Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (11)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

fetelor maine e mareeeeeeee sarbatoareeeeeeeeeeee
e hramul bisericii noastre
NASTEREA SFANTULUI IOAN BOTEZATORUL
deci LA MULTI ANI TUTUROR CARE POARTA NUMELE SFANTULUI DE PE ACUM
caci maine voi fi tare prinsa cu musafirii de la biserica
poate mergeti si voi cu copilasii la impartasitttttttt


mary ce bine ca la voi s-a racorit
la noi inca nuuuuuuuuuuuu
e duhoare mare frate
abia poti sa respiri afara
si noaptea e racoare da nu prea tare

ce slaba activitate in zona azi
se vede ca a fost sambata
eu ca de obicei smotru, mancare, fete si uite asa acu abia m-am eliberat putyinnnnnnnnnnn

irinuka da u aveti gusturi rele de condiu
si eu visez la paris
tot cu masina
ca am un sot care nu cred ca se va urca in avion vreodata
si ce crezi
i-am zis antoniei ca o sa o duc la un trenulet frumos
si mare
si la printese
si la mikey
etc
si ca toate astea sunt la paris
si ea ma intreaba zilnic
nu avem bani de paris
mergem la paris
si cand plange zice plange parisullllllll
e atat de haioasaaaaaaaaaa
asa ca daca mergi anul asta poate ma instiintezi si pe mine
cum e drumul
si ce escale ati facut
sa stiu ca la anul poate ma avant

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

deci diversificarea la peste a decurs oki, nicio reactie.... maine mananc iaurt, lapte, branza etc...
mada, si pe mine ma bate gandul de un colon help, nu de slabire cat de detoxifiere , ca alergia e un semn ca ficatul e stresat ( deh oboseala) si poate imi rezolv problema cu constipatia... ca eu sunt cam pe dulcolax...
irinuk , distractie placuta!
mary, pup, si eu fac misto dar aveam un morcov azi dupa ce am mancat peste
yasmy, azi ce ai facut bun ?
Strumph, iar a fost piscoata la disco?
ally, ce ma enervezi cu piscina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

cami, ma gandesc maine la voi ai intens, La multi ani!
spiridusho, ametelile sunt de la sarcina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

neata fetelor

va servesc cu o cafeluta fierbinte si bunaaaa am intrat sa vad ce faceti, azi este innorat asa ca mergem prin oras nu la gratar

ieri am fost si noi la matusa-mea la piscina, piscina adevarata nu ca a noastra, mica a fost superrr. am mancat la praji ca avea 6 feluri facute

vineri a fost foarteee bine cu fetele in oras, am mancat si am baut bere era o calduraaaaa.... ne topeam, ca am gasit masa la soare. abia dupa ce s-a eliberat terasa ne-am mutat la umbra. am ajuns la 22 acasa. sotul deja o culcase pe buburuza, ii daduse papa, tot....casa era vraiste....

de cand nu i-am mai dat san seara doarme toata noaptea pana la 7 a inceput sa bea si mai mult lapte praf sau de vaca. ieri am vrut sa-i scot sanul de pranz dar nu m-am inteles cu ea, m-am chinuit juma' de ora s-o culc fara, a incercat si tati si nimic...pana la urma i-am dat titi. azi incercam iar.

catank da, este mai micuta ciupercuta, dar pana la 3 ani merge. am luat si una mare, rotunda dar inca n-am desfacut-o. in aia incapem si noi

madutza bravo pentru kg date jos imi place ca nu te lasi nicicum.
la noi a plouat aseara destul de tare si asa s-a racorit este asa bine acum, toate geamnurile le tin deschise sa iasa caldura.
ce dulce este Cata cu pipi si caca Anastasia inca nu zice desi ii tot repet ce si cum. se aseaza pe olita, ii place sa stea pe ea dar nu face nimic.

ally v-ati balacit? cum a fost la piscina?

am citit numai paginile astea, o sa merg si in urma sa vad ce-ati mai scris.

mamicile si fluturasii.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

neatza!
barbatul mi-a plecat la peste, asa ca ma bag in pat doar cu cafelutza virtuala de la roxy.Incerc lapte cand se intoarce el ca m-a speriat cumnata aseara cu alergiile, mi-au explicat ca barbata-su e alergic din familie de alergici si e beton in manifestari alergice, reactii... se pare ca tb sa ma duc la dr sa imi iau ceva antiinflamatie, anti soc cu mine la mare sa nu mor prin Korcula, vb prostii , a bag in pat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

bb_yasmi cornulete cu gutui.... nici nu mai intreb cum au iesit.
ma gandeam eu ca vrei costum de baie ai gasit? am vazut si eu niste costume de baie ttricotate, sexy tare.... dar era ba intreg, ba numai cu o fasie care acopera buricul...nu vreau asa cu toate ca este super sexy si fain. dar te bronzezi naspa asa. alea sunt pentru cocktail-urile de pe plaja
am sa sun si eu pentru rezervare daca zici ca este chiar asa cautata vila. adevarul este ca au p[returi bune si arata si fain.

strumphitza eu zic ca nu se duce la vale subiectul eu o sa scriu in continurae chiar daca nu asa des, dar acum chiar nu mai am timp. Anastaisa este din ce in ce mai activa, nu sta un minut locului, mereu sunt cu ea, iesim afara....iti dai seama ca nu mai estre timp de stat in fata calculatorului
dar de scris tot vom scrie pe fb oricum nu ma mut clar. imi place mult mai mult aici.
a spart piscoata farfurii? deci a trecut si ea la treburi serioase bravo pentru pinguinul tau mic, merge si piscotica mica

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

spiridusha ma bucur ca l-ai vazut pe bebe la eco o sa fi mai linistita cand o sa auzi si in inimioara super ca vrei sa nasti natural. dar prima oara de ce nu ai nascut natural? n-ai vrut?

ailed buna cafeaua, nu?
daca aveai ceva de genul, faceai pana acum ca doar n-ai mancat pana acum doar fructe si legume si acum dintr-o data ai mancat si altceva si pac ai facut alergie, nu? deci clar n-ai alergie. eu asa cred.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

cami cum iti este degetul? poti face treaba?
asa este cum ai zis, trebuie sa ramanem aici, sa tinem legatura. ne cunoastem de atat vreme....scriem mai rar dar scriem.

bb_yasmi ce se balaceste Lucas sunt asa scumpi puiutii

spiridusha foarte mult ii dai femeii 700 lei, vorba lui cami, si numai pentru 3 zile. asa preturi sunt la voi?

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

irinuca Daria nu este singura cu julituri, si noi avem in ambii genunchi si de ieri si pe obrajor, ca a cazut ca mamaliga fara sa puna manutele si s-a juit putin si pe obrajoir. ma mir ca n-a plans tare
este superb filmuletul cu puiutii, ce scumpi sunt
este o scumpa Daria. ce fain este in curte

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

mary pai de ce n-ai zis mai repede sa beau o bere si pentru tine? am baut doar pentru mine dar data viitoare ma gandec si la tine. a iesit bun tortul? si la noi s-a racorit si asa bine esteeee...

cami da, azi pe langa ca este duminica este si Sarbatoare Mare. am ceva vase, dar cred ca le las pe maine ca doar nu stau cu soacra sa ma cicale....


Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput