Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (11)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

acum 2 ore am baut o cana de lapte , inca nimik, sper sa fie oki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Buna! ma gandeam ca am scapat de caldura dar de unde!

ROXY tortul a iesit super, toata lumea spunea ca e cumpatat, data viitoare sa bei o bere si pt mine da?
LA MULTI ANI TUTUROR IOANELOR IONILOR!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Buna seara!!!

Am intrat sa va anunt ca am pus poze noi cu Duracell-ul meu cel minunat!!!
Va pup pe toate...noapte buna!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Buna dimineata !

Cafeluta ? cappuccino sau laptic? nessquik ?

Nu am nimic de spus important, doar am trecut sa dau o cafeluta si sa va urez o zi si o saptamana frumoasa !

Noi am avut un weekend plin de treburi si ploaie, deci mai mult pe langa si in casa, ca afara a plouat si batut vantul rau, deci ..m-am saturat, vreau in tarile calde

Va pup , nu-mi prea vine sa scriu mai mult... poate mai tarziu dupa ce ma trezesc mai bine





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

Neatza!

Yasmi, Lu o sa mearga cu R la gradi. Si e particulara. De mers o sa mergem la noi la mare. Sa vedem, ne-ar place tot Eforie Nord, dar nici Jupiter nu ne displace. Insa la noi e mai complicat, ca daca incepe gradi sa mearga macar iulie toata luna, apoi cine stie in august sa ii trimit un pic la socrii si apoi sa mergem la mare.

Si nu stiu cum ai vazut ca odiseea lui R s-a destramat. Da, se scrie mult mai rar pe forum, dar inca se scrie. Nu cred ca se va destrama odiseea asta prea repede, mai ales ca sunteti multe care ati ales sa nu intrati pe FB. Iar in plus, nici nu au existat discutii prea multe si care sa ne imparta in tabere, cum s-a intamplat la atatea

madutza, te invidiez de concertul Iris. As vrea si eu sa-i revad, sper sa am ocazia.

ailed, dintre laboratoarele particulare as avea incredere in cei de la Synevo. Stiu ca si medici de familie lucreaza cu ei.

Miki, sanatate multa puilor si sa treaca usor peste operatie Vladut.

strumph, a prins curaj sophia de misunat fara ajutor? felicitari. Acum sa vezi ce ocupata o sa fie . Sa-ti treaca starea "ploioasa"

Noi ne-am misunat pe langa casa. Ieri am scos prichinduta la plimbare prin ploaie, ca nu o mai putea lasa jos de la geam. Si drept urmare de oboseala si "dusul natural", mi-a dormit 3 ore la pranz. Dupa amiaza si cand a iesit soarele, am iesit si in parc.
Saptamana asta ducem bunica inapoi la Rasnov. Roxy, nu stiu daca o sa putem sa ne vedem, dar poate imi lasi un PM cu numarul tau.



Mad cu Robert si Lulu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

buna cafeaua englezeasca Strumph,
yasmy, spor la impachetat!
alehiam , o sa tin cont
mary, eu n-am vazut tortul, unde e?
ally, ma duc sa vad poze cu Edutzu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Hello..

Intru si eu de la munca,caci in week-end am fost plecati la Ocnita!!!
David nu a stat un minut,ne-a alergat la propriu..la starnd am stat maxim o ora timp in care a stat in piscinuta!!!Ii place la nebunie in apa!!

Legat de concediu,eu am concediu de pe 16 iulie-23 iulie merg in Bulgaria,fara copil,si apoi ma intorc si merg cu el la noi in Eforie Nord 4 zile...deci stau naiba numai la mare!!!

In Bulgaria m-am decis sa nu il iau pt ca vreau si eu cateva zile de relaxare.Sa stau si sa lenevesc...Si m-am gandit ca este suficient 4 zile si pt el..De la anul clar va fi cu noi tot concediul!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

salutari

strumph, felicitari sophiei pt mers
bbyasmi, esti la mare ? distractie placuta si vreme torida va doresc
alehiam multu pt urari..

azi l-am dus cu mofturi pe vlad la gradi dupa 2 sapt de pauza/boala..si am aflat ca e serbarea dupa amiaza, asa ca trebuie sa fug mai repede de la servici sa nu se simta abandonat acolo printre copii si parinti..nici nu stiam ca le fac serbare, ca la ei oricum e deschis non stop gradinita..

sa va zic cum mi-am petrecut weekendul ? stati ca revin..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

hhelloo

miki, inca nu sunt la mare maine spre seara plecam.

alehiam, nu vb de odiseea unde este R

delia, am mami un spor la impachetat cu despachetatul o sa fie mai greu urasc sa le desfac valizele dupa concediu dres de baie inca nu mi-am gasit...

am avut musafiri de ieri pana azi, o verisoara cu fetita ei din afara tarii.....asa de bine s au inteles fetele si nici una nu vb limba celelilate

sunt happy ca mi-am gasit aici o tipa care pune unghii , face mami/pedi, etc si mi-am facut o pedi frech din gel cu pietricica sper sa ajung azi sa imi faca si mani...

merg sa mai strang cate una alta ca apoi o sa se trezeasca juniorul si sa merg dupa Minutza la gradi....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

am mancat un ou ochi acum....sper sa fie bine
yasmy, stiu ce spui, si mie imi e sila de despachetat....frumos o sa fie cand venim de la mare.... ca tb sa despachetez sa impachetez pt ro....
miki, pup

Mergi la inceput