Aradence DC (172)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Buna dimineata!
Haideti la cafea!

Flavia, ai gasit pe cineva pana la urma sa mergi la strand?


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Buna dimineata.
Numai Alina in zona?
Ce pustiiiu
Noi am fost sambata la strand la Sofronea - ca au fost si fratelo+cumnata cu bebelina si maica-mea.N-am fost demult acolo,dar am avut surpriza foarte placuta ca apa sa nu fie nici unsuroasa nici fierbinte cum era altadata.A fost calduta, nuuumai buna de balaceala si inot Asa ca desi avusesem in plan sa stam vreo doua ore,am stat pana pe la ora 17 acolo.Si nici aglomerat n-a fost
La strand in Arad cine-a fost we asta? Cum era apa? Ca acum vreo 4 saptamani cand a mai fost cald tare si-am fost pe-acolo era mai rece apa semi-termala decat cealalta incalzita la soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

La multi ani Serban? Carmen sa va traisca juniorul familiei, si sa va bucurati de el.
Noi am fost la strand , dar scurt cat sa ne racorim putin. Am ajuns la 18.30 si am stat o ora. Sambata am fost la nunta, asa ca am fost zombie ieri, m-am urnit mai greu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

La multi ani Serban!
Carmen, sa va traiasca flacaul si sa fie sanatos!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Poftiti la cafea!
Saptamana asta pot sa va mai servesc cafeaua de la lucru, apoi vine "Sefa" si nu mai pot intra pe forum.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Salut,

La multi ani Serban!!!! Sa ai o viata fericita cu multe impliniri.

Carmen tu nu mai dai nici o veste? Te dor tricepsii?

Si eu am vrut sa merg cu pruncii pe strand duminica, dar am abandonat proiectul ca mi-a fost ca vine furtuna si pentru o ora nu merita efortul. Alta data sunati-ma si pe mine.

Alina mersi de ajutor ieri. La ce priveghi ati fost?

Eu sunt terminata de oboseala. La lucru enorm de mult de lucru si chestii care ma solicita maxim ca n-am mai facut in viata mea asa ceva, dupa ma rup pruncii astia cu activitatile lor si cireasa de pe tort Ilinca e ingrozitor de rea, numai in brate vrea, urla de numa daca o lasi jos si nu doarme noaptea.




Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui Somleac



Alina mersi de ajutor ieri. La ce priveghi ati fost?




Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Cu placere, si altadata!
A murit soacra unei dr.-ite care lucreaza aici cu mine, suntem si prieteni. La Curtici a fost priveghiul. Azi mergem la inmormantare.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Miha de ce o dor tricepsii pe Carmen?
Eu nu am sunat pe nimeni pentru ca fost o decizie de moment, nimic planificat cu mersul la strand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Da Miha mi-am flexat genunchii si ma dor tricepsii .

Multumesc de urari,ne sarbatorim sambata asta ce vine.
Noi am avut un weekend special:fetele si baietii separati 2 zile.
Eu cu Mela am fost in tabara cu cortul, de vineri de la pranz pana duminica seara , la Ceala .Mai precis la Parcul natural Lunca Muresului.Au participat 300 de copii si a fost suuuuuuuuuuper.Ne-au mancat doar tantarii intr-o seara ca ne-am protejau prea tarziu.
Ovi cu Serban s-au dus la strand , la chef de copii si si-au facut de cap prin oras.Nici nu a venit Serban sa ma pupe cand am ajuns acasa .

Apropo de intalneala,trebuie sa punem una la cale ,acolo undea am fost eu.Avem spatiu berechet de joaca si activitati,gratar,apa potabila si e pe gratis.Ducem doar ce am lua la padure cu noi.VA pun poze sa vedeti.


Carmen cu Melania Ioana(14.01.2005) si Serban Andrei(11.06 2008)







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

POZE

http://good-times.webshots.com/photo/2602882430103957180FCHGOt

Carmen cu Melania Ioana(14.01.2005) si Serban Andrei(11.06 2008)







Mergi la inceput