Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 (23)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mada86 spune:

Gramajul cutiei e de 600 gr.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

neata fetele

mi-a parut bine sa va cunosc ieri si sa va reintalnesc pe cele pe care le mai inatlnisem

avem niste bulgarasi asa frumosi si grasuti...sunt mortali...mi-am facut bezele cu Bianca cu kariss si uc Tudor

suntem acasa azi cred ca nici nu ii scot pana diseara ca e cumplit afara

o sa incerc sa pun si eu pozele mai tarziu
pup fetele si bebelucii

alina cum mai sunteti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa_G spune:

Buna mamici!
Nici noi nu iesim din casa astazi. Am fost de dimineata la 8 la gimnastica si era mai cald ca ieri.

Si pentru ca azi piscotelul meu mic face 4 luni mami il pupa dulce

Album Alexandru 0 - 4 luni: https://picasaweb.google.com/102196313938649927853/Alexandru?authuser=0&feat=directlink



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor.
La multe lunite sarbatoritului de azi, Alexandru!
Ma bucur ca v-ati simtit bine la intalnire, am vazut si ceva poze pe fb dar nu pe toate.
Azi noapte a fost prima oara cand fii-mea a facut pauza de somn. S-a trezit pe la 3.30 si a adormit 2 ore mai tarziu, timp in care am incercat toate metodele posibile ca s-o adorm. Sper sa nu-si faca un obicei din asta... S-a intors pe burta in somn, probabil ca la un moment dat nu a mai putut respira, si-a ridicat capul si atunci gata, s-a trezit. Nu stiu cum sa fac sa evit chestia asta de-acum incolo. Parca Maria nu se foia in halul asta la varsta ei, cu toate ca si Maria e o "foicioasa" si jumatate, i-am luat pat de 2 persoane ca sa aiba suficient loc ca altfel o culegeam de pe jos dimineata. Probabil ca Johanna va avea nevoie de "king size bed".

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

La multi ani Alexandru!

Alina, suntem mai bine, doar ca ne topim de caldura..
As fi "fugit" maine pana la mare. Veniti?

Alina mamica fericita de ScortzisoaraSara-Maria (09.05.2008) si Filip-Andrei(14.01.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

nu putem sa mergem la mare maine caci maine pleaca cristi la brebu sa mai faca cate ceva pe acolo...noi plecam miercuri pentru 8 zile...abia astept sincer

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

anangel uite asa ne frichinim noi de vreo 2-3 saptamani...cand pe burta cand pe o parte cand cu capul intr-o parte a patului cand invers, isi prinde o mana un picor printre gratii, pierde suzeta si o cauta...deci e ceva de iti vine sa iti iei campii...dar el doarme...noi...mai putin
azi noapte tot asa s-a frichinit dar eu nu l-am auzit deloc...mi-a spus sotul

la multe lunite Alexandru!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_cls spune:

La multe lunitze frumoase Alexandru!

Noi am fost azi in parc. A fost extreeem de cald. Am gasit cu greu banca la umbra dar am gasit pana la urma! Acuma Eva doarme, ma chinui de cateva zile sa o obisnuiesc sa doarma la amiaz' singura, ca vrea doar cu mine si cu tzitzica . Deja s-a trezit o data dupa juma' de ora de somn. acum am adormit-o iar. Sa vedem cat va dormi

Am pus repede pe foc si o tocanita cu ardei, rosii si dovlecei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_cls spune:

Astept decizia de indemnizatie.........Am depus actele in 22 mai...sper ca vine zilele astea, macar decizia, ca io sper si la banuti in iulie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_cls spune:

Fetele care va intoarceti la serviciu dupa un an sau mai repede, ce faceti cu puii? Sau fiecare aveti mama aproape?

Mergi la inceput