Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (28)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

Eu mai zic asa...Gio sa stringa banii in cont, sa isi traga contravaloarea coroanei si restul cit se mai sting pe parcurs - pentru ca sunt si dintre noi care sunt prin concedii...sa ii dea lui Ghita pentru copii. Voi ce ziceti??



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

1. T_Ioana
2. G_I_O
3. Teolinda
4. Cosmi
5. Pufumic
6. Marchplayer
7. Ana_M
8. Anymony

daca dam fiecare cate 10 lei, cred ca putem lua coroana, numai astea care suntem pe lista.
Chestia e ca la 10 lei, platiti cam 2,5 lei comision, daca sunteti din alta banca. de aceea ziceam ca cine da mai mult, ori ii dam lui Ghitza, ori ii viram in contul Monicai.
Anymony trimie azi, trag partea de coroana, restul ii tin pt Dia.


va trimit mai jos datele conttului:
BCR Timisoara
Purdea Ioana Virginia - RO56RNCB0249021770860001




Monica70 are nevoie de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

Eu stiu ca-i mai scumpa coroana... e si mai mare.
Ce ziceti voi la 100 ron e o jerba(sa-i zicem coroana mica).

Gio alege niste flori care sa reziste... poate din crizanteme de-alea mici albe si cu ceva rosu in mijloc... poate gerbera. Sunt sigura ca la florarie au si modele.

Mie mi-e gandul tot la ea.... Nu-mi vine sa cred... nu pot... nu pot....

Trebuie sa aflam daca contul Monicai mai este ok sa trimitem bani in el...pe viitor.



LILIANA COSMIN ANDREI (28.01.2010) si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

www.dropshots.com/teonic" target="_blank">POZE

MONICA70 ARE NEVOIE DE NOI

"Exista un singur copil frumos pe lume, si este al fiecarei mame!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

1. T_Ioana
2. G_I_O
3. Teolinda
4. Cosmi
5. Pufumic
6. Marchplayer
7. Ana_M
8. Anymony
9. D_melli

astep sa se ttrezeasca piticul si merg sa vad si sa dau comanda. va tin la curent.
lili cred ca depinde de cae flori sa contina. si eu m-am gandit la flori mai rezistente, tinand cont ca e si foarte cald.

Monica70 are nevoie de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana12 spune:

Dumnezeu sa o odihneasca in pace pe Monica, iar familiei putere sa treaca peste aceasta incercare.
Mi-e sufletul gol, iar ochii imi sunt plini de lacrimi.

Chiar daca nu am mai scris aici, nu pot uita ca am fost in aceiasi barca o perioada de timp si am petrecut cu voi un timp minunat. As vrea si eu sa trimit bani pentru coroana, dar pot sa ii trimit prin paypal, asa ca daca cineva printre voi are cont PayPal sa imi trimita si mie adresa.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

GIO-nu vad contul scuze-eu oiti trimit 2 mil ca ma pierd in lei actuali si te rog sa ii dai lui mama lui Moni sau Ghita pt copiii-dc poti afla de cont si sa ii conving sa ne lase sa ii ajutam pe copiii ar fi super-macar pt ei sa putem sa facem ceva...eu ma sint useless complet si sunt suparata ca acum 1 an nu am fost in stare sa deschidem campania sa o ajutam-atunci ar fi putut insemna ceva-acuma nu mai are nici o valoare pt Moni
Te pup si fii tare maine,ma gandesc la voi-daca ii vezi pe copiii imbratiseaza-i mult,mult...

Denisa cu Emma Andrea 6 ani si Mark Alexv4 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumbita spune:

Ioanaa o sa particip sii eu cu bani...maine fac transferul...ce stiti de copii...de ghita...de mama monicai?[q

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumbita spune:

Ioanaa o sa particip sii eu cu bani...maine fac transferul...ce stiti de copii...de ghita...de mama monicai?[q

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

Coroana e 60 lei, i-am zis ca vreau sa o faca de 100 lei, numai sa fie ok.
Va pune dali pe ea, singurele ce rezista pe caldura. Predominant albe si cu violet pt contrast.

Restul de bani, daca se strang pana maine seara ii dau lui Ghita pr copii.
Va las ca mi-e un rau de nu mai pot (nu am mancat nimic azi). Sunt terminata fetelor!

Monica70 are nevoie de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Gio-sorry, am gasit contul,dupa ce am luat pastila de cap am reusit sa citesc cum trebuie-o sa trimita tatal meu,deci o sa vezi numele de Stoenescu,nu al meu-multumesc mult

Denisa cu Emma Andrea 6 ani si Mark Alexv4 ani

Mergi la inceput