Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 (21)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Alina, Ica, Letitia, pe unde umblati si ce prestati de nu mai apareti??? Si cum ramane cu intalnirea noastra? Nu mai zice nimeni, nimic? Ramane Herastrau, nu ramane, dimineata, dupa-amiaza...ziceti ceva!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina spune:

Ursulet O chestie f importanta la blw: se Obisnuieste cu texturi si consistente diferite. Eu si acum ma mai razboiesc cu domnisoara mea pe tema asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalitzuza spune:

Azi s -au intalnit fetele din Timisoara cu bebeii lor.Doamne ce bulgarasi frumosi avem.....Vremea a tinut cu noi ,ploaia ne-a ocolit ba chiar si soarele a iesit un pic.Fiecare baietel si -a facut simtita prezenta in felul lui,beebeii au dormit, ras,gangurit, si un pic dw plans aea cum le sta bine bebelusilor.Mamicile super fericite,vesele,cu multe kg in minus fata de ultima intalnire.
Ne pare tare rau ca Sophia si Alik k nu au reusit sa ajunga cu siguranta data viitoare reusesc si ele sa ajunga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Astazi...prima zi de CM. De cand n-am mai spus asta...Mi se pare ciudat tare, parca nici nu mai stiam cum e. Lady, mi-a venit exact la o saptamana dupa ce n-am mai avut strop de laptic. Apropos de ce intrebai tu acum cateva zile, am aflat un lucru pe care e posibil ca tu sa-l stii deja: alaptatul exclusiv reprezinta mijloc contraceptiv doar atata timp cat nu se depasesc patru ore intre supturi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Buna dimineata!!!

Bravo fetelor pt intalnire Poze nu aveti?

Eu asa am inteles, ca ne vedem vineri, Herestrau. Dar nu am inteles la ce ora mai exact. Abia astept

Leon este mucios, dar sper sa ne treaca repede. Cred ca de la aerul conditionat din masina ca am calatorit cam mult in ultima vreme si a fost imposibil fara aer.

Eu am venit din vacanta cu un kg in plus, dar de alaltaieri m-am pus pe treaba serioasa si se vad deja rezultatele

Sa aveti o zi linistita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adc spune:

Citat:
citat din mesajul lui aerlilian

Astazi...prima zi de CM. De cand n-am mai spus asta...Mi se pare ciudat tare, parca nici nu mai stiam cum e. Lady, mi-a venit exact la o saptamana dupa ce n-am mai avut strop de laptic. Apropos de ce intrebai tu acum cateva zile, am aflat un lucru pe care e posibil ca tu sa-l stii deja: alaptatul exclusiv reprezinta mijloc contraceptiv doar atata timp cat nu se depasesc patru ore intre supturi.

Mamica lui Tudor
http://community.webshots.com/user/aerlilian?vhost=community


Mda, si eu l-am avut pe domnul CM exact cand eram cu Cristi in spital. Nu prea am depasit 4 ore dintre supturi, rezerva mea ovariana e slabuta rau, varsta... asa si asa , si totusi s-a reluat functia ovariana extrem de rapid. Nu am crezut ca voi spune asta vreodata, pt prima data in viata mea faptul ca nu mai am trompe nu mai e un handicap, am scapat forever de de problema contraceptiei.

Am avut o dupaamiaza frumoasa ieri cu fetele in parc. Desi cativa stropi de ploaie ne-au tot dat tarcoale iar Lali cu Suzie nu au reusit sa gaseasca taxi decat cu bataie de cap , bebelusii au fost cuminti si au inceput sa socializeze . Ca sa spun ceva despre ei, bebe Vlad de Suzieq stie sa rada in hohote ca un om mare, Andrei de Lali a crescut foarte mult de cand l-am vazut, areniste ochisori mari si curiosi si aproape aceeasi greutate cu Cristi care s-a nascut mult mai mare, Vladut de Dari desi cel mai tinerel e la fel de bine pozitionat, curios si activ ca si prietenii lui, iar Cristi al meu, vizibil cel mai grasut, a dormit aproape toata perioada si a tusit de mai multe ori
Per total impresia mea e ca ma cunosc cu fetele de o vesnicie

Lady, Alina, sau cine are parola contului de picasa? As vrea sa pun pozele facute de Lali ieri sa ne vedeti si voi. Imi poate cineva trimite parola pe PM please?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALTESA spune:

ADC ti-am trimis eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adc spune:

Mersi Altesa, pozele sunt aici:

https://picasaweb.google.com/117260797393410259869/Timisoara11Iunie2012#

Multumim Lali si sa ai drum bun astazi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgia_c spune:

moamaaa fetele ce frumosi sunt bebeii si ce slabe sunteti voi
f frumu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALTESA spune:

deci protagonistele acestor poze sa detalieze repede kg si inaltime ca ma apuca

Mergi la inceput