Clubul "babelor" FIV-oase 43

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

gina eu te felicit pentru sarcina si...cam atat, ca mai mult nu stiu sa zic. In tabelele cu beta, nu scrie ca e musai sa se dubleze. Eu sunt de parere ca ai o valoare frumoasa, ca beta creste frumos. Inca odata: felicitari pentru sarcina si poate c-ar fi o.k. sa pui intrebarea asta la gravidute, la odiseea ta (nici aici nu te pot ajuta, ca nu stiu sa ajung in acel loc de pe forum, dar sigur te ajuta gravidutele)!
qiao spune-i cat de lunga esti...nu-ncapi, soro, in bagajele oamenilor, mai ales ca vi si cu acaraterui: ac-uri, clexane, zen-uri, eheeee...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

ari fara tocuri doar 169,5 eu zic ca la bagaje de mana nu incap. dar la cala, la racoare, sa stau cu Clexanele sa nu ne stricam, ar merge

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Ady felicitariiii! sarcina usoara si 9 luni de vis
Lara ieri am facut histeroscopia,m-a durut ca naiba,nu mi-au facut anestezie gen,dar a trecut,totul e ok,asteptam rezultatul de la biopsie si pe cai (nu pe cel al lui Qiao ).Concediu frumos,distractie la maxim

c`est la vie,pas le paradis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lara27 spune:

Saaar'naaaaa de urari girls, sa fie, sa fie contzed relaxed ca am nevoie!! promit sa ma-ntorc cu neuronul odihnit
samiruna, mie imi place numele tau (ala adevarat, adek..e in top 3, deci daca e sa fie o puradela..)
ari, aha, am inteles..pai, daca tot sarcina aduce cel mai mare beneficiu atunci go for it, nu ma taia pe-acolo..(IA, chiar si cu material donat, e waste of time & waste of money..ooff, cateodata ma termina ideile lui Mr. White..) soro, nu rata ADN ceh de calitate superioara, apoi mai vezi..poate al doilea vine apoi naturelle?
qiao, n-am pregatit inca niciun bagaj..deci, loc este -> hop on..baga cuminte clexane+AC ca astept sa bem si pt tine luna asta..
Brigit-sis, daniela, big kiss

p.s.: ginasimona, mda, tu ai scris pe la fiv Sibu ca asta-i topic de bucatareli, nu-i asa? ca schimbam retete, in loc de info folositoare tie?? pai, nu pot decat sa ma bucur si sa te felicit ca ti-ai reconsiderat pozitia intre timp..te felicit pentru sarcina, dar..mai mult de atat, eu nu simt nevoia sa-ti spun!


to be continued..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginasimona76 spune:

Multumesc Aristica,m-am adresat pe acest topic pt ca am vazut ca aici sunt multe fete greu incercate,de aici si vasta voastra experienta .
Imi cer scuze daca am ranit pe cineva,am sa gasesc topicul acela.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

ginasimona eu zic ca deocamdata sa te relaxezi, mai faci un beta mai incolo sa vezi cum evolueaza (profita de w-e asta prelungit acum), o sa faci si eco peste 1-2 sapt. banuiesc ca te gandesti la sarcina molara sau la alte nenorociri, dar informatia pe care o detii acum e insuficienta, asa ca fii ZEN !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Lara concediu placut, sa aveti vreme frumoasa si sa va odihniti Te asteptam aici pe baricade Eu cum ma simt? habar nu am .... parca e un vis frumos. Sa stii ca am avut si zile proaste, nu am fost mereu optimista si vesela, am incercat sa fiu realista, prea realista uneori
Draga mea Aristica cauta deja nume cred ca de aia o iubesc eu pe ea
Samira pai sigur ca va trag dupa mine, ai vreo indoiala? Ramineti fetele mele de suflet si pina nu reusim toate , nu incheiem lupta
Anaasta porecla ta a purtat noroc! Tu cand pleci la Budapesta?
Qiao spor la injectat, tre sa fie bine, ai incredere
Many la multi ani pt pitic! ziua frumoasa mi-a purtat noroc
Brigit ai dreptate cu laboratorul in ceea ce priveste beta; cred ca o repet marti si gata.
Maria tie iti multumesc mult, stii tu pt ce fata draga
Elenusa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyly_mar spune:

Ady,Felicitari ! Sarcina usoara 9 luni si un bebe sanatos.
pur si simplu mi-au dat lacrimile cd am citit...de bucurie,normal!

ari,Multumesc.

Lari,sa ai un concediu de vis
smaickule,tu cd te pregateste de plecare?

fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

lara, concediu frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns morena29 spune:

Buna fetele mele dragi
Am intrat special sa o felicit pe Ary ...felicitariiiiiiii sa ai o sarcina usoara . Hai ca usor usor , toate o sa dati vestea cea buna . Eu astept sa mergem la prima eco , sa ne vedem inimioara sau inimioarele ....abia astept .
Va pup pe toate fara exceptie

Mergi la inceput