voi contacta sa fim "online" sa nu imi prind urechile in taste si comenzi.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Mada are de dospit un cozonacel - sper ca nu se supara ca am dat-o de gol...

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

Every saint has a past. Every sinner has a future.


Supeeer! Felicitari, mai oamenilor mai!Asta este cu adevarat o veste buna!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7575 spune:

Sa intzeleg ca, Cornuletz o sa aibe peste 8 luni o surioara sau fratior ??? Waw, ce veste superrr !!! yupiii


Anaan - am intrebat si eu 2 fete in parc si au zis sa merg la o fundatie ceva, sa intreb acolo, ca mi-ar trebui niste chitante... ramane pe sapt.viitoare ca maine plec la mama si mai vin luni

Sper sa gasesc aici numai vesti bune, da ?
va


Ramona - mami de Stefan - 27 aprilie 2009
+ 25

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


sunteti minunate si ma bucur tare mult ca faceti parte din viata mea.

Din pacate nu am mai reusit sa intru, ca sunt ziua in oras pentru fizioterapie si degeaba mi-am luat laptop, ca nu am net, astept un stick de la firma mea draguta unde inca mai activez.

Mada: felicitari, sa fie intr-un ceas bun si sa sa fiti sanatosi

Ramona: m-am bucurat pentru vestile bune

Din pacate nu am reusit sa postez decat vreo trei produse pentru Iulia la bazar, imi tot da eroare, o sa revin maine cu restul.


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Scuzati cuvintele repetate, dar mi s-a acumulat oboseala ca ma culc f tarziu tot timpul si dimineata la 7 in picioare.

Dyana: acomodare usoara la gradi si fara injuraturi

Noapte buna!


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

Buna dimineata, gagici!

imi plac vestile voastre, mai ales a Deniseifelicitari,sa fiti sanatosi. ce zice Adela?
..eu sincer nu ma prinsesem..chiar ma gandeam dc treb sa fie cuminte de ce face cozonaci; dar probabil ca nu mi-am baut cafiaua

Novus- pupam Ada cea vesela !sanatate!

Anaan-unde ti-o fost palaria, draga?
e vorbesc...ca am dar niciodta n-o port, ba ca nu merge cu ce-s imbracata, ba ca alta si tot asa, insa ma amndresc cu palaria mea de vara,

Chatonel tu ce mesteresti? Simply?
Ghioceii vostri?

Raportma si noi pelcare spre mare vineri noapte, printr-un noroc chior, am prins un belet de sindicat, asa ca azi sunt in liste si schite de bagaje, iar maine definitivamsa mai spun ca Ari e super incantata, innebunita dupa colacel si face totul snur fara mofturi sau chitzaieli, iar eu profit din plin

Simonasi eu sunt in urma cu somnul..pt ca vecinii mei uda non stop gradinile si apa nu mai are presiune, ajung sa spal noaptea vase, rufe, ma trezesc pe la 2-2.30 si o ora shmotruiesc-mi s-a luat; asa ca bag hidrofor, curatam fantana din curte si sper sa rez problema, ca la compania de apa cand am sunat au zis sa astept ploaia

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

am reusit de am mai bagat ceva leutzi in cont -tura 2 -ieri pt IuliaDoamne ajuta!

desi la noi e pana-n salariu, na ca la bugetari treb sa tii cont de timp, asa ca putina lume si-a deschis sufletul..insa eu zic, nu tacmai am de prins neste colegi, ca tot vin studentii la proiectele de diploma, asa ca insist
iar de luni incepe admiterea, si tine 3 saptamani.

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Neata fetele !!!

Multumesc pt info legate de pipi , adevarul e ca eu o compar cu mine si eu merg destul de des la pipi, ea se trezeste dimineata, nu face toata noaptea si face abia pe la 11
Pediatra care a vazut-o ieri zicea ca asa e si fiul ei, face de 2-3 ori pe zi doar, sa vad cum iasa si rezultatele de urina

Cami, o mare imbratisare pt tine sa treaca mai usor perioada asta dificila





www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Mada, felicitari si pe aceasta cale , ma bucur ca totul e bine si ii doresc multa sanatate si lui Costin

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Mada, felicitari si pe aceasta cale , ma bucur ca totul e bine si ii doresc multa sanatate si lui Costin

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)





Felicitari maxime si de la noi :)



Mergi la inceput