Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 (23)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

buna fetelor
e vremea de concediu, de mers la piscina, la mare......
cum distram si bebelusii in apa???? simplu, folosind colaceii de inot special creati pt ei
pt a i vedea si comanda accesati pagina de net colacei bebe
nu veti regreta si bebe va fi super fericit
o zi buna fetelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

anca eu o sa incep in septembrie dar o am pe mama langa mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane-maria spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alexa_G

Buna mamici!
Nici noi nu iesim din casa astazi. Am fost de dimineata la 8 la gimnastica si era mai cald ca ieri.

Si pentru ca azi piscotelul meu mic face 4 luni mami il pupa dulce

Album Alexandru 0 - 4 luni: https://picasaweb.google.com/102196313938649927853/Alexandru?authuser=0&feat=directlink



Alexa, mami de bulgaras - piscotel Alexandru 22.02.2012



La multe lunite Alexandru si celorlalti sarbatoriti!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane-maria spune:

Eu abia dupa ce face 2 ani Bianca ma intorc la servici, dc o sa mai am unde :(
Nu as fi avut cu cine sa o las pe Bianca , si dupa 2 ani o sa fie o problema pt ca la cresa mi-e cam teama sa o duc asa micuta.Dar mai este pana acolo.

Azi Bia s-a culcat la 14.00 si doarme si acum .... ; nu imi vine sa cred ca doarme asa mult ... sunt deja 3 ore legate .

Ileana multumesc inca o data pt acei pantalonasi dar nu imi vin ,intentia ta a fost onorabila.

alina _anto tare mult as vrea si eu macar cateva ore la mare dar sotul meu lucreaza maine iar singurele nu ma incumet sa venim si nici carnet nu am.

Bulinutza eu am vazut cum se frichineste bulinutul tau , e un scump, la fel si Rares.
fetelor treb sa fac ceva de mancare si nu am niciun chef de nimic pe vremea asta , decat de joaca cu Bia si somn .
Ma duc sa vad ce face , azi era sa cada din pat .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Ane, nu iti vin tie???? Tu ai vazut ca sunt xl? Ce sa zic...imi pare rau ca nu iti vin, dar ma bucur ca nu sunt singura! Join in a club!
Anca, eu sunt in situatia descrisa de tine si nu ma pot baza pe mama din motive de sanatate precara si ...crescut una bucata copil acum 40 de ani. Asa ca...voi incepe sa caut pe cineva care sa corespuunda rigorilor mele...
Alinuta, tare as veni pana la mare, dar mi-e jena sa ma dezbrac...Nu stiu cum o sa fac in concediu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suzieq spune:

Anca, am vazut pozele de la mare, foarte draguta domnisorica :).

Am vazut si pozele de la intalnire si am reusit intr-un final sa va indentific. Alexa si Mady, voi nu ati nascut? Aratati super super bine :)

Nu stie nimeni ce se intampla cu site-ul farmaciei tei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anahadasa spune:

Citat:
citat din mesajul lui ane-maria[/i


La multe lunite Alexandru si celorlalti sarbatoriti!!!!

ANE-MARIA mamica fericita de Bianca  ( 08.02.2012)

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2292582467172.124140.1027338712&type=3




Poze noi la semnatura!
https://picasaweb.google.com/lh/myphotos

si de la noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_cls spune:

Citat:
citat din mesajul lui suzieq

Anca, am vazut pozele de la mare, foarte draguta domnisorica :).

Am vazut si pozele de la intalnire si am reusit intr-un final sa va indentific. Alexa si Mady, voi nu ati nascut? Aratati super super bine :)

Nu stie nimeni ce se intampla cu site-ul farmaciei tei?

Mami de soricel Vlad, 01.02.2012
MTHFR C677T Homozigot





Multumim!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Anca, la noi s-au inversat rolurile, adica eu merg la serviciu si tati se ocupa de fete. Si o face extraordinar de bine. Nu avem absolut niciun ajutor si uneori e tare greu dar ne descurcam si faptul ca suntem singuri si ne avem doar unul pe altul cred ca ne sudeaza si mai bine relatia. Pe mama nu ma pot baza pentru ca a ales altceva in defavoarea nepoatelor iar pe soacra-mea nu ma mai pot baza de cand cu infarcturile si operatia pe inima. Asa ca nu avem pe nimeni dar ne consolam cu gandul ca anul asta e cel mai greu, cat e Johanna mica-mica.

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa_G spune:

multumim de urari!
Raportam si noi la 4 luni o greutate de 7150g si o L = 65 cm
si a 4 -a noapte cu trezire la 3 - 3.30. Bea 30 ml ceai si somn dupa pana la 6.

Suzieq multumesc de compliment, dar cum am zis si pe FB am burtica si era camuflata. Nu mai am foarte multe kg de dat jos pentru a fi la greutatea initiala, dar sunt suficiente cat sa am mai mult cu o marime la haine.

nu stiu ce are site-ul farmacia tei si eu incerc de la inceputul saptamanii sa intru pentru o comanda

La multe lunite frumoase!

Tudor bulgaras de Silvi23
David Cristian bulgaras de cicineata


Mergi la inceput