Admiterea la liceu - primul prag - emotii

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Citat:
citat din mesajul lui histamina

argument valorificand textul dat= citat

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=167651&nm=Sebastian-Minunea-mea


Asa a invatat si pustiul meu la scoala. "Mami, cand apare in cerinta aceasta sintagma inseamna ca ne cere citat".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Multa bafta maine la mate! Sa nu aiba emotii, sa fie atenti la cerinte si sa nu se grabeasca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

La noi...e liniste.
Vedem ce-o fi maine.
Nu pot sa ma pronunt...

Rufus, Tora si iadele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

bafta maine!
golanasul meu habar nu are de formule, ii toceste nervii celeilalte matusi cu algebra.la geometrie nu se incumeta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

la mine , domnisoara a iesit cu rolele sincer??mi-e tare drag camd o vad asa fara stres e de ajuns ca-s eu ca un arici

trece ea si ziua de maine si ne vedem si noi de vacanta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Io's mai nebuna. Nu am lasat-o pe fii-mea cu rolele.
Duminica, o colega de-a ei a iesit cu rolele sa se relaxeze si ghinionul a facut sa-si rupa mana. Norocul a fost ca si-a rupt mana stanga.
Insa luni la examen s-a simtit cam inconfortabil.

As vrea sa ma culc acum si sa ma scol pe 29 la ora 14.





--------------------------------------------------------------------------------------------------
Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit
vivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

vivi,
dormi si pt mine.
cand am reusit sa inchid ochii aseara, franta dupa toate emotiile,zecile de telefoane etc etc , a inceput strumfisorul meu sa tipe.si asa pana la 5.30 de dimineata,cand a decis strumf sa se culce pana la 8,cand am plecat la job.
acum e disperata sor-mea geamana ca habar nu are de formule luca, sor-mea cea mare,ca e maica-sa si nu vrea luca sa repete formulele cu ea si eu,ca-s matusa preferata si doar cu mine vrea sa repete formulele,dar eu nu am habar de formule.iar dau like la spitalul de nebuni.

Bafta maine si sa ii ajute Dumnezeu si Maica Domnului pe strumfii nostri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana csaki spune:

Bafta multa maine, tinem pumnii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

Bafta mare sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

http://www.hotnews.ro/stiri-esential-12631818-ultima-ora-evaluarea-nationala-2012-subiectele-integrale-examenul-matematica.htm
varianta 2
cine stie a dezlega chineza de mai sus,sa ma lamureasca si pe mine daca e de bine sau de rau.

Mergi la inceput