*Cozonacei iubiti de noiembrie-decembrie2008(138)*

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monicus spune:

La multi ani cozonacei dragi...

Dimitrie Gabriel de Elilov3
Ioana Ruxandra de Bertha
Rares Florin de Futuremother

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleinad.g spune:


La multi ani, sarbatoritilor zilei Dimitrie Gabriel, Ioana Ruxandra, Rares Florin! Sa fiti sanatosi, sa aveti parte numai de bucurii!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicus spune:

aleinad.g vorbesti de aceast bebelus? Chou Chou bebelusul care merge?

Citat:
citat din mesajul lui aleinad.g

Thea, inca nu stie ce sa-i ceara Mosului. Deocamdata asteapta cu nerabdare sa primeasca de ziua ei un bebe care a invatat sa mearga. Dintre fetite are cineva asa ceva? Am facut o prospectare a pietei, dar nu ma hotarasc, preturile sunt exagerate, n-as vrea sa dau o gramada de bani si sa mearga 5 minute.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleinad.g spune:

Citat:
citat din mesajul lui monicus

aleinad.g vorbesti de aceast bebelus? Chou Chou bebelusul care merge?


Ceva de genul. Mai au si la cicciobelo, pretul cam tot pe acolo.
Am gasit mai ieftin la t-toys, dar e fetita si ea vrea neaparat baietel.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicus spune:

aleinad.g ai PM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manumanu spune:

Aleinad, vad ca ale noastre au cam aceleasi dorinte... cu diferenta ca Anastasia nu are preferinte.. fata, baiat, sanatos sa fie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicus spune:

Haioasa esti mami... tare..esti castigata tu mami...
[:)


Citat:
citat din mesajul lui manumanu

Aleinad, vad ca ale noastre au cam aceleasi dorinte... cu diferenta ca Anastasia nu are preferinte.. fata, baiat, sanatos sa fie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eliza_cri spune:

LA MULTI ANI! cozonacei

Si noi abia asteptam Mosul. prin oras au pus instalatia de iarna si Dimi e extrem de fericit: Cand vine Mosu?, Eu sunt cuminte?
de cerut nu mi-au cerut nimic i-am intrebat, dimi zice ca vrea un cadou verde. nu ma intrebati nu stiu de unde faza cu cadoul verde

stelele mami
Ionut Pavel www.youtube.com/watch?v=hTdWNW140s8" target="_blank">iubire fara limite
Dimitrie Gabriel Antonia Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

la multi ani, Dimitrie Gabriel, Ioana Ruxandra si Rares Florin!!!

criss, chitara ii iau, dar toba nici nu ma gandesc I-am luat de curand un mini xilofon de la care m-a durut capul multe seri la rand

daniela, da sunt multe boli de care noi nu am auzit in copilarie, de ex gura-mana-picior Cristi nu a prea luat medicamete pana sa inceapa gradi. Iarna trecuta in schimb a ajuns sa ia o gramada de antibiotice .

eliza , poate asociaza el verdele cu Craciunul. Cred ca merge sa-i iei orice crezi tu, dar in cutie verde de cadouri

Cristi imi spune acum ce vrea si Cata , cica o papusa bebe cu obrajii rosii si bluza albastra Cred ca se refera la papusa care receste, ii torni ceva pe gura si face si pipi...nu-i asa? Oricum cata e prea mica pt asa ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicabo spune:

La multi ani Dimi!
La multi ani Ioana!
La multi ani Rares!
Sa crestti mari, sanatosi si voiosi!!

Madutza, multa sanatate, bine ca v-ati revenit... ce ghinion ati avut! IN prima faza ma rog, ca dupa aceea a fost bine

Monica, mami de 2 : Andreea Ioana (11 iulie 2007) si Ana Maria (13 noiembrie 2008)

www.andreeaioana.ro/displayimage.php?album=31&pos=37" target="_blank">Ele doua

Povestea sarcinii si a nasterii Andreei

Povestea nasterii super rapide a Anei Maria

Mergi la inceput