Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (11)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

ALLY l-am vazut pe Durasell e mortal ce mai, asa imi place cum il imbraci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

pupici fetele!

yasmi, multumim de info legat de katy Drum bun maine si distractie placuta la mare, sa faci o baie si pt mine M-am uitat la poze, imi place maxim poza cu tine si Lucas cand e incruntat

ally, am vazut si pozele cu Duracell, este superb, imi plac toate, toate

roxy, n-ai mai ajuns la gratare? Noi am facut sambata gratar cu 2 perechi de fini+prieteni+copii..a fost nebunie aici, si am terminat de manacat si culcat copii la fix pana sa inceapa ploaia

Eu am dus ieri copii la mama, cata e in permanenta ca purceii..Cristi parca a inceput sa mai aiba grija sa nu se murdareasca prea tare Cand am plecat Cata a bazait dupa mine dar i-a trecut destul de usor. In ultimul timp este lipita de mine..daca urc pana sus ma astepta la grilaj si ma striga in continuu "mami, mami", daca intru la baie sta lipita de usa pana ies, daca ma duc sa arunc gunoiul sta la usa si ma striga pana ma intorc, cand fac ceva la buc se baga intre picioarele mele si sta acolo...cand se joaca cu cate ceva e mereu atenta sa fiu si eu prin preajma. Doar cand vrea sa faca prostii se duce si se ascunde de mine vrea mereu sa se ude cu furtunul din curte...nu da drumul doar mai scoate apa ramasa pe furtun, si atunci trage furtunul si se ascunde dupa masina

miki, imi pare rau ca treceti prin atatea probleme...nici nu stiu ce sfat as putea sa-ti dau

mary, sambata viitoare e nunta cumnatului, multumesc de urari

va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina.click spune:

Alex e la bunici.
mi-e foarte dor de el. ma uit la toate pozele cu el si ma bucur cand "vorbeste" pe limba lui la telefon.
muncesc de-mi sar capacele - de asta l-am si trimis, nu reuseam sa trec peste luna asta.
dorm mai mult
am sortat toate hainele
nu mai gatesc ! ha. mancam ce nimerim si rasuflam de caldura. n-avem AC aici.
am primit o gramada de hainute de la vara mea si de la o prietena. cred ca m-am aranjat pe tot anul, serios vorbind. mi-a triomis si scutece din alea de inot, de fapt sunt niste slipi mai grosi si foarte etansi la crac. Ma bucur nespus dar jur ca nu inteleg de ce e 60 / 80 lei unul de cumparat de nou. Ce ne mai jupoaie de bani firmele astea pe noi, mamicile...

Va pupacesc pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

yasmi
sunt aici
din pacate adormeam pe petra
ma gandesc la voi
maine dupa odihna sa ma suni
sa-mi spui cum a fost drumul
hai ca mi s-a facut deja pielea de gaina cand ma gandesc cat aveti de mers
sa va ajute Dumnezeu sa fie totul bine
si bebicii sa doarma bine de tot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

fetele va multumesc frumos!

mada, ce viata pe tine!!! dar las' ca mai sunt 2 luni si vine si mami meu..recuperez eu atunci

mary, pt ca nu stiu daca reusesc sa mai intru maine (eu voi incerca) vreau sa iti urez mami de pe acum : "la multi ani fericiti, sanatosi si sa primesti de la viata tot ce e mai bun si mai frumos!" LA MULTI ANI!!!

eu am terminat de framantat un aluat pt sa fac maine cornuri ... iar acum mai vreau sa imi intind hainele si sa ma bag la tv putin ca sunt franta....bine ca maine nu am copii acasa pana spre seara si pot sa ma ocup mai bine de bagaje si de toate...uffff zici ca ne mutam cate bagaje avem....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

yasmi inca esti
vroiai sa ma intrebi ceva?????????????
pe katy o cunosc personalllllllllllll
asa cum te voi cunoaste pe tine
a venit pe la noi cu sotul
e f credincioasaaaaaaaaaa
mi-au dat lacrimile mai devreme cand am citit
intru acu sa o felicit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

cami pooop mami!! pai miercuri dimi ajungem nu maine o sa te sun...sa vedem cum reusim sa ne vedem. poate seara la o terasa cu spatiu de joaca daca stii sau mai ok pt copii sau pe plaja.....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

asa yasmi m-am zapacit
stiam ca miercuri ajungi
la un loc de joaca e mai ok
daca nu unde sunteti voi cazati
am vazut ca arata destul de bine
la plaja din pacate nu am cum sa vin singura cu ele
sotul nu are voie
la plaja
si eu singura cu amandoua nu ma aventurez
cand e aglomeratie
da vb la tel
si stabilim cumva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

feteleeeeeeeee
si inca ceva
nu uitati ca vineri este sarbatoare mare iar
SFINTII PETRU SI PAVEL
eu sunt tare atasata de ei deoarece
1. am ramas gravi a doua oara dupa ce am tinut postul lor
2. ca e ziua lui Petra, evident
3. ca se fac 3 ani de cand s-a operat pe creier cumnata mea bolnava de cancer cranian
si sfintii au tinut-o in viata
chiar va rog pe cele care mergeti la biserica
din suflet puneti pe pomelnic la vii si pe ALINA SI ADRIAN
multumesc din suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

fetele vin cu un mesaj de la odiseea antoniei
e un caz umanitar
poate ajutam cumva

Fetelor, va deranjez cu o mare rugaminte. Cunoastem o fetita, Taissia care are mare nevoie de banuti pentru o operatie care va avea loc in 9 iulie. Avem 2000 euro si avem nevoie de 8000, daca cineva o poate ajuta cu o donatie cat de mica va rog sa o faceti. Detalii gasiti aici http://mainiunite.blogspot.ro /2012/06/taissia-sa-i-intindem-o-mana-de-ajutor.html

Mergi la inceput