Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 (20)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

LA MULTI ANI OLGA!


La multi ani Toma!

Dari, Amelia Si eu in acelasi "trio perfect": eu cu amandoi copiii in parc, eu cu amandoi fac mancare, ma joc, ii spal, ii culc.. Dar ma simt TARE BINE cand imi si reusesc toate (nu mereu..)
Apropo, cu cine m-am intalnit in Herastrau?? Cu Ileana (aerlilian) si puiul ei scump, care dormea linistit in carucior, cu prietena Suzy in gurita. Mamica arata tare bine, radiaza! Iar Tudor e leit tati.
Nu am apucat sa stam la povesti, dar promit ca o sa ne revedem sapt viitoare.

Lexi, si eu ti-as fi recomandat la fel ca Anda: sa nu ii dai ceai, sa o lasi sa i se faca foame. Dar poate ca asta e, o dor gingiile si de asta nu poate manca.. Sau totusi poate o doare si gatul..Mai vezi ce se intampla azi-maine.

Mady WOW! ce program super!! Am observat ca si pe Filip il satura mult mai bine cerealele. Dupa ce ca papa rar si putin, acum papa si mai rar, dar, ce-i drept, putin mai bine cantitativ.

Raluca Noi avem Omron pt aerosoli. Chiar le-am facut zilele astea, din cauza racelii. Sunt diverse modele, al nostru e asta: http://www.aparaturamedicalaonline.ro/cumpara/aparat-aerosoli-omron-c801-1953806. Dar nu stiu ce sa iti zic.., eu nu vad NICI O ameliorare la copii..



Alina mamica fericita de ScortzisoaraSara-Maria (09.05.2008) si Filip-Andrei(14.01.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina spune:

Georgia ai PM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALTESA spune:

La multe lunite toma!

Anda eu am impresia ca tu ii faci georgiei macarons inaintea mea


Hapymumy vreau la mare,ma ajuti?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Alina, esti sigura ca vrei sa ramanem prietene si sa te iubesc in continuare la fel de tare? Cum adica Tudor e leit tati? Ce stabilisem noi cu putin timp in urma??? Ia mai gandeste-te tu putin.... Spune-mi ca a fost o greseala de redactare, ca altfel moooooor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Ileana, eu ce sa mai zic ca cine imi vede copiii ma intreaba eu unde am fost cand i-am nascut :)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia spune:

kraluca, noi avem aparat de aerolosi de la Joycare, parca Olga zicea ca are la fel (La multi ani Olga!), si sunt foarte multumita de el. Pe de alta parte, nu ti-as recomanda sa-ti iei de pe acum, eu la Sofia nu am avut nevoie pana asta iarna, iar cand am avut am gasit in prima farmacie. E drept ca probabil am dat mai mult pe el decat daca as fi avut timp sa sondez piata, dar decat sa-l fi luat cu 4 ani inainte, prefer asa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Alice, te linistesc eu! Cel putin Mara e a ta cu totul! Imi amintesc ca aipus pe FB o poza cu tine mica si una cu ea. Erau identice!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

Ileana, pai stii prea bine ca tu si sotul semanati ff mult. Si la statura, atitudine, tot Dar, zau, asa mi s-a parut, k Tudor seamana picatura cu taticul lui. Totusi nu i-am vazut ochisorii. Data viitoare!

Alice, mie toata lumea imi spune k ambii copii imi seamana. Sunt tare curioasa cum va arata Filip pe la 2-3 anisori

Bulinutza, cum mai e Rares?

Alina mamica fericita de ScortzisoaraSara-Maria (09.05.2008) si Filip-Andrei(14.01.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_cls spune:

La multe lunitze frumoase Toma!!!

La multi ani Oliska!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suzieq spune:

Raluca, noi avem de la Laica, cu ultrasunete e ok ca nu face zgomot. Il avem mai de mult pentru ca are si masca pt adulti si pt copilasi il folosim si noi si Vladut.


Mergi la inceput