M-am hotarat.............adoptie(80)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BebeAnda spune:

P.S.Vreau si eu mailul comun sa vad poze si sa pun poze atunci cand o sa am..ca deocamdata atat am fost de vrajita de printesa mea ca am uitat complet sa fac poze..:)..deci inca o data PLS mailul comun.Merci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliGuran spune:

Draga Anda,felicitari!Inca o speranta ca asteptarea nu este in zadar si ca pana la urma Doamne,Doamne le gaseste rezolvarea tuturor.Ma bucur ca toate cele care v-ati gasit copilasi spuneti ca ati simtit acel ,,ceva " cand ati vazut copilul vostru; ca noi cele care nu am simtit nimic fata de un copilas sa nu purtam in suflet sentimentul de vinovatie ca nu am mers mai departe.Multa bafta in continuare pana o sa va aveti fetita acasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malex spune:

BebeAnda ....felicitari....in sfarsit ti-ai gasit fetita!
Speram sa se miste lucrurile si pentru noi cele in asteptare....eu deja am 8 luni si nu am primit niciun telefon si daca e sa fiu realista nici nu cred ca-l voi primi prea curand(70 familii in asteptare.......)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

felicitari fetelor . sa aveti copii sanatosi si sa va bucurati de clipe frumoase impreuna .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_73 spune:

BEBEANDA FELICITARIIIIIIIIIIIIIIIII !!!!!!!!!!!!!
Ma bucur tare mult, chiar ma gandeam la tine ce mai faci?
Cat de departe este fetita de tine?
Malex sa fii pregatita ca urmezi, presimt eu
Am fost si eu aseara din nou sa imi vad fetita, ne-am jucat in parculet, a facut cunostiinta si cu catelusul, inca nu s-au apropiat foarte mult dar sunt convinsa ca in viitor au sa fie cei mai buni prieteni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malex spune:

Simo.......astept cu nerabdare sa-mi intalnesc si eu fetita
Sa dea DD ca acel moment sa vina cat mai repede!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erato spune:

Ce de vesti bune aici pe forumFelicitari proaspetelor mamici. Sper sa le ridice moralul si mamelor care inca isi asteapta puiutii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malex spune:

Fetelor.....asa ca o curiozitate ......mai este cineva pe forum care asteapta de mai mult de 8 luni sa i se prezinte un copil????
AMY stiu ca s-a reatestat deja, dar altcineva????????????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta72 spune:

FELICITARI tuturor celor care si-au intalnit copilasul! Sa dea Domnul sa aveti parte de multe momente minunate alaturi de ei, sa fiti sanatosi si sa va bucurati de tot ce va ofera viata !
Multa bafta celor care inca mai asteapta!Fiti sigure ca veti deveni in curand mamici, iar viata vi s-a schimba considerabil!E minunat sa fii parinte!

P.S: Rog si eu mail-ul comun pt a posta poze cu ingerasul meu si pt a va vedea micutii ce v-au facut atat de fericite, implinite.

Am reusit sa activez PM-ul(intru mai rar pe site de cand am fetita acasa- ea imi ocupa tot timpul, dar e absolut minunata orice clipa alaturi de ea.

Multumesc anticipat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta72 spune:

Scuze, s-a strecurat o greseala in mesajul anterior: Viata vi se va schimba (doream sa tastez,dar tastatura sau degetele mele au inteles altceva)

Mergi la inceput