Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (11)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

fetele dupa atata timp, katy82, de la aspirante, a reusit si are bb in burtica!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

fetele dupa atata timp, katy82, de la aspirante, a reusit si are bb in burtica!!!


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!


nu o cunosc , dar sa-i ajute Dumnezeu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

hhelloo

miki, inca nu sunt la mare maine spre seara plecam.

alehiam, nu vb de odiseea unde este R


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!



hai, ca acum am apucat sa citesc ca lumea din urma si acum am citit cum trebuie . Sa aveti o vacanta placuta si frumoasa.



Mad cu Robert si Lulu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ufff ma gandesc putin cu groaza la drumul de maine seara! 13 ore de mers cu masina in conditiile de trafic/sosele jalnice ce sunt la noi in tara.....doamne ajuta sa ajungem cu bine la destinatie! cami, sa te gandesti la noi!
acum citeam in presa ca pe dn7, intre sibiu.rm valcea se circula cu restrictii dupa ce au inceput sa cada bolovani de stanca pe sosea iar un sofer a fost prins de atfel de stanci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

asa..am revenit,..
mi se blocase calculatorul..

bai fratilor, eu nu stiu ce sa mai cred..parca am intrat in era blestemelor..habar n-am de ce, dar cum vine weekendul se intampla ceva nasol si tot in spitale ajung...toata lumea la piscine, vacante, vreme frumoasa..eu de luni de zile imi petrec toate weekendurile in spitale sau la medici

miercuri era mai bine vlad, vineri a inceput andra cu febra mare..panica ca apare iar infectia bat-o vina..profesorul la care am ajuns si pe terapia caruia eram nu raspunde in weekenduri la nimic si nici vineri n-am reusit sa dau de el..asa ca am alergat prin toate spitalele si prin n laboratoare si am testat-o si retestat-o..n-are infectie urinara, febra 39-40, dureri de se tavalea efectiv ca un zvarcolac pe jos, a stat numai ca maimuta de gatul meu dar nici acolo nu se linistea..in final are gatul alb, eu am crezut ca e amigdalita insa dr la care am ajuns cica e viral si nu bacterian, si nu mi-a dat antibiotic..si m-am chinuit cu ea doar cu antitermice, nu vrea sa manance nimic si nici sa doarma, decat sa urle si sa-si smulga parul din cap de durere

azi e prima zi cand e mai bine, sper sa fie pe drumul cel bun si sa fi avut dreptate doctorita ca altfel ma duc si o strang de gat daca se agraveaza si ajung sa ma internez si cu ea astept azi -maine si analize mai complexe, exudate, etc si ne lamurim ce si cum..

partea frumoasa e ca mi-au zis ca e contagios si ca e posibil sa-mi faca si vlad eu deja am gatul varza, abia daca mai pot inghiti..

deci numai ghinioane pe capul nostru..efectiv nu apuc sa fac mai nimic, nu ma simt buna de nimic, sunt o epava..m-am saturaaaattt..ieri am facut si o criza de plans, ma simt neputincioasa..

si inca una si ma duc..
parca v-am povestit ca acum vreo luna sotul si-a lasat masina in service pt revizie/reparatii ? si ca in ziua cand trebuia sa o ridice a dat un camion cu spatele in service-ul alora si a intrat in ea de a facut-o praf..
eee, dupa 3 saptamani de stat in service in care abia ne-am descurcat , cu masini de pe la prienteni..sambata trebuia sa se duca sa o ia..si ce credeti ? tocmai cand sa o predea..i-a spart un angajat geamul din spate, pulbere l-a facut a luat-o asa, cu folie in spate ca nu ne descurcam fara..acum trebuie sa o duca iar.. si cine stie ce se mai intampla..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ce faceti fetelor?

eu am alergat de dimi, am plecat pe la 9 fara sa dau comanda de gresie si faianta, tocmai in capatul celalat al orasului, pe langa ai mei. acolo am gasit ce-mi place, ce sa fac....
am fost si pe la ai mei putin apoi am venit repede acasa si am pus mancarea pe foc, ciorba si felul doi. mancarea asta....toata ziua mancam, mancam....
asa caldura esteee..... Anastasia a adormit pe drum, acasa am luat-o si am pus-o in patut, doarme si acum.

bb_yasmi maine seara plecati zici ca plec eu asa senzatie am, asa imi place si mie cand plec la mare, facut bagaje... cu desfacutul si eu la fel, le-as arunca direct abia astept sa ne zivci cum este la vila aceea
ce ma bucur de katy merg si eu s-o felicit.

ailed poti manca linistita din astea. ce, n-ai mai mancat pana acum ou, peste, lapte? cum sa ai alergie de la ele? nu cred, de la altceva a fost, sigur.

miki cata alergatura...ai aflat tocmai in ultimul moment de serbare...fa cumva sa fii acolo langa el, sa-l vezi si sa te vada

alehiam mi-ar place sa ne vedem, vedem noi, cum suntem disponibili....stati mai mult in Rasnov?

lalely o sa-ti prinda bine mersul la mare in 2, te relaxezi... il lasi pe David cu buni?

ally ce dulce este Edy la piscina ce carliontat este imi place si poza cu parul in vant si cu Edy in poarta ca un adevarat portar

toate mamiccile si fluturasii.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

miki cat mai trageti si voi...cand nu-i una este alta....stiu cand ai zis cu masina, ce ghinion, mai ales ca aveti mare nevoie de ea. dar mai rau este cu puiutii ca nu mai scapati de mersul la medici. multa sanatate, sa se faca bine si tie multa putere, cred ca esti epuizata. mai mult psihic decat fizic....


Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

miki, fata mea, eu zic sa chemi popa sa-ti faca o sfestanie in casa, ducetiva la sf Nectarie, spovediti-va, impartasiti-va....dati un acatist impotriva blestemelor si farmecelor....ca si mie mi se pare ca prea va merg toate in rau.....
roxy, merita drumul daca iti place ce ai luat.....
yasmy, curaj si rabdare pe drum...
maine imi fac o negresa....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

BUNA!Yasmi drum bun maine daca nu mai intru maine, si vacanta placuta!

DELIA nu am pus poze cu tortul ca nu pot pune e stricat calculatorul!O sa pun dupa ce il repara!
MICKY ce patanie cu masina nu destul ca aveti atatea probleme ce fel de mecanici sunt aia? si sanatate tie si copiilor!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

STRUMPHY ce de ploaie la voi, am vorbit ieri cu sora si spunea ca la voi e tare rece, hai la noi ca e cald, apropo nu veniti vara asta in ro?

Mergi la inceput