Ghiocei de Martie-Aprilie2009**433**

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gina2008 spune:

Afise, pliante, orice e de print pot face eu. Numa' sa-mi ziceti. Si Monn, te implor nu mai spune nimic despre mine. Sa ne bucuram impreuna cand toate necazurile astea se vor sfarsi pentru Iulia si Cami. Te rog din suflet, eu nu fac nimic.

Am mai fost sfatuita sa trimitem "date" si la fundatia lui Dan Voiculescu. Ei vor trimite mai departe la Antene pentru mediatizare. Putem incerca.


Calin, un baietel nazdravan si mamica lui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

...Stiu ca si fundatia lui G.Becali ajuta...nu stiu exact ce trebuie sa contina dosarul depus la fundatia lui..
Contacte fundatie: Aleea Alexandru 1-3, sector 1, Bucuresti, tel/fax: 021.314.94.83-asta despre Becali si

Contacte fundatie: tel: 021.335.54.70, www.fudv.ro-pt Voiculescu

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Nu am mai reusit sa intru cateva zile, din pacate am dat de asemenea vesti , dar cu ajutorul bunului Dumnezeu, sunt sigura ca o sa reusim, eu am fost martora reusitelor de la bazar, in cazuri destul de grave.
Va stau la dispozitie cu intrebari referitoare la bazar si ma mai pot ocupa si de administrare cand nu o sa poata celelalte fete, ma apuc sa mai fac rost si de lucruri. Pot sa va spun ca orice lucru e binevenit, nu numai haine, absolut orice: bijuterii, jucarii, cosmetice, conteaza fiecare banut strans.

Monn:sa ai in vizor sa nu se perceapa comision de depunere la Garanti, stiu ca pentru anumiti cumparatori conteaza lucrul asta.Multe pentru tine si pentru toate fetele care se vor implica.

Cami:va imbratisej tare si va doresc multa putere si rabdare, sa treceti cu bine, o sa fim tot timpul alaturi de voi


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Mai intai trebuie propus si aprobat site-ul la umanitare si apoi admin tre sa faca niste setari la bazar ca sa putem pune produse si pentru Iulia.

Cand o sa fie gata totul facem asa: iti dau nr meu de telefon si stam fiecare cu compul in fata, da?

Citat:
citat din mesajul lui Floric

Monn, te rog sa explici ca pt incepatori ce si cum trebuie facut cu bazul asta. Si mai ales cand va incepe. Adica, eu pot sa pozez, postez si trimite catre cumparator produsele dar imi trebuie sa stiu clar ce am de facut. Pe ce butoane sa apas. tehnica ma depaseste.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel



CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

Every saint has a past. Every sinner has a future.


Ok. Am inteles. Ne descurcam noi cumva, am sa pastrez detalii prezentate de Dodo mai sus.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Ayla, ma bucur ca ai intrat aici.

Multumim pentru sprijin.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

pup fetele
CAMI ma bucur din inima ca ai hotarat sa faci public cazul. Iulia o sa fie bine, exact asa cum ti-am spus de fiecare data, dar conteaza mult atatea ganduri de bine venite sincer din grupul asta minunat de fete. Si poti s afii sigura ca fiecare din noi o sa gasim resursele sa aducem o contributie, de oricare ar fi ea. Va iubesc si sunt cu gandul la voi in fiecare zi.

daca ne organizam bine poate reusim sa facem un targ cu vanzare deschisa, un fel de yard-sale. ia sa vedem noi cam ce autorizatii ar trebui....; hai s ao luam pas cu pas si ajungem noi si caolo.
pana atunci sa trimitem multa putere si multa iubire catre fetele noastre dragi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Am vb cu Alinuk. Aociatia MAME a mai intermediat donatii de la firme catre cazuri umanitare. O sa trec saptamana viitoare pe acolo sa vad ce ne trebuie. S-ar putea sa am nevoie de niste acte de la Cami sau, ca sa o bat la cap mai putin, de o procura pe numele meu. Cred ca marti ma duc pe la asociatie.

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

Every saint has a past. Every sinner has a future.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Pai vorbeam azi cu Novuselu ca ar mai fi o chestie sa punem niste afise prin cafenele, magazine - care ce biznis mai are...

Citat:
citat din mesajul lui Gina2008

Afise, pliante, orice e de print pot face eu. Numa' sa-mi ziceti. Si Monn, te implor nu mai spune nimic despre mine. Sa ne bucuram impreuna cand toate necazurile astea se vor sfarsi pentru Iulia si Cami. Te rog din suflet, eu nu fac nimic.

Am mai fost sfatuita sa trimitem "date" si la fundatia lui Dan Voiculescu. Ei vor trimite mai departe la Antene pentru mediatizare. Putem incerca.


Calin, un baietel nazdravan si mamica lui


CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

Every saint has a past. Every sinner has a future.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Vreau sa mai strig catalogul. Stiu ca subiectul trist ne-a acaparat, dar asta nu inseamna sa nu mai semnam condicuta!

deeeeci:

MADAAAAAA!

INAAAAAAAAAAA!

GIANINAAAAAAAAAA!

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

Every saint has a past. Every sinner has a future.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_nicolae spune:

Despre fundatia Becali, bine ca ati pomenit eu stiu caz CONCRET, baiatul unuia din zugravii de la mine a avut leucemie, la vreo 3 ani, in 2007, si au apelat la Becali, i-a ajutat fundamental si au ajuns in Spania, acum copilul e ok, fara probleme, deci tratat cu succes.

Daca vreti, pot cauta pe zugrav sa imi dea detalii, sta pe langa mine, da?

Poze cu noi

Veronica-Elena 14 ani, Tudor-Iulian 11 ani, Robert-Adrian 3 anisori

Mergi la inceput