Admiterea la liceu - primul prag - emotii

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MadalinaM spune:

Histamina,
subiectele sunt ff usoare! vor fi multe note maxime! un copil de 10 le face fluierand! nu e nimic de judecat in spatiu: perpendicluaritate, unghiuri, nimic... iar la algebra nu sunt expresii complicate de restrans, aplici usor formulele si gata! Dar asta nu conteaza! pt ca e vorba de un concurs nu de un examen, totul depinde de ce faci tu dar si de ce fac ceilalti!

Noi facem parte din categoria cu emmotii
Bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

madalina,multam fain.
si eu fac parte din categoria celor cu emotii.la scoala l-a evaluat la 6,dar la romana l-a evaluat la 4 si a facut de 7,deci sunt totala confuzata.
crede-ma ca nu sunt in stare sa lucrez,sa mananc,nu mai pot.
acum sa vad,poate,totusi golanasul meu o sa faca o surpriza frumoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

gataaaa...am scapat ea zice ca e bine , acu vom vedea vineri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadalinaM spune:

si, in plus, nici nu vom putea afla multe de la el despre ce a facut, pentru ca are un "stil propriu" si nu spune sau raspunde in gluma de genul "n-am facut nimic".

Asa ca, pana vineri, nervi de otel si inima tare.

P.S.
sa ne traiasca nepotii si sa-i iubim cu bune si cu rele!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Sunt treaza de la 4.30.

Mi-a zis ca a fost usor si ca a facut tot?!?!?
Da' n-a specificat tot din ce-a stiut sau TOT.
A fugit ca din pusca cu prietenele ei. Era superexcitata si nu am putut afla altceva.
Am sunat-o pe mobil si mi-a zis: "uite, mama, te iubesc foarte mult, mai mult decat iti poti inchipui da' lasa-ma-n pace! Nu ma mai suna!" Astea zise cu gura plina de Mc.

Asa ca asteptam cumintei rezultatele.
Numai maine nu-i vineri.
Eh, mai e si juma din ziua de azi si juma din ziua de maine.




--------------------------------------------------------------------------------------------------
Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit
vivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

indiferent cat va lua, eu tot il voi sustine.
ce o fi in sufletul lui,cand taica-su nu a dat nici macar un sms cu succes, insa l-a gasit pe net, pe nu stiu ce site de matrimoniale.

nu am reusit sa vorbesc cu nepotelul.astept evaluarea surorii gemene.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

deci ..a sunat o pe meditatoare care i a zis...o sa fie nota mare

Histamina ...lasa ca nepotelul tau va are pe voi...
viviana faa se relaxeaza,,,hai si tu

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

helbi, nu te supara, dar libertatea nu este sursa credibila.baremul nu e gresit,iar jurnalistii de acolo nu cred ca ar lua evaluarea nationala la limba romana,deci nu sunt in masura sa se pronunte.nici daca le explici ,nu stiu sa reproduca.

nu a facut.ia maxim 6,zice el.
ce o fi, o fi, bine ca s-a terminat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Histamina, zau ca nu ma supar...am urmarit si eu subiectul pt ca nepotul meu a dat acum examen si a scris ca e predicativa. Chiar sunt curioasa cum vor puncta in final.

Cit priveste matematica, subiectele mi s-au parut accesibile, ca sa nu zic usoare.

Mergi la inceput