Admiterea la liceu - primul prag - emotii

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Si anul trecut clasele au fost de 28 locuri, insa cateodata se suplimeteaza cu 1-2 locuri.



--------------------------------------------------------------------------------------------------
Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit
vivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

salutare

si noi pe ultima sutanoi cu emotii cat casa ea...n.are niciun stres sa speram ca o va avantaja calmitatea asta de care da dovada si o va face sa dea ce e mai bun din ea

Vanessa rezultatele se dau pe 29 iunie ...
Viviana programul e acelasi...calendarul examnelor nu se mai schimba.Eu zic totusi ca anul asta mediile de admitere vor mai scadea ..si ma bazez pe seama camerelor (ce bine ca sunt)pt ca le va taia elenul la multi sa ,,miste ,,ceva

bafta!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanessa ionescu spune:

unde ati citit voi cu rezultate pe 29? eu tot citesc si vad pe 4 iulie :D. anul trecut au fost 30 de locuri. asa am vazut in brosura...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

uita te in brosura...rezultatele finale se dau pe 4(cred) dupa contestatii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanessa ionescu spune:

da, cred ca de aia ramasesem fixata cu 4. mi-a spus si fi-miu acum ca le-a zis meditatosrea de romana ca se dau pe 29

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Nu numai ca au camere, dar vin si profesori supraveghetori de la alte scoli.
La scoala fetei camerele sunt doar video, nu au audio.


Cu cat se apropie clipa cu atat am emotii.
Sunt dezastruoasa si prevad un rezultat nashpa.




--------------------------------------------------------------------------------------------------
Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit
vivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

VIVIANA nu mai fi asa prapastioasa....cum sa fie un rezultat slab??lasa ca va fi foarte bine

eu lucrez in invatamant ,dar anul acesta nu am avut drept de a participa la capacitate cert este ca la sedinta care am avut o li s a spus foarte clar supraveghetorilor ca vor platii cu functia daca nu si fac datoria ....pe mine una ma linisteste foarte mult asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diuna spune:

Pe mine indolenta ei ma face mai increzatoare, chiar mai optimista. Nu poate sta asa linistita( sa nu citesti tu o formula, un comentariu????) daca nu are pe ce se baza, nu? Deci totul va fi bine! Am decis ca ii acord credit. Daca mai iau si doua Distonocalme prevad o reusita deplina!




"Viata nu inseamna sa astepti ca furtunile sa treaca. Ci sa inveti sa dansezi in ploaie."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Mai este 1 zi.

Succes tuturor!
Sa aveti o duminica frumoasa si relaxanta!


Fata mea a plans aseara in hohote. De frica.
De frica sa nu-si dezamageasca profesorii.
De frica ca poate uita cate ceva.
Mi-a luat mai mult de o ora sa o linistesc.



--------------------------------------------------------------------------------------------------
Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit
vivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

neata....

Diuna se pare ca ale noastre sunt la fel sa vedem ce si cum .
Viviana e ok daca ea a simtit sa planga ,foarte bine. Important este sa se mobilizeze.

sa aveti o duminica linistita

Mergi la inceput