Hai Rocsy! Bravo mamici! Iul-aug 2012 (46)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns muraturica spune:

Buna dimineata.
Felicitari Carmen!!!!
Felicitari Fleur!!!!
Sa va traiasca copilasii si sa va aduca numai bucurii.
Vad ca e inghesuiala la nasteri.
Sta toata lumea cuminte pana duminica cand intru iar? Oricum, daca nu, sper sa gasesc numai vesti bune.

29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle1981 spune:

Felicitari Carmen!
Felicitari Fleur!
Bun venit Eric si Patrik

*************************
Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/ffa0jvmdze07utwv.png" target="_blank">Bianca Maria (04.08.2010) si www.pregnancy-duedate.com/tickers/rinqxxxvmaz2dwoj.png" target="_blank">33+ cu
AMR 6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kimmy spune:

Buna dimineata!Vin si eu repede la o

Oau,felicitari proaspetelor mamici!
Carmen,Fleur,va doresc recuperare usoara
Partick si Eric,bine ati venit pe lume puiutilor,sa cresteti mari,sa fiti papaciosi si necolicosi!

Eu mai zabovesc putin,apoi fac ceva mancare pana nu se face insuportabila caldura,si apoi in paaaat.Azi vine in sfarsit mama .Pe la 5 plec dupa ea la aeroport.

_

Mamica mandra 33+Emma Iulia
AMR 5+

Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pusi spune:

Bun venit bebe Patrick de mama Carmen si bebe Eric de mama Fleur.


M-au cuprins mari emotii cand am citit...

Am avut o noapte grea,in reprize... m-am trezit transpirata, picioarele umflate..offf...De maine se mai racoreste putin, asteptam si ploi.

34+


"E bine ca timpul care se scurge sa nu ne macine si sa ne piarda, ci sa ne implineasca". A.de S. Exupery

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns freedelia spune:

Bun venit, Patrick si Eric, felicitari mamici, refacere rapida si laptic mult!

Pentru noi, AMR 13 zile, ce mult pare...

Ali -- ce rapid, cred ca ai emotii dar imi inchipui ca te si bucuri ca nu mai ai de asteptat inca o saptamana...

Sa aveti un weekend minunat, sa vedem ce surprize mai apar...

Va pup!

Delia, 37+ cu si mami de John (11 Martie 2004), Jodie (16 Martie 2006), Jane (2 Martie 2010)

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria0408 spune:

Hai ca postasem la capitolul trecut. Neuronul gravid si obosit isi face de cap.


o]BRAVO FLEUR.
SA ITI TRAIASCA FLACAUL. SA FIE SANATOS. FRUMOS.DESTEPT.NOROCOS.[

CCARMEN REFACERE RAPIDA.
SA FIE SANATOS.FRUMOS.DESTEPT.MANCACIOS PATRICK.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:


Bun venit bebe Patrick de mama Carmen si bebe Eric de mama Fleur.






am primit si eu sms de Fleur intr un final; zicea ca totul a decurs ok, cel mic are 3800 si ceva si e cu el....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxi25 spune:

felicitari, carmen si fleur! mult noroc si sanatate lui patrick si eric!

ce de piersicute! bine ati venit pe lume!

32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns freedelia spune:

Mamicilor, Diana, Biri, nu mai spuneti nimic? Macar un sms ceva cuiva sa posteze aici pentru toata odiseea...

Eu ma plictisesc ceva de groaza, am mai spus-o, dar repet, JOS PALARIA IN FATA CELOR CE ATI STAT LUNI DE ZILE IN PAT, eu nici acum nu stau doar in pat, dar mai mult innpat, ca mi-e foarte greu sa ma misc, si chiar si asa simt ca o iau razna...

Delia, 37+ cu si mami de John (11 Martie 2004), Jodie (16 Martie 2006), Jane (2 Martie 2010)

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxypuy spune:

BRAVOOO FLEUR!!!
Bun venit Eric, sa fii sanatos, sa cresti mare si voinic

nu va mai spun cum a fost noaptea k vad k e la fel pt tt lumea
aruba - eu imi doresc tunete, fulgere, ploaie torentiala, frigggg!!!! mi-e si teama sa-mi fac iluzii k vad k astia prelungesc codul de la o zi la alta mi-a zis sotzu' dimi k cica duminik se anunta maxim 28 de grade...hmmm...
zizou - doar de 3 ori la baie noaptea??? fericito!!! io ma duc de 3 ori in 2 ore
ali - mamica da' ce grasun ai tu akolo! o sa iasa k sotzulache al meu de aproape 5 kg
laura - da' de ce nu-ti comanzi tu dragutza caruciorul online? mai stai sa bantui pe canicula asta?

mi-au iesit delicioase icrele ieri (aruba, stiu k nu prea avem voie sa mancam da' mi-era o pofta de numa' ) azi vreau sa ma mobilizez sa fac chiftelutzele de dovlecei k ieri n-am mai avut putere...
bebelina mea se fatzaie de zor si vad k o simt din ce in ce mai jos, deja scoate cate un cot (cred) muulllttt sub linia chilotului. vinerea viitoare merg la dr sa vedem ce zice

Roxy
34+ AMR 6 sapt!!!

Mergi la inceput