Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 (24)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bella_sib spune:

Citat:
citat din mesajul lui suzieq

bella, voi faceti gratuit vaccinul de 4 sau de 6 luni?

Mami de soricel Vlad, 01.02.2012
MTHFR C677T Homozigot



Acum o facem vaccinul de 6 luni(de fapt in 05.07), la cel de 4 luni am facut infarix, nu infarix hexa.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suzieq spune:

Aha, am tot citit si am observat ca au venit gratuite cel de la 2 luni si cel de la 6 luni, nu stiu dupa denumire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Fericire mare! Am fost la "Z" si am achizitionat o gramada de lcrusoare cu 350 ron, toate pentru toamna. Sper ca nu am exagerat, dar la cum creste Tudor, eu i-am luat hainute de 18 luni. Sunt grozave reducerile astea, cred ca mai dau o tura...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Ileana, se opreste la un mom dat. De acum nu mai creste mai mult de 1cm pe luna, maxim 2. Sper sa nu ramai cu ele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mady_19 spune:

Ileana, sa poarte sanatos hainutele Tudor..cred ca trag si eu o raita pe acolo..in ce locatie te-ai dus..la Cora? sa vad si eu unde e mai aproape de mine un Z....am mai tras o fuga la Kiabi ieri...si am dat tot asa vreo 270 de ron pe multe hainute....plus un magarus de plus de la Disney...ala era 30 de ron...si tot asa am luat salopete pt 9-12 luni, asta pt ca se pare ca nu prea se potrivesc marimile...sunt de 71 si 74 cm salopetele....si vreu sa spun ca la salopete e dificil tare pt ca ele par lungi, mari dar nu e asa ...cel putin la noi...piciorusele alea mi se par tare scurte desi scrie pe ele 71 cm...ori Ilinca mi se pare lunguta...asa ca,,,cred ca cel mult pana in toamna o sa le poarte..ca sa aiba si lejeritate, ca la cat da din picioare..mai areo salopeta pt 6-9 luni, si vreau sa spun ca acu ii vine fix...si nici 6 luni nu are....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Alice, sper sa apuce sa le imbrace...Marimea 74 (1 an) de la Z vine fix pe el acum. Urmatoarea marime, cea pe care am luat-o, este 81. Nu cred ca vor fi probleme.In fond, o manseta de pantalon se poate indoi putin, ca si maneca unui pulovaras...
Mady, asa cum spuneam, merita incercat si acolo, ca te ia valul de cat sunt de frumoase...Difera foarte mult marimile de la o firma la alta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mar_ysa_28 spune:

M-am gandit sa va pun link cu sita de la ikea pt diversificare...http://www.ikea.com/ro/ro/catalog/products/90112531/

Ileana sa le stapaniti sanatosi. Eu aseara am primit in posta ca pe 5 sunt 50 % reduceri...si acum tot 50 sunt?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suzieq spune:

Marysa, foarte utila si ieftina sita. Pacat ca nu avem ikea si aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALTESA spune:

Ileana ,nu vei ramane cu ele ,sunt sigura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa_G spune:

Denisa sarumana de link chiar cautam asa ceva acum stiu unde sa ma duc.

Pot sa ma plang si eu ca avem prima saptamana cu 0 g luate. Si a mancat chiar mai bine zilele astea, acum papa si mar si spre surprinderea mea cu mare placere.

O seara linistita tuturor!



Mergi la inceput